توییتر teases ویرایش تابع, اما تنها زمانی که هر کس می پوشد یک ماسک'

جک دورسی مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار شرکت مربع Inc., صحبت می کند در طول یک بلومبرگ مصاحبه تلویزیونی در روز یک

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399

جک دورسی مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار شرکت مربع Inc., صحبت می کند در طول یک بلومبرگ مصاحبه تلویزیونی در روز یکشنبه ، 2, 2017.

Bloombeg | گتی ایماژ

توییتر گفته است: "شروع به اجازه دادن به مردم خود را ویرایش کنید توییتهایی که وجود دارد گسترده است تصویب ماسک صورت در جهان است که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر وجود دارد هیچ راهی برای ویرایش یک صدای جیر جیر پس از آن منتشر شده است. شما یا باید آن را حذف کنید و یا رول با آن است.

سان فرانسیسکو میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی طعنه مدتها در انتظار از ویژگی های اصلی حساب توییتر شنبه گفت: "شما می توانید یک دکمه ویرایش که هر کس می پوشد یک ماسک."

دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و LinkedIn اجازه داده اند مردم به ویرایش آنها چه نشر و برخی از کاربران توییتر (از جمله کیم کارداشیان) اشتباه هستند که چرا توییتر انجام نمی همان.

ویرایش گزینه توییت خواهد اجازه می دهد تا کاربران توییتر به صحیح خود را اگر آنها نوشته شده چیزی است که آنها بعد متوجه شد نادرست و یا اگر آنها به سادگی ساخته شده تایپی. در مارس 2013, سیم زد یک مقاله در ویرایش-پرینت گزینه ای با عنوان: "یک تابع توییتر به شدت نیاز" که در آن روزنامه نگار مت هونن استدلال آن می تواند یک ابزار بسیار مهم در جنگ با اطلاعات غلط.

در ژانویه توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: وجود ملاحظات عملی است که معرفی یک دکمه ویرایش دشوار است.

"شما ممکن است ارسال یک صدای جیر جیر و ممکن است کسی پاسخ است و بعد از یک ساعت شما ممکن است به طور کامل تغییر محتوای آن صدای جیر جیر," او گفت:. "فرد است که ترجمه اصلی صدای جیر جیر در حال حاضر retweeting و rebroadcasting چیزی است که به طور کامل متفاوت است. به طوری که چیزی به مراقب است."

دورسی گفت podcaster جو روگان در ماه فوریه گذشته که توییتر بود با توجه به مقدمه ای از یک تاخیر برای ارسال توییت که می تواند تا 30 ثانیه است. در طول تاخیر یک کاربر توییتر را توانایی ویرایش ارسال توییت قبل از آن نوشته شده بر روی پلت فرم برای همه برای دیدن.

در همان ماه دورسی گفت: مخاطبان در گلدمن ساکس رویداد در سان فرانسیسکو است که توییتر بود "فکر کردن در مورد" برخی از مرتب کردن بر اساس ویژگی های است که اجازه مردم به رفتن به عقب و روشن شدن و یا حاشیه نویسی, پیر توییتهایی.

"چیز دیگری که ما شاهد گسترده تر در درون فرهنگ در حال حاضر در این لحظه خاص است مردم قول نقل قول را تمام کردن 'می شود' از آنجا که از گذشته چیزهایی را که آنها گفته ام در توییتر و یا جاهای مختلف دیگر در رسانه های اجتماعی" دورسی گفت. "وجود دارد هیچ معتبر راه به نوعی بازگشت به عقب و روشن شدن و یا حتی یک مکالمه را نشان می دهد یادگیری و انتقال از آنجا."

این غیر معمول برای فن آوری های غول پیکر به, اذیت کردن ویژگی های جدید مثل این اما توییتر را شگفت زده کرده است مردم از راه های دیگر پس از همه گیر رسید. در توییتر گفت: کارکنان آنها می تواند کار از خانه برای همیشه به عنوان ویروس تعطیل دفاتر در سراسر جهان است.

دورسی نیز متعهد به کمک مالی 1 میلیارد دلار تقریبا یک چهارم از ثروت خود را برای حمایت از تلاش های امدادی برای Covid-19 و علل دیگر هنگامی که این بیماری همه گیر است.

نگرش نسبت به ماسک متفاوت است. در تگزاس, آنها در حال حاضر اجباری اما در انگلستان به عنوان مثال, آنها نمی نیاز به توان در بسیاری از مکان. در حالی که آنها شده اند به امری عادی در چین و دیگر کشورهای آسیایی را برای چندین سال آنها یک مفهوم نسبتا جدید در غرب است.

یک کاربر توییتر اشاره کرد: "آن عملا غیر ممکن است برای هر کس یک ماسک که بدان معنی است که ما نمی توانید ویرایش کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب