داو افزایش بیش از 200 امتیاز پس از مدرن واکسن اخبار گلدمن درآمد

سهام روز چهارشنبه در بازگشت از مثبت coronavirus واکسن اخبار و blowout چهارم از گلدمن ساکس. میانگین صنعتی داو ج

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

سهام روز چهارشنبه در بازگشت از مثبت coronavirus واکسن اخبار و blowout چهارم از گلدمن ساکس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 226 امتیاز بالاتر یا 0.85%. S&P 500 تا 1 درصد. شاخص Nasdaq Composite به دست آورد 0.6%. عمده متوسط بودند خود را در جلسه اخیر به عنوان آمازون کاهش یافت 2.3% و Netflix کاهش یافته و تقریبا 1%. الفبا و مایکروسافت نیز پایین است.

اطلاعات منتشر شده جدید مجله پزشکی انگلستان نشان داد مدرن را coronavirus واکسن تولید یک "قوی" پاسخ ایمنی یا خنثی سازی آنتی بادی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود بشر محاکمه.

سهام مدرن به دست آورده 5.4%. سهام به طور مستقیم به یک اقتصادی بازگشایی شروع به پریدن کرد و پس از واکسن اخبار. آمریکا خطوط هوایی United Airlines و رویال کارائیب کروز دریایی با خطوط تمام ظهور بیش از 6٪.

"یک COVID-19 درمان/واکسن یک رویداد دودویی برای بازارهای بسیاری وجود دارد, 'عکس در هدف در بهداشت و درمان جانبی و تنها نیاز به موفقیت گفت:" تام لی بنیانگذار و رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران در توجه داشته باشید. "وجود انبوهی از پول نقد دیده می شود در صندوق های تامینی, ماکرو, وجوه, وجوه متقابل و سرمایه گذاران فردی. اگر هم از بهداشت و درمان داده ها همچنان به حمایت از برخی از مرتب کردن بر اساس از درمان تمرکز بر روی 're-بسته شدن' در نهایت از بین میرود."

چندین ایالت از جمله کالیفرنیا مجبور به عقب بازگشایی اقدامات به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا در مجموع بیش از 3.4 میلیون نفر و مرگ و میر پیشی گرفته اند 136,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

درآمد نجومی ادامه داد و گلدمن ساکس در گزارش سه ماهه اعداد است که به راحتی ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات. این شرکت نتایج رانده شدند با 93 درصد افزایش در تجارت درآمد. گلدمن سهام بسیج بیش از 1٪.

بانک درآمد شده بود, مخلوط شده منتهی به چهارشنبه. جی پی مورگان چیس گزارش روز سه شنبه بهتر از حد انتظار در سه ماهه نتایج در پشت یک خروش عظیم در تجارت درآمد. در ضمن ولز فارگو دچار 2.4 میلیارد دلار از دست دادن و کاهش سود خود را 10 سنت در هر سهم.

اپل باعث شد تا دستاوردهای شنبه افزایش 1.6% پس از, اتحادیه اروپا, دادگاه لغو یک سال 2016 کمیسیون اروپا برای این غول تکنولوژی به پرداخت 15 میلیارد دلار در مالیات است.

سهام به پایان رسید و روز فرار جلسه در یک یادداشت بالا با داو پریدن بیش از 500 امتیاز برای پست بهترین روز خود در دو هفته.

—CNBC جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de