سیکلون طوفان به احتمال زیاد در 48 ساعت برای رسیدن به ماهاراشترا گجرات در ژوئن 3

آی گفت: این طوفان به احتمال زیاد به علت بارش در نقاط مختلف کشور (بازنمودی)دهلی نو: یک کم فشار منطقه در حال توس

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399
Cyclonic Storm Likely In 48 Hours, To Reach Maharashtra, Gujarat On June 3

آی گفت: این طوفان به احتمال زیاد به علت بارش در نقاط مختلف کشور (بازنمودی)

دهلی نو:

یک کم فشار منطقه در حال توسعه بیش از دریای عرب را تشدید خواهد کرد و به یک سیکلون طوفان در 48 ساعت آینده و رسیدن به قطعات پيشين و گجرات سواحل در ژوئن 3, آب و آژانس هند اداره هواشناسی گفت: در روز یکشنبه. هشدار می آید روز پس از طوفان Amphan ترک یک دنباله از تخریب در غرب بنگال.

"کم فشار منطقه بیش از دریای عرب به شدت به طوفان بهداشت حرفه ای در طول 48 ساعت. این امر رسیدن به نزدیکی شمال ماهاراشترا و جنوب گجرات سواحل اطراف 3rd ژوئن صبح" IMD توییتی.

"یک کم فشار منطقه تشکیل شده بیش شرقی و مجاور مرکزی شرق دریای عرب و Lakshadweep منطقه با همراه سیکلون گردش گسترش تا اواسط وردسپهر سطح" منطقه ای هواشناسی, مرکز بمبئی قبلا توییتی.

این طوفان بهداشت حرفه ای به احتمال زیاد باعث بارش باران در نقاط مختلف این کشور در آژانس گفت.

"تحت تاثیر بالاتر از سیستم نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با جدا سنگین را بسیار سنگین می افتد به احتمال بسیار زیاد بیش از Lakshadweep منطقه ساحلی کرالا و کارناتاکا در 31 مه و ژوئن 1 (برگزار خواهد شد). نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با جدا سنگین می افتد به احتمال بسیار زیاد بیش از مسکونی و گوا در 2 یک 3 ژوئن" آب و هوا دفتر در بیانیه ای گفت.

"نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با سنگین را بسیار سنگین می افتد در چند مکان و بسیار سنگین می افتد در مکان های جدا شده بیش از مسکونی شمالی و شمال, Madhya ماهاراشترا در 3 و 4 ژوئن (به احتمال زیاد). نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با جدا سنگین را بسیار سنگین می افتد به احتمال زیاد در جنوب گجرات, دولت, دامان, دیو, Dadra and Nagar Haveli, در 3rd ژوئن و با سنگین را بسیار سنگین می افتد در چند مکان" به آن اضافه شده است.

آی هشدار داده است از امواج بالا تا چهار متر در مناطق ساحلی گجرات, Maharashtra, گوا, Karnataka, کرالا و Lakshadweep. این نیز هشدار داده بود که از بالا و سرعت باد در مناطق آسیب دیده.

"وزش توفانی با سرعت رسیدن به 45-55 kmph (کیلومتر در ساعت) gusting به 65 kmph به احتمال بسیار زیاد برای غلبه بر جنوب شرقی و مجاور شرق و مرکزی دریای عرب Lakshadweep منطقه و همراه و خاموش سواحل کرالا در طول 48 ساعت آینده. آن را به تدریج افزایش خواهد یافت شدن نسیم تا حدی ملایم وزش رسیدن به 65-75 kmph gusting به 85 kmph بیش از شرق و مرکزی دریای عرب و همراه و خاموش کردن کارناتاکا - جنوب ماهاراشترا سواحل از 2 ژوئن صبح و بیشتر شدن 90-100 kmph gusting 110 kmph بیش از شرق و مرکزی و شمال شرق دریای عرب همراه و خاموش کردن ماهاراشترا و گجرات" آن را گفت.

98 مرگ و میر مرتبط با طوفان Amphan گزارش شده در غرب بنگال در کنار آسیب های گسترده ای به زیرساخت ها است. نخست وزیر نارندرا مودی که برای بازدید از دولت بعد اعلام کرده بود موقت بسته امداد تومان به 1000 کرور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن