Coronavirus موارد در هند صلیب 1 لاخ بیش از 3000 مرده

Coronavirus موارد در هند عبور کرده اند یک لاخ. ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد موارددهلی نو: هند coronavirus م

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

Coronavirus موارد در هند عبور کرده اند یک لاخ. ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد موارد

دهلی نو:

هند coronavirus موارد عبور یک لاخ امروز با مردم بیشتر تست مثبت برای COVID-19 در ماهاراشترا گجرات تامیل نادو و کشورهای دیگر. موارد افزایش یافت و حتی به عنوان چند متحده اعلام کرد کاهش مستند دستورالعمل پس از آن تمدید شد تا مارس 31 توسط مرکز. بیش از 3000 نفر در هند به دلیل coronavirus تا کنون.

چندین ایالت دستور داده اند که بازگشایی بازارهای محلی حمل و نقل و حتی سالن در مناطق که در نظر گرفته امن از coronavirus. با این حال مدارس تئاتر و مراکز در میان کسانی که باقی می ماند بسته شده است.

هند ثبت بزرگترین واحد-روز پرش از 5,242 جدید کروناویروس موارد در صبح روز دوشنبه با این موارد برخورد 96,169 قبل از آن با عبور از یک لاخ خوانده شده را علامت.

دولت با قرار دادن توپ در دادگاه متحده اجازه می دهد آنها را به رنگ-کد مناطق با توجه به شیوع کروناویروس در نتیجه گرفتن یک تصمیم نهایی در چه فعالیت های مجاز در هر منطقه خاص است.

مرکز روشن ساخته است که تنها فعالیت های ضروری باید اجازه داده شود در مهار مناطق. آن را اجازه داده است و اتوبوس و دیگر وسایل نقلیه به اجرا. اما پرواز و مترو خدمات بسته باقی می ماند.

وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: هند گرفته شده است تمام اقدامات لازم را در زمان برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

"همکاری جهانی میباشد. دولت صنعت و انسان دوستی باید منابع استخر به پرداخت هزینه برای خطر, پژوهش, تولید و توزیع, اما با این شرط که پاداش باید در دسترس همگان بدون در نظر گرفتن جایی که آنها توسعه داده شده است," او گفت که در آدرس خود را به 73 مجمع بهداشت جهانی از طریق ویدئو کنفرانس.

هند متعهد COVID-19 چالش با بالاترین سطح از تعهد سیاسی او اضافه شده است. درمان, تشخیص و واکسن برای تمام جهان است و تنها راه خروج از این بیماری همه گیر بهداشت وزیر گفت.

آدرس خود را پس از هند در روز دوشنبه تاریخ عضویت 120 کشور در سازمان جهانی بهداشت (WHO) در فشار به صورت بی طرفانه و جامع بررسی واکنش جهانی به کروناویروس بحران و همچنین به بررسی منشاء عفونت مرگبار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن