Coronavirus وام مسکن کمک مالی به طور ناگهانی تورم به عنوان مالکان جدید مبارزات

یک زن پیاده روی گذشته ایالات متحده در ساختمان کاپیتول در واشنگتن 25 ژوئن سال 2020 است.Al Drego | ایسناپس از کا

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

یک زن پیاده روی گذشته ایالات متحده در ساختمان کاپیتول در واشنگتن 25 ژوئن سال 2020 است.

Al Drego | ایسنا

پس از کاهش در سه هفته تعدادی از وام گیرندگان به تأخیر انداختن خود را ماهانه پرداخت وام مسکن با توجه به کروناویروس به شدت افزایش یافت یک بار دیگر.

تعداد فعال تحمل برنامه های افزایش 79,000 در هفته گذشته, پاک کردن تقریبا نیمی از بهبود دیده می شود پس از اوج مارس 22 با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن داده ها و فن آوری شرکت است. با مقایسه تعدادی از وام گیرندگان در تحمل برنامه های کاهش 57,000 هفته گذشته است. افزایش اتفاق افتاده است و هر روز طی پنج روز کسب و کار.

از سه شنبه 4.68 میلیون صاحب خانه شد در تحمل برنامه اجازه می دهد آنها را به تاخیر در پرداخت وام مسکن خود را برای حداقل سه ماه. این نشان دهنده 8.8% از همه فعال وام مسکن تا از 8.7 درصد در هفته گذشته. آنها نشان دهنده بیش از 1 تریلیون دلار در مزد اصلی.

وام مسکن برنامه هایش بخشی از مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه مارس اجازه می دهد تا وام گیرندگان به دست پرداخت های ماهانه برای حداقل سه ماه و به طور بالقوه به یک سال. کسانی پرداخت می شود, واریز یا در برنامه بازپرداخت وام تغییرات و یا زمانی که خانه فروخته شده و یا وام مسکن refinanced.

در حالی که برخی از وام گیرندگان که در ابتدا خواست برای کمک مالی وام مسکن در ماه های مارس و آوریل به پایان رسید تا ساخت پرداخت های ماهانه خود را اکثریت قریب به اتفاق در حال حاضر نیست. وجود انتظارات که وام نجات اعداد را بهبود می بخشد به عنوان اقتصاد بازگشایی و زیان کار کند. اما این افزایش یک پرچم قرمز به بازار است که صاحب خانه هنوز هم به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در چند متحده است.

توسط نوع وام 6.9 درصد از تمام Fannie Mae و Freddie Mac-حمایت رهن و 12.5 درصد از تمام FHA/وام در حال حاضر در تحمل نظر دارد. یکی دیگر از 9.6 درصد از وام در برچسب های خصوصی اوراق بهادار و یا بانک ها اوراق بهادار نیز در گذشت.

حجم گل رز در تمام انواع وام اما بیشترین برای FHA/وام. FHA پایین ارائه می دهد پرداخت وام به وام گیرندگان با کاهش نمره های اعتباری است. از جمله وام های محبوب در میان برای اولین بار homebuyers. تعداد FHA/و وام گیرندگان در تحمل برنامه های افزایش 42,000 هفته گذشته در حالی که دولت با حمایت سازمانی و nonagency وام forbearances افزایش 25,000 و 12000 بود.

در سطح امروز, وام مسکن کنندگان ممکن است نیاز به پیشرفت حدود 3.5 میلیارد دلار در هر ماه به دارندگان اوراق-وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در Covid-19-مربوط forbearances. که در علاوه بر این به $1.4 میلیارد دلار در مالیات و بیمه پرداخت آنها باید به نمایندگی از وام گیرندگان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب