Pradeep داس دستیار رئیس کشیش گفت: او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

یک کشیش و 14 پلیس در انجام وظیفه در ایودیا رم Janambhoomi پیچیده که در آن مراسم پیشگامانه برای رم معبد است و انتظار برگزار می شود, در آگوست 5, آزمایش مثبت برای کوروناویروس. نارندرا نخست وزیر است و انتظار می رود برای حضور در این مراسم همراه با 50 VIPs.

Pradeep داس دستیار رئیس کشیش گفت: او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. چهار دیگر کاهنان موقت معبد از جمله رئیس کشیش Satyendra داس باید تمام آزمایش منفی برای ویروس. یکی دیگر از 12 افرادی که در مجاورت نزدیک به کشیش نیز آزمایش منفی است.

پلیس که تست مثبت بودند درگیر در وظایف امنیتی در رم Janmabhoomi مجتمع معبد اعتماد گفت. در حالی که خز آنها در وظیفه دائمی در داخل مجتمع بقیه در زمان تبدیل می شود گاهی.

شنبه گذشته تا وزیر یوگی Adityanath سفر کرده بود رم Janmabhoomi پیچیده به بررسی آماده سازی برای اوت 5 رویداد.

عکس ها و فیلم ها از روز نشان می دهد coronavirus مثبت کشیش Pradeep دس ایستاده در کنار وزیر در طول یک مراسم. رم Janmabhoomi رئیس کشیش Satyendra داس که منجر به اوت 05, مراسم نیز دیده می شود ایستاده در کنار مردان است.

برنامه پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده با حفظ تمام قوانین ایمنی برای coronavirus اعتماد گفت. در حال حاضر ایودیا دارای 375 فعال موارد coronavirus اوتار پرادش 29,997 موارد است.

حدود 200 نفر خواهد بود در حال حاضر برای این مراسم در مجتمع است. این تعداد را شامل کشیش securitymen مهمانان و مردم محلی اعتماد گفت.

بزرگ فرآورده های ساخته شده برای این مراسم از جمله یک helipad برای نخست وزیر سه متر از رم Janambhoomi سایت. جاده به معبد است گسترده تر شده است. نقاشی های دیواری نقاشی های به تصویر می کشد زندگی از خداوند رم قرار داده شده است تا در طول جاده ها است.

غول دوربین مدار بسته صفحه نمایش ساخته شده اند در سراسر ایودیا پس از جانبازان می توانید به تماشای برنامه, معبد اعتماد گفته بود.

همه رهبران ارشد بی جی پی در ارتباط با معبد جنبش دعوت شده اند اعتماد گفت. این لیست شامل BJP جانبازان لعل کریشنا Advani و Murali منهر جوشی و رهبران ارشد مانند Uma Bharti, Vinay Katiyar و Sadhvi Ritambhara.

سالمندان در BJP را ایدئولوژیک مربی Rashtriya Swayamsevak Sangh از جمله رئیس آن موهان Bhagwat نیز انتظار می رود همچنین حضور در این مراسم است.

اعتماد — تنظیم در جهات از دیوان عالی کشور به منظور تسهیل ساخت و ساز در معبد – نهایی تاریخ از باز کردن در اوایل این ماه. باز که انتظار می رود در اوایل سال جاری به تعویق افتاد, با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موقت معبد ساخته شده در ایودیا باز در ژوئن 8 پس از مرکز اجازه باز کردن اماکن مذهبی به عنوان Unlock2 شد نورد از سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو