تسلا فرمونت گیاه سر گرفته خواهد شد 'محدود عملیات' روز جمعه

تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.نوح برگر | ایسنامدیر عامل شرک

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.

نوح برگر | ایسنا

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: کارکنان در یک e-mail ارسال یک شبه که برق خودرو ساز را تلاش برای راه اندازی مجدد تولید در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه.

تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر ارسال یک ایمیل مجزا برای ایالات متحده کارکنان در روز پنج شنبه شب با جزئیات بیشتر. او گفت: تسلا فرمونت کارخانه خودرو خواهد از سرگیری "عملیات محدود" جمعه آوردن در حدود 30 درصد از کارکنان که به طور معمول می تواند کار بر روی داده تغییر است.

روشن نیست از مدیران', ایمیل, چگونه تسلا خواهد بود قادر به تولید وسایل نقلیه در فریمانت با کاهش کارکنان.

در حالی که بسیاری از باقی می ماند کردند کسانی که کارکنان به نام بازگشت به کار در تسلا باید برای تکمیل آموزش های ویدئویی جدید از پروتکل های ایمنی به معنای نگه داشتن آنها را ایمن از Covid-19 منابع انسانی رئیس گفت.

در مدیر عامل بیشتر ارتباط كوتاه مشک ذکر شده تغییر در دستورات بهداشتی در ایالت کالیفرنیا است. او نوشت:

"در نور از فرماندار Newsom بیانیه اوایل امروز تصویب تولیدی در کالیفرنیا, هدف ما از راه اندازی مجدد تولید در فریمانت فردا بعد از ظهر. من خواهد بود در خط شخصا کمک به هر جا که من می توانم. اگر شما احساس ناراحت کننده در حال بازگشت به کار در این زمان, لطفا احساس نمی موظف به انجام آن است. این بار دشوار است بنابراین خیلی ممنون از کار سخت را به تسلا موفق!"

اما کالیفرنیا سفارش می کند نادیده گرفتن شهرستان در سطح سلامت سفارشات. آالمدا کانتی که در آن گیاه واقع شده است و دارای یک پناهگاه در محل سفارش موثر از طریق مه 31, با توجه به بخش بهداشت عمومی اداره سایت.

CNBC رسیده به آملدا و فرمونت اداره پلیس برای اطلاعات بیشتر. نمایندگان نمی شد فورا در دسترس است به نظر.

خواندن کل منابع انسانی e-mail از تسلا به ایالات متحده خود را کارکنان:

به: ایالات متحده کارکنان

از: والری کیپر کارگر

تاریخ: 7 مه سال 2020 [زمان تمبر redacted]

Subj. ساعت به روز رسانی

سلام به همگی

ایالت کالیفرنیا منتشر شد دستورالعمل جدید امروز اجازه برخی از زیرساخت های حیاتی از جمله تولید به تدریج از سرگیری عملیات. این شامل تسلا فرمونت کارخانه و حمایت از تولید تجهیزات. علاوه بر این آالمدا کانتی که در آن فرمونت کارخانه واقع متحده در آن پناهگاه در محل سفارش پرسش که توزیع منابع انرژی تولید که شامل وسایل نقلیه الکتریکی خورشیدی و باتری ذخیره سازی مجاز است به کار گیرند.

من می دانم که بسیاری از شما هیجان زده برای بازگشت به کار به عنوان ما هستند و من مطمئن هستم ما به خوبی آماده شده برای انجام این کار با خیال راحت و در تراز با دولت تمام اقدامات احتیاطی. در همه امکانات ما افزایش یافته است ما در حال حاضر قوی استراتژی ایمنی مطابق با بازگشت ما به برنامه کاری که ما باید بررسی گسترده با آالمدا کانتی و شما خواهد شد دریافت یک آموزش تصویری از EHS که ما از شما درخواست برای تکمیل بی درنگ زمانی که اختصاص داده است. این مهم است که شما با رعایت و پیروی از تمامی پروتکل های ایمنی. اگر شما به دنبال این پروتکل شما ارسال خواهد شد خانه در مرخصی بدون حقوق. اگر شما بیمار هستید و یا نگرانی و با خیال راحت به کار لطفا در خانه بمانند. شما ممکن است استفاده از موجود خود را به انجمن اولیا و مربیان و یا اگر هیچ کدام ممکن است زمان را به عنوان پرداخت نشده بدون مجازات. ما احترام خود را به تصمیم گیری است.

شروع فردا, آوریل 8 سال 2020 محدود عملیات از سر گرفته خواهد در فریمانت کارخانه شروع و در 30% ما عادی کارکنان در هر شیفت. شما تماس گرفته خواهد شد از طریق ایمیل یا تلفن با مدیر خود و یا منابع انسانی با جزئیات خاص خود را شروع تاریخ و زمان. ما Gigafactories در میزوری و نیویورک نیز آغاز کرده است محدود عملیات به عنوان تایید شده توسط ایالات مربوطه می باشند. به طور مشابه, فروش و تحویل و همچنین انرژی عملیات شده اند به تدریج به آینده آنلاین در یک دولت توسط دولت بر اساس.

  • برای کسانی که بازگشت به کار در سراسر ایالات متحده شده اند و یا به نام بازگشت به کار ما نگاه به جلو به بازگشت خود را. نگاه کردن به یک تماس یا ایمیل از مدیر خود و یا یکی دیگر از تسلا نماینده با جزئیات در مورد تاریخ شروع.
  • اگر شما بر روی کردند و نشده است به نام بازگشت به کار و یا تماس با ما امیدواریم که به شما بازگشت به کار به زودی. شما باقی خواهد ماند کردند تا زمانی که شما می شنوید از مدیر خود را و می تواند همچنان به درخواست برای مزایای بیکاری و تسلا ادامه خواهد داد به شما ارائه مزایای بهداشت و درمان.
  • اگر شما مشغول به کار در خانه اند و نه به نام بازگشت به کار لطفا به ادامه کار از خانه.

اگر شما یک ساعتی کالیفرنیا کارمند بودند و ما نیاز به پول نقد خود را انجمن اولیا و مربیان بر اساس قانون کالیفرنیا به دلیل کردند پسوند شما داده خواهد شد و به همان تعداد روز بدون حقوق به شما تعلق می گیرد استفاده نشده انجمن اولیا و مربیان.

دریغ نکنید برای رسیدن به منابع انسانی خود را شریک و یا [e-mail redacted] با هر گونه سوال.

با تشکر از شما برای همه شما باید انجام دهید برای اطمینان از موفقیت شرکت ما!

والری

[اطلاعات تماس redacted]tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن