سنا گسترش کسب و کار کوچک coronavirus امداد برنامه

رهبر اقلیت چارلز شومر (D-NY) مذاکرات به خبرنگاران کنگره مارس 21 سال 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

دموکرات ها سوار موقت فرمت محبوب برنامه یارانه برای کسب و کارهای کوچک از طریق ایران با کنترل سنا اواخر روز شنبه, غیر منتظره و توسعه که به عنوان خوشه در coronavirus موارد در بسیاری از کشورهای باعث تجدید خاموش شدن ناگهانی از کافه ها و کسب و کارهای دیگر.

این حرکت توسط مریلند ایالت و سناتور ” بن کاردین آمد ساعت قبل از آخرین مهلت برای استفاده از این برنامه که ایجاد شده بود در ماه مارس تغییر یافته و دو بار پس از. Cardin نماینده دموکرات کسب و کار کوچک کمیته خواست به اتفاق آرا تصویب گسترش چک حفاظت برنامه از طریق Aug. 8.

اقلیت مجلس هستند و به سختی تا کنون موفق در این تلاش اما تحت تأثیر فشار جمهوری خواهان کنترل سنا که با تاخیر در نظر گرفتن یک پنجم coronavirus امداد لایحه و در حال آماده شدن برای رفتن به خانه برای دو هفته تعطیلی.

حدود 130 میلیارد دلار باقی مانده از $660 میلیارد تصویب شده تا کنون برای یارانه, برنامه فراهم می کند که یارانه مستقیم به کسب و کار صدمه coronavirus همه گیر که ناودان اقتصاد به عنوان مصرف کنندگان و کارگران مجبور به ماندن در خانه را از طریق بسیاری از بهار است.

یارانه ها در قالب وام های فدرال است که می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار پیروی از قوانین مانند استفاده از 60 ٪ از وام برای هزینه های حقوق و دستمزد. وام بوده تاسیسات به بیش از 4 میلیون کسب و کار.

بالا سنا دموکرات چاک شومر از نیویورک در زمان پیروزی دامان پس از به طور غیر منتظره موفق مانور گفت: تمدید مشکلات اقتصادی در حال احیای علاقه به برنامه.

“وجود دارد تعداد زیادی از کسب و کار که در حال رفتن به نیاز به اعمال می شود در حال حاضر. تا به حال این برنامه اجرا آنها می شده اند و از شانس” شومر گفت. “در حال حاضر با این تجدید زمان کوتاه اوت 8, آنها حداقل فرصتی برای درخواست مجدد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de