شورشی MLAs پرواز به گواتی به عنوان BJP شود برای باقی ماندن در قدرت در مانیپور

Rebel MLAs Flown To Guwahati As BJP Scrambles To Stay In Power In Manipur

در مانیپور ارشد وزیر Biren سینگ بی جی پی به رهبری دولت در آستانه سقوط (فایل)

کلکته:

چهار MLAs از مگالایا وزیر کنراد Sangma را NPP که توافق با کنگره آورده بی جی پی به رهبری مانیپور دولت به آستانه فروپاشی گرفته شد به گواتی در روز سه شنبه همراه با حزب خود رئیس فوری برای بحث و گفتگو با بی جی پی رهبران ارشد.

یک نوبت به تیم, در ضمن پرواز به ایمفال به سوال کنگره رهبر و رئیس سابق وزیر Okram Ibobi سینگ بیش از یک ادعا تومان 332 کرور اومدی. آقای سینگ به حال ملاقات مانیپور فرماندار و بنا به ادعای دولت پس از نه MLAs از جمله سه تن از BJP انصراف پشتیبانی وزیر N Biren سینگ.

اعداد به نظر نمی آید خوب برای Biren سینگ دولت است. منابع گفته اند که او ممکن است بجای ذخیره NDA دولت در مانیپور.

مقابله با مانیپور واحد از NPP که مقصر شکاف در BJP را به اتهام بالا دست راه کار شده است از منابع اضافه شده است. از آن خواهد شد با این حال نیاز به تایید شده توسط بی جی پی به رهبری مرکزی.

این MLAs که شد نقل مکان کرد به گواتی اواخر سه شنبه شب بودند به همراه آقای Sangma که شده ضد کنگره پس از آغاز به کار و آسام وزیر Himanta Biswa سرما به BJP ارشد مشکل-تیرانداز در شرق.

“با احتیاط رویکرد ما قادر خواهد بود برای حل این. آنها (NPP MLAs) برخی مسائل است که من نمی تواند حل و فصل در سطح من. برخی اختلاف نظرات آمدن نگه دارید. بنابراین دور بعدی بحث خواهد شد اتفاق می افتد در دهلی نو با همکاران ارشد” آقای سرما به خبرنگاران گفت: در ایمفال فرودگاه.

حرکت از MLAs به گواتی می آید پس از ملاقات با آقای Sangma و آقای سرما برای چند ساعت در تلاش برای حل و فصل مسائل بین آنها را.

روز دوشنبه آقای سرما توصیف مانیپور وضعیت به عنوان “تحت کنترل”.

“این خواهد بود که حل خوبی است. همه بحث ها در حال وقوع در یک فضای مثبت و در عرض دو یا سه روز یک نتیجه مثبت پدیدار خواهد شد,” او گفت:.

این Biren سینگ دولت شده بود بر روی یخ نازک از ژوئن 17, زمانی که نه MLAs ترک.

بی جی پی برنده Rajya سبها رای روز بعد – وجود صندلی در ارائه – اما آن را یک پیروزی مهر و موم شده توسط بلندگو در آخرین لحظه تصمیم به اجازه کنگره سه MLAs رو رد صلاحیت برای رای دادن و یا پس از کنگره ادعا کرد.

که شکست در حال حاضر یک فرصت برای کنگره سه که قبلا رد صلاحیت شده MLAs باید shored تا قدرت خود را در مجلس خواهد شد و باید به رای دادن در خط با شلاق در صورت وجود اعتماد رای دادن.

کنگره حمایت از متحدان تازه شکل گرفته سکولار و مترقی جبهه در حال حاضر 29 کرسی در 60-عضو مجمع. بی جی پی به رهبری NDA دولت 22.

که BJP است که نگران روشن است. نه تنها حزب ارسال Himanta Biswa سرما اما ملی, دبیر رم م. نیز کمپینگ در ایمفال هتل.

شورشی NPP MLAs که کنگره منابع می گویند باقی می ماند متعهد به SPF باید گفت آنها می خواهند بی جی پی به رهبری دولت “تغییر نگرش خود را”. کسانی که خواندن بین خطوط باید گفت آنچه که آنها واقعا می خواهید یک “تغییر وزیر”.

در همین حال نوبت به تیم انتظار می رود که به سوال رئیس سابق وزیر Okram Ibobi سینگ باقی می ماند و در ایمفال به سوال دیگران متهم در ن ظ در مانیپور توسعه جامعه اومدی.

برخی از منابع ادعا می کنند سوال این است که بخشی از تحقیقات جاری آغاز شد که در ماه نوامبر سال گذشته است. این اولین بار است که آقای سینگ خواهد شد سوال در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de