انجام ترافل زدن: 'The Goonies' انحصار است که در اینجا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در تلاش ب

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در تلاش با, تکه, دهان, داده, و, co.: انحصار منتشر شد "The Goonies"با مضمون بازی های هیئت مدیره در جشن فیلم سالگرد 35. طرفداران هم اکنون می توانید بطور منظم احساس ماجراهای مورد علاقه خود را از بورس که کشف یک نقشه باستانی و در تنظیم نهایی ماجراجویی برای پیدا کردن طولانی از دست دزدان دریایی گنج—قبل از Mama Fratelli می توانید به آنها است. آنلاین در دسترس برای $39.99, "The Goonies" انحصار اجازه می دهد تا بازیکنان شکار کردن یک چشم ویلی گنج و همچنین خرید و فروش و تجارت مکان در سراسر آستوریا, اورگان, این شهر که در فیلم بر آن استوار است.

دلتنگ هیئت مدیره بازی تبدیل انحصار را امضا امکانات و قطعات به منعکس کننده این فیلم است. "خانه" و "هتل ها" در حال تغییر نام به عنوان "تله" و "سینه گنج" بود. "جامعه قفسه سینه کارت" در حال تغییر نام به عنوان "Never Say Die کارت" و "کارت های شانس" در حال تغییر نام به عنوان "هی بچه ها شما کارت." آن را نیز شامل شش سفارشی مجسمه نشانه: دختر کوچک دوچرخه مس استخوان و طلا Doubloon مجسمه دیوید ویلی چشم پچ جمجمه و عبور استخوان.

تا آنجا که خواص وجود دارد 22 با منابع خاص به '80s, ماجراجویی, کمدی, فیلم مانند سدار هیلز باشگاه کشور, فانوس دریایی, سالن, دیگ نقطه دوزخ و یک چشم ویلی کابین. بازیکنان همچنین می توانند سهام ادعا می کند در بستنی و میله آب نبات. شاید لذت بخش ترین این پول تقلبی ویژگی های چهره بازیگران جوان (بله حتی کاهلی Fratelli معشوق نوزاد, اموزش شکلات دوست هیولا) از این فیلم در لوایح مختلف که در محدوده ارزش پولی. بازی هیئت مدیره برای دو تا شش بازیکن سنین 8 و بالاتر و allots برای یک ساعت-تلاش طولانی در طول این هرگز پایان دادن به قرنطینه روز.

در حالی که وجود دارد بدون نیاز به انجام ترافل تصادفی میان یک روحیه دور از دلتنگ هیئت مدیره بازی مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است: Goonies هرگز مرگ می گویند.

جسیکا وانگ

آخر هفته ویرایشگر

جسیکا یک آخر هفته را سردبیر در آپارتمان. کار او نیز به نظر می رسد در شلوغی, نایلون, InStyle و HelloGiggles. او زندگی می کند در کالیفرنیا با سگ خود را.

دنبال جسیکا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن