پاول می گوید کامل بهبود اقتصادی ممکن است اتفاق می افتد بدون واکسن

فدرال رزرو صندلی جروم پاول می رسد برای یک کنفرانس خبری پس از کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در جلسه ای در واشنگت

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399

فدرال رزرو صندلی جروم پاول می رسد برای یک کنفرانس خبری پس از کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در جلسه ای در واشنگتن, 11 دسامبر 2019.

جاشوا رابرتز | ایسنا

اقتصاد ایالات متحده خواهد پنجه راه خود را از زمان رکود است اما ممکن است نیاز به یک coronavirus واکسن قبل از آن کامل است رئیس فدرال جروم پاول گفت.

"در دراز مدت و حتی در میان اجرا, شما نمی خواهید به شرط بندی در برابر اقتصاد آمریکا. اقتصاد آمریکا را بهبود می یابند" پاول گفت: در مصاحبه با CBS' "60 دقیقه" در گزیده ای پخش صبح یکشنبه در "رویارویی با ملت است."

اما پاول اشاره کرد که بهبود به احتمال زیاد خواهد بستگی دارد که چگونه آمریکایی ها احساس می کنید در مورد ایمنی خود را.

"با فرض وجود ندارد موج دوم coronavirus من فکر می کنم شما خواهید دید اقتصاد بهبود می یابند به طور پیوسته از طریق نیمه دوم سال" بانک مرکزی رئیس گفت. با این حال او اضافه کرد که "برای اقتصاد به طور کامل بهبود می یابند ... که ممکن است باید به انتظار ورود یک واکسن."

فدرال ریزرو ایالات متحده راه اندازی کرده است یک سری از تلاش برای حفظ بازارهای عملکرد مناسب و همکاری با وزارت خزانه داری در انواع برنامه های وام دهی با هدف کسب و کار و افراد است. علاوه بر این تغذیه خرید شرکت ها و اوراق قرضه شهرداری ها.

که آمده میان رو به رشد نرخ بیکاری است که دیده می شود 36.5 میلیون آمریکایی فایل تعداد مدعیان بیکاری و نرخ بیکاری افزایش به 14.7%.

"این یک زمان از درد و رنج و دشواری و آن در می آیند تا به سرعت و با چنین نیروی است که شما واقعا نمی توانید به کلمات قرار داده درد مردم احساس و عدم اطمینان آنها متوجه" پاول گفت.

در یک بخش جداگانه سابق شورای اقتصاد ملی مدیر گری کوهن توافق با پاول را در ارزیابی نیاز به واکسن. کوهن همچنین تاکید کرد که باید اقتصاد را دوباره رفتن.

"اگر ما واقعا می خواهید برای دریافت به مردم به کار است که رئیس پاول صحبت کردن در مورد ما نیاز به بازگشایی اقتصاد" کوهن گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب