Rishi Kapoor, هند همیشه سبز تپش قلب می میرد در 67

یک فایل عکس از Rishi Kapoor از بمبئیبرجسته"من نابود شده ایم" آمیتا باچان در چهارشنبه Randhir کاپور تایید Rishi

توسط ELEMENTORSITE در 11 اردیبهشت 1399

یک فایل عکس از Rishi Kapoor از بمبئی

برجسته

  • "من نابود شده ایم" آمیتا باچان
  • در چهارشنبه Randhir کاپور تایید Rishi Kapoor, در بیمارستان بستری شد
  • Rishi کاپور به بیمارستان منتقل شد دو بار در ماه فوریه این سال
دهلی نو:

Rishi Kapoor, معشوق, ستاره فیلم هایی مانند بابی و Chandniدرگذشت, در بیمارستانی در بمبئی در سن 67 روز پنج شنبه. او مبارزه در یک نبرد طولانی با سرطان و در حال صرف مقدار زیادی از سال گذشته در نیویورک تحت درمان. بیانیه ای از Kapoor خانواده گفت که بازیگر "باقی مانده خوشگذران" و "نگه داشته و پزشکان سرگرم تا پایان." Rishi Kapoor بود که معروف علاقه زندگی "می خواهم به یاد آورد با لبخند و نه با اشک" خانواده نیز درخواست کرد که مستند به قوانین احترام توسط Mr کاپور طرفداران و به خوبی wishers. خواندن بیانیه کامل در اینجا.

این فیلم برادری دوم از دست دادن به عنوان بسیاری از روز - Irrfan Khan شد ادعا کرد سرطان یک روز پیش. Rishi Kapoor گرفته شده بود به بیمارستان برادرش Randhir کاپور تایید کرد و به خبرگزاری PTI دیروز. "او در بیمارستان است. او مبتلا به سرطان و او تا به برخی از مشکل در تنفس پس از او بوده است بستری در بیمارستان است. او پایدار است در حال حاضر" Randhir کاپور گفت PTI.

Rishi Kapoor صرف تقریبا یک سال در نیویورک برای درمان سرطان و بازگشت به بمبئی در سپتامبر گذشته. در نیویورک آقای کاپور به حال بسیاری از بازدید کنندگان از بازگشت به خانه در میان آنها Ambanis, Shah Rukh و Gauri Khan, Alia Bhatt و Deepika Padukone.

"بازگشت به خانه! 11 ماه و 11 روز! با تشکر از همه شما" آقای کاپور توییتی پس از بازگشت به خانه خود را در سال گذشته است.

Rishi کاپور به بیمارستان منتقل شد دو بار در ماه فوریه در این سال برای اولین بار در New Delhi, جایی که او با حضور در یک رویداد خانواده و پس از آن در بمبئی. پس از بستری در دهلی آقای کاپور توییتی "خانواده عزیز و دوستان و دشمنان و پیروان. من غرق شده اند تمام نگرانی های شما در مورد سلامت من. با تشکر از شما. من شده اند با فیلمبرداری در دهلی گذشته 18 روز و به دلیل آلودگی و من گرفتار عفونت به موجب آن من تا به حال در بیمارستان بستری شود." او همچنین نشان داد که پزشکان پیدا کرده بود یک پچ در ریه های خود است که می تواند منجر به ذات الریه.

Rishi Kapoor شروع کار خود را با نقش پدر و پسر راج کاپور در فیلم. به عنوان یک کودک او ساخته شده ظاهر در Shree 420 آهنگ Pyar Hua Ikrar هوآ. او با بازی یک نسخه جوان پدر خود را در سال 1970 فیلم Mera Naam Joker, برنده جایزه ملی بهترین هنرمند کودک برای عملکرد خود را. سه سال بعد او اولین بازی خود را به عنوان یک پیشرو در بابی. Rishi Kapoor سرعت تبدیل بالا عاشقانه قهرمان از روز خود را با فیلم هایی مانند Rafoo Chakkar و Karz. آقای کاپور کار می کرد تمام زندگی خود را ارائه برخی از بهترین اجراهای او در فیلم بعد مثل 2012 Agneepath و 2018 را بلند کنند.

Rishi Kapoor جان سالم به در با همسر خود Neetu کاپور پسر رانبیر و دختر Riddhima. آخرین دیده می شود در سال 2019 فیلم بدن و Jhootha Kahin Kaآقای کاپور بود به ستاره بالیوود اقتباس از کارآموز با Deepika Padukone.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن