سرکوب پلیس پس از کرالا می بیند 120% افزایش آنلاین از کودکان سوء استفاده جنسی

کرالا پلیس فرار یک عملیات برای سرکوب آنلاین در برابر سوء استفاده جنسی از موادتریواندروم: به عنوان بخشی از یک ع

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399
Police Crackdown After Kerala Sees 120% Rise In Online Child Sex Abuse

کرالا پلیس فرار یک عملیات برای سرکوب آنلاین در برابر سوء استفاده جنسی از مواد

تریواندروم:

به عنوان بخشی از یک عملیات مخفیانه برای سرکوب آنلاین در برابر سوء استفاده جنسی از مواد یا CSAM های کرالا بازداشت 47 نفر از جمله متخصصان جوان در دولت است. در مجموع 89 موارد واصل شده اند به عنوان بخشی از حملات در روز شنبه.

"شده است وجود دارد 120 درصد افزایش سوء استفاده جنسی از مواد آنلاین در طول مستند دوره در دولت" اضافی مدیر کل پلیس Manoj ابراهیم گفت NDTV.

"عملیات P-Hunt_20.1" درگیر بین منطقه ای و بین گروه هماهنگی میان افسران ارشد پلیس پس از 117 محل مشخص شد بر اساس تجزیه و تحلیل توسط کرالا پلیس را در مقابله با استثمار جنسی کودکان یا CCSE تیم Cyberdome.

"سوء استفاده از کودکان قفل شده است تا در خانه های خود مشهود است از تصاویر و ویدئوها در حال آپلود و به اشتراک گذاشته شده در این دوره... بسیاری از زشت تصاویر, فیلم ها در داخل خانه ها و آپارتمان بارگذاری شده اند در سالهای اخیر که به وضوح نشان می دهد که بسیاری از تصاویر گرفته شده و آپلود شده در دوره گفت:" آقای ابراهیم گفت.

"علاوه بر این بر اساس محتوای پس زمینه و زبان استفاده می شود به نظر می رسد که وجود دارد CSAM که ثبت شده است به صورت محلی" آقای ابراهیم گفت NDTV.

این روند نگران کننده در دیده در سراسر کشور, پلیس گفت:.

در کرالا یک تیم اختصاصی از Cyberdome آثار در تماس نزدیک با قاچاق و جرایم علیه کودکان واحد و مرکز بین المللی گمشده و استثمار کودکان است.

IP آدرسهای جمعآوری شده با استفاده از نرم افزار خاص و مردم دنبال شد با ابزار های مختلف است که همچنین کمک در محل شناسایی و پس از جهات از دولت رئیس پلیس Loknath و توسعه behera. همزمان حملات تحت عملیاتی با نظارت بازرس کل S Sreejith درگیر پلیس منطقه ندارند.

"این بسیار حساس هستند موارد مربوط به کودکان است. حتی پدر و مادر ممکن است آگاه باشند. ما خواهد بود با انجام محرمانه سوالات مربوط به کودک خط و چند نفر دیگر و تمرکز بر نجات که در آن مورد نیاز" آقای ابراهیم اضافه شده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن