آیشواریا, COVID-19 مثبت و نقل مکان از خانه انزوا به بیمارستان

آیشواریا و آبیشک هشت سال نیز COVID-19.برجستهب بزرگ و آبیشک نیز دریافت درمان برای coronavirus آنها بستری در رو

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399

آیشواریا و آبیشک هشت سال نیز COVID-19.

برجسته

  • ب بزرگ و آبیشک نیز دریافت درمان برای coronavirus
  • آنها بستری در روز شنبه
  • جایا باچان آزمایش منفی
دهلی نو:

بازیگر آیشواریا رای باچان گرفته شده است به بمبئی Nanavati بیمارستان به درمان برای COVID-19 خبرگزاری ANI گزارش. 46-سال بازیگر آزمایش مثبت چند روز پیش و قرار داده شد در انزوا در باچان اقامت Jalsa بود که مهر و موم شده توسط Brihanmumbai شرکت یا BMC به عنوان شدند و سه نفر دیگر از خانه های ییلاقی متعلق به خانواده است. آیشواریا رای باچان پدر در قانون آمیتا باچان و آبیشک نیز در Nanavati بیمارستان. آنها آزمایش مثبت هفته گذشته است. آیشواریا و آبیشک هشت سال نیز COVID-19. آمیتا باچان همسر جایا آزمایش منفی برای ویروس.

در اوایل این هفته, آبیشک باچان اعلام کرد در یک صدای جیر جیر که همسر و دختر, لزبیین, تا به حال آزمایش مثبت برای Coronavirus. پست خود را به پایان رسید یک دوره کوتاه از سردرگمی که در آن ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope مشترک و پس از آن حذف شده و یک صدای جیر جیر آشکار است که آیشواریا رای باچان و دخترش نتایج آزمون مثبت بودند. جزئیات آبیشک باچان را صدای جیر جیر در اینجا.

آمیتا و آبیشک باچان اعلام کرد هفته گذشته که آنها تا به حال آزمایش مثبت شد و در بیمارستان است. ب بزرگ, 77 نوشت: "من تست COVID مثبت... منتقل شده به بیمارستان.... بیمارستان اطلاع مقامات .. خانواده و کارکنان تحت آزمون نتایج در انتظار... همه شده اند که در مجاورت نزدیک به من در 10 روز گذشته به درخواست لطفا خود را مورد آزمایش قرار."

به زودی پس از آبیشک باچان پرسیدم پدر من و من باقی می ماند در بیمارستان تا پزشکان تصمیم بگیرند در غیر این صورت. هر کس لطفا محتاط باقی می ماند و امن است. لطفا همه قوانین."

Nanavati مسئولين بيمارستان گفت: روز بعد که Bachchans با ثبات بود و در انزوا بخش است.

آمیتا باچان شده است ارسال در رسانه های اجتماعی از بیمارستان. او تشکر کرد طرفداران و کادر پزشکی در پست جداگانه.

چند صنعت فیلم خانوار دیگر از Bachchans شده ضربه Coronavirus. Aamir Khan, Karan Johar, بونی کاپور و Shraddha Kapoor اعلام کرد که اعضای کارکنان خود را تا به حال تست مثبت است. بازیگر Rekha را خانههای مهر و موم شده بود و پس از او کارکنان امنیتی پیدا شد به توان و حذف. بازیگر Zoa Morani تا به حال ویروس و بهبود. چندین بازیگران تلویزیون به تازگی آزمایش مثبت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب