تظاهرات منفجر سراسر ایالات متحده پس از, پلیس به اتهام قتل جورج فلوید

معترضان مارس در خارج از ساختمان کنگره در واشنگتن, DC, on May 29, 2020 در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلو

توسط ELEMENTORSITE در 10 خرداد 1399

معترضان مارس در خارج از ساختمان کنگره در واشنگتن, DC, on May 29, 2020 در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید.

عکس ها توسط اریک BARADAT/خبرگزاری گتی ایماژ

دنبال به روز رسانی در مورد تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در NBC News live وبلاگ.

سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس که فشرده زانو خود را به جورج فلوید گردن به او التماس برای تهویه دستگیر شد و به اتهام قتل به عنوان مقامات اعمال یک شبه حکومت سعی کنید برای جلوگیری از تظاهرات خشونت آمیز پلیس قتل آمریکایی های آفریقایی تبار که از مینیاپولیس به شهرستانها در سراسر کشور.

معترضان شکست ویندوز در سی ان ان ستاد در آتلانتا را به آتش کشیدند یک ماشین پلیس و برخورد ماموران با بطری. بزرگ تظاهرات در نیویورک هوستون در واشنگتن دی سی و شهرهای دیگر در بازه زمانی از مردم مسالمت آمیز مسدود کردن جاده ها به درگیری با پلیس.

در مینیاپولیس هزاران نفر از معترضان راهپیمایی در مرکز شهر به عنوان یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی علامت گذشته و محاصره پلیس حوزه ایستگاه. "تعقیب پلیس!" برخی شعار می دادند و "می گویند نام خود را: جورج فلوید!" وجود دارد بدون خشونت اما برخی از معترضان اسپری گرافیتی در ساختمان. در جای دیگر در این شهرستان ماموران شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به درایو جمعیت معترضان.

آتلانتا ماشین پلیس می سوزد و مردم به عنوان اعتراض به مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس آمریکایی مرد جورج فلوید در نزدیکی سی ان ان مرکز در آتلانتا ،

داستین مجلس/ایسنا

آن روشن نیست اگر — و یا چگونه مقامات خواهد اجرای مقررات منع رفت و آمد در میان تیز سوال در مورد چگونه شهر و رهبران دولت به کار گرفته اند بحران است. منع رفت و آمد در آمد یک شب پس از معترضان سوخته یک پلیس در حوزه ایستگاه.

تظاهرات roiled این کشور همان روز افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. او همچنین متهم شد که نادیده گرفتن یک افسر دیگر که ابراز نگرانی در مورد فلوید به عنوان او دراز دستبند بر روی زمین شفاعت است که او نمی تواند نفس به عنوان چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. فلوید بود که سیاه شده بود دستگیر و به ظن استفاده از یک لایحه تقلبی در فروشگاه.

چوین که اخراج شد به همراه سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه چهره بیش از 12 سال در زندان اگر محکوم به قتل است.

NYPD افسران اسپری گرز به جمعیت معترضان با حضور در مرکز بارکلیز در اعتراض به کشته شدن اخیر جورج فلوید در 29 مه سال 2020 در بروکلین نیویورک. تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25.

عکس توسط Kevin Mazur/گتی ایماژ

یک وکیل برای Floyd خانواده استقبال بازداشت اما گفت که او انتظار می رود جدی تر اتهام قتل و دیگر افسران بازداشت بیش از حد.

دادستان Mike Freeman گفت: بیشتر اتهامات ممکن است اما مقامات "احساس می شود آن را مناسب برای تمرکز بر روی خطرناک ترین مجرم است."

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری را منع رفت و آمد نیز خواهد بود در محل سه شنبه و در نزدیکی شهر اعلام محدودیت های مشابه.

"من می دانم که هر چه امیدوارم که شما احساس می کنید امروز خو با شک و تردید و صالح خشم" فری در بیانیه ای گفت. "تصمیم امروز از شهرستان وکیل است اولین گام ضروری در دیگر جاده به سمت عدالت و درمان شهرستان ما است."

تظاهرات در سراسر کشور در حال سوخت خشم بیش فلوید مرگ و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. تظاهرکنندگان درگیری با ماموران در نیویورک مسدود و ترافیک در هیوستون و سن خوزه ، در آتلانتا تظاهرکنندگان شکست ماشین پلیس شکست را به یک رستوران و اسپری-رنگ لوگو ثبت نام در سی ان ان دفتر مرکزی که در آن صدها نفر مواجه شدن با پلیس.

"شما disgracing شهر ما" شهردار Keisha لنس کف گفته معترضان. "شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است."

پلیس در تلاش بودند برای قرار دادن فلوید در یک تیم ماشین دوشنبه هنگامی که او سفت و به زمین افتاد و گفت او از ترس یک شکایت کیفری گفت. چوین و افسر Tou Thoa وارد شده و چندین بار تلاش به مبارزه Floyd به ماشین.

چوین کشیده فلوید از سمت مسافر و دستبند فلوید رفت و به زمین رو به پایین. افسر J. K. Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و افسر توماس لین برگزار می شود پاهای خود را در حالی که چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd سر و گردن شکایت گفت.

زمانی که خط پرسید: اگر فلوید باید نورد بر روی سمت خود چوین گفت: "هیچ اقامت قرار داده است که در آن ما به او کردم." لین گفت که او "نگران هذیان هیجان زده و یا هر چیز دیگری."

کالبد شکافی گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او. آن را نشان داد هیچ چیز به حمایت از اختناق به عنوان علت مرگ است.

هیچ جزئیات دیگری در مورد مسکرات و سم شناسی نتایج هفته طول می کشد. در 911 تماس کشید که پلیس تماس گیرنده توصیف مرد مظنون به پرداخت با پول تقلبی به عنوان "بدجور مست و او را در کنترل خود را."

پس از فلوید ظاهرا متوقف تنفس لین دوباره گفت: او می خواست به رول فلوید بر روی سمت خود را. Kueng برای بررسی نبض و گفت که او نمی تواند پیدا کردن یک, با توجه به شکایت.

چوین او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه, 46 ثانیه از جمله نزدیک به سه دقیقه پس از فلوید متوقف شد در حال حرکت و صحبت کردن در این شکایت گفت.

چوین وکیل تا به حال هیچ نظر زمانی که رسیده توسط آسوشیتد پرس.

دادستان برجسته "سرعت فوق العاده" در شارژ مورد چهار روز پس از فلوید مرگ و دفاع از خود در برابر سوال در مورد اینکه چرا این اتفاق هر چه زودتر. فریمن گفت: دفتر کار خود نیاز به زمان برای جمع آوری شواهد از جمله آنچه که او به نام "وحشتناک" ویدیو ضبط شده توسط یک تماشاچی.

اخبار از دستگیری آمد لحظات پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اذعان کرد "شکست تحقیرآمیز" در پاسخ به تظاهرات این هفته و به نام swift عدالت برای افسران. Walz گفت: دولت در زمان رهبری پس از رها ایستگاه پلیس سوخته است.

"مینیاپولیس و سنت پل در آتش هستند. آتش است که هنوز هم سوختن در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه بی سابقه" Walz گفت. "در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان و جهان است."

مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس مارس در سن خوزه, کالیفرنیا پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است.

دای Sugano/اخبار منطقه خلیج گروه از طریق AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید اقدام به tweeting "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" که باعث شد یک هشدار از توییتر برای "ستایش خشونت است." مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت او با اشاره به تیراندازی که تا به حال اتفاق افتاده در طول تظاهرات.

بعد گفت: می خواهم به صحبت فلوید خانواده و "ابراز غم و غصه ام."

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تصویری از دستگیری "فقط یک چیز وحشتناک به شاهد و به تماشای. قطعا آن را مانند نگاه وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است."

وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی فلوید خانواده خواست به بازداشت فلوید بدن به صورت مستقل کالبد شکافی.

عکس رزرو سابق مینیاپولیس افسر درک چوین

عکس های ارائه شده توسط رمزی زندان شهرستان

دکتر که کالبد شکافی مایکل بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک بود که استخدام برای انجام کالبد شکافی برای اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 بعد از پلیس نیویورک قرار داده و او را در یک سبد و او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

مقامات ایالتی و فدرال نیز در حال بررسی فلوید مرگ است.

صاحب محبوب لاتین کلوپ شبانه گفت: فلوید و چوین هر دو مشغول به کار به عنوان ماموران امنیتی وجود دارد به تازگی به عنوان در سال گذشته اما روشن نیست که آیا آنها با هم کار می کرد. چوین در خدمت به عنوان یک خاموش وظیفه گارد امنیتی در El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه برای نزدیک به دو دهه و فلوید کار کرده بود وجود دارد اخیرا برای حدود ده رویدادهای برجسته آمریکایی آفریقایی, موسیقی, مایا سانتاماریا گفت: AP.

سانتاماریا که به تازگی به فروش می رسد محل گفت: چوین کردم همراه با به طور منظم لاتین مشتریان اما نمی خواهم به کار آفریقایی آمریکایی شب. هنگامی که او انجام داد و در آنجا بود که مبارزه او را اسپری مردم با گرز و تماس با پلیس پشتیبان و نیم دوجین پیراهن اتومبیل را به زودی نشان می دهد چیزی است که او احساس "درد نمیخورد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن