آتی سهام افزایش به شروع هفته اپل و مایکروسافت به دست آوردن سهام به

"بی باک دختر" مجسمه ایستاده در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده روز جمعه 12 ژوئن 202

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

"بی باک دختر" مجسمه ایستاده در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده روز جمعه 12 ژوئن 2020.

Jeenah ماه | بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده در آینده افزایش به شروع معاملات هفته اما دستاوردهای پوش شد با نگرانی در مورد یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است.

سهام از سهام تکنولوژی اپل و مایکروسافت در افزایش premarket تجارت. سهام است که در حال شرط در اقتصاد بازگشایی مخلوط شد. شرکت های هواپیمایی و کازینو سهام کمتر بود اما خرده فروشان بيشتر در premarket تجارت.

میانگین صنعتی داو جونز آتی بالاتر توسط 150 امتیاز یا 0.5% با اشاره به کمی پایین تر باز است. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی به دست آورد 0.5 درصد و 0.7 درصد بود که نشان می دهد یک تخت برای هر دو شاخص است. فاصله بین جهت های آتی و "ضمنی باز" است که تا حدودی به دلیل آتی انقضا در روز جمعه.

عمده سهام ایالات متحده به طور متوسط در حال آمدن خود چهارم هفتگی سود در پنج هفته. هر دو شاخص Dow و S&P 500 پیشرفته حداقل 1 درصد در هفته گذشته در حالی که نزدک کامپوزیت یافت بیش از 3 درصد است.

اپل و مایکروسافت هر یک به دست آورد حداقل 0.5% در premarket تجارت به عنوان سرمایه گذاران به خرید سهام فن آوری است که نشان می دهد انعطاف پذیری در طول بیماری همه گیر.

سهام شکاف بيشتر از 5 درصد در premarket تجارت. Kohl's و Costco نیز بالاتر است. خارج شده و به دست آورد پس از ارتقا توسط UBS. سود در فاصله سهام به دلیل افزایش ارتقاء در ولز فارگو که اشاره به خرده فروش "تحت قدردانی ارزش و optionality."

اما سهام خطوط هوایی آمریکا بودند کمتر از 7 درصد و پس از آن گفت که به دنبال منابع مالی جدید. ایران نیز پایین تر است.

تعداد تازگی تایید coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده و جاهای دیگر در جهان همچنان به افزایش, بالا بردن سوال در مورد بهبود اقتصاد جهانی است.

"زمینه های نگرانی که وزن روی سهام بعد از ظهر جمعه شد تقویت بیش از آخر هفته" آدم Crisafulli از دانش حیاتی نوشت: در یک توجه داشته باشید. "دولت نگاه مجموعه به ادامه بازگشایی اما راننده واقعی از رشد خواهد بود رفتاری عادی است و به احتمال بسیار زیاد به impended توسط ثابت منفی coronavirus اخبار جریان است."

ایالات متحده گزارش شده بیش از 30000 اضافی coronavirus موارد در روز جمعه به کمترین تعداد از تایید یک روزه عفونت های پس از آوریل 1 اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. نوادا فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا نیز گزارش رکورد به بالا, تک-بعد از عفونت.

اخیر coronavirus چشم انداز مثبت در برخی از کشورهای led Apple به reclose برخی از فروشگاه های آن است. در همین حال یک گروه تجارت گفت: خطوط کروز به طور داوطلبانه به حالت تعلیق در تمام سفر تا سپتامبر. 15.

"وجود دارد یک جنگ در بین خریداران و فروشندگان با هر تصرف هر نقطه داده برای حفاظت از خود در مخالفت با استدلال گفت:" ویتو Paul بازار تحلیلگر اطلاعاتی در Fundstrat جهانی مشاوران در توجه داشته باشید.

"من فکر می کنم که شاید بازار رفته گذشته خود را بازیابی 'مستقیم' فاز به عنوان سرمایه گذاران متوجه coronavirus (COVID-19) بود و نه یک جهان ender," Paul گفت. "اما داده ها باقی مانده مخلوط و Covid-19 ترس قوی باقی می ماند و آن را قابل درک است."

S&P 500 است پاره پاره بیش از 41 درصد بالاتر از هدف قرار دادن یک روزانه کم در مارس 23. برای سه ماهه شاخص بازار گسترده تر است تا نزدیک به 20 درصد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

—CNBC مایکل بلوم کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن