Sachin خلبان درخواست شماره 7 طول می کشد کنگره به دادگاه: 10 واقعیت

Sachin خلبان رد قطعنامه ای که شامل نیست او در حال ارتقا به وزیر.برجستهSachin خلبان دیگر شورشیان به چالش کشیده

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

Sachin خلبان رد قطعنامه ای که شامل نیست او در حال ارتقا به وزیر.

برجسته

 • Sachin خلبان دیگر شورشیان به چالش کشیده حرکت به رد صلاحیت آنها را به عنوان MLAs
 • تیم خلبان خواهد بود با کمک دولت بالا وکیل در BJP رژیم
 • کنگره دارای سابقه Abhishek مانو Singhvi
جیپور: Sachin خلبان و دیگر کنگره شورشیان امروز به چالش کشیده در راجستان دادگاه عالی یک حرکت به رد صلاحیت آنها را به عنوان MLAs چشمگیر تشدید این بحران در راجستان. Mukul Rohatgi و Harish مرهم هر دو دولت بالا وکلا در BJP رژیم هستند و به نمایندگی از آنها در این طومار. اعلامیه خدمت به آنها را با راجستان سخنران CP Joshi دیروز از آنها خواست تا توضیح جمعه "ضد فعالیت های حزب" شکست که آنها را رد صلاحیت می شود. در حالی که تیم خلبان خواهد بود با کمک دولتی وکیل در BJP رژیم کنگره دارای سابقه یکی از آن بیشترین کارشناسان حقوقی, آبیشک مانو Singhvi.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

 1. دادگاه حرکت نشانه گسترش شکاف بین کنگره و Sachin خلبان - در حال حاضر درخواست شماره 7 -- که شده است در دهلی نو همراه با برخی از 20 MLAs پس او خود را راه اندازی شورش در روز یکشنبه. این کنگره ارسال اطلاعیه از طریق پیامک و ایمیل و پست و حتی جا به جا اسناد در زبان هندی و انگلیسی بر روی دیوار در خارج از خانه های خود در سراسر راجستان به مطمئن شوید که آنها دریافت پیام.

 2. کنگره را متهم به بی جی پی از بیرون کشیدن اسلحه بزرگ برای دفاع از Sachin خلبان شورشی تیم ملی و با استفاده از آن دولت در مرکز و سازمان به هدف راجستان وزیر Ashok Gehlot. این حزب با اشاره به حملات مالیات در دو دستیاران رئیس جمهوری در روز دوشنبه یک روز پس از آقای خلبان رفت و با شورش خود را.

 3. اگر شورشی MLAs هستند رد صلاحیت اکثریت علامت را رها ساخت آن را آسان تر برای آقای خلبان ارشد دشمن Ashok Gehlot به نفع یک طبقه تست. اگر شورشیان می تواند برای جلوگیری از رد صلاحیت شده و مجاز به رای به عنوان اعضای کنگره, آقای Gehlot دولت می تواند سقوط. او نیاز 101 MLAs به او رای در 200 عضو مجمع و ادعا می کند او به حمایت از 106 است که رقابت با تیم خلبان.

 4. BJP 73 MLAs و نیاز به حداقل 30 به دست گرفتن قدرت در راجستان. کنگره منابع ترس آقای خلبان در حال کار برای رسیدن به این هدف در حالی که حفظ قوی انکار در برای جلوگیری از رد صلاحیت.

 5. آقای خلبان دیروز اعلام کرد او از پیوستن به BJP بالا بردن صحبت از ایجاد روابط حسنه با کنگره است. اما حزب منابع شک و تردید در نیات خود را بر اساس "شواهد و مدارک" از یک هتل در نزدیکی دهلی نو که در آن برخی از 20 شورشی راجستان MLAs شده اند کمپینگ.

 6. اتاق اضافی در حال رزرو هتل در Gurgaon منابع گفت: خواندن آن را به عنوان یک مرده سادگی که در حالی که صحبت کردن صلح از یک سو آقای خلبان در تلاش است برای اضافه کردن به خود را شورشی تیم ملی.

 7. منابع می گویند آقای خلبان است به دنبال هر گونه ملاقات و یا با کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی و یا دیگر Gandhis نشان مفرد عدم علاقه به هر گونه آتش بس پس از اعلام کرد که شایعات ارتباط او را به BJP شد یک "اقدام به بدگویی او را با Gandhis". هر دو راهول گاندی و پریانکا گاندی Vadra بنا به گزارش رسیده به او در چند روز گذشته.

 8. آقای خلبان می گویند منابع شده است سرد به هر گونه ارائه می کند که شامل او که به نام وزیر پست او رد شد بعد از کنگره برنده 2018 راجستان انتخابات. در آتش بس فرموله شده توسط Rahul Gandhi, آقای خلبان, 42, حل و فصل برای این پست از Mr Gehlot معاون اما این پایان دشمنی خود را. آقای خلبان مدعی است که وزیر تضعیف و تحقیر او به طور مداوم در طول دو سال آینده.

 9. مبارزه پخته بیش از زمانی که در روز جمعه آقای خلبان خواسته شد برای پاسخ به سوالات در اتهام تلاش برای خرید کنگره MLAs برای یک کودتا توسط BJP. آقای Gehlot دستور داده بود تحقیقات در ماه گذشته زمانی که او قرار داده تا کنگره MLAs در یک هتل به مدت 10 روز گفته می شود به نگه داشتن آنها را دور از مشوق توسط BJP.

 10. آقای Gehlot شده است که در حمله علیه معاون سابق بود دیروز گزارش خواسته به شماره گیری کردن حملات خود را که شامل یک تطبیق است که "انگلیسی خوب و خوش تیپ به نظر می رسد همه چیز نیست." رئیس جمهوری همچنین دو برابر کردن اتهامات اسب-تجارت و متهم آقای خلبان قرارداد ساخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن