گلدمن ساکس ناخواسته موجب جنگ با cryptocurrency مبلغان انجیلی

Goldman Sachs Group Inc. علامت های نمایش داده شده بر روی یک مانیتور در کف بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

Goldman Sachs Group Inc. علامت های نمایش داده شده بر روی یک مانیتور در کف بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده آمریکا, در روز جمعه, اکتبر. 7, 2016.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

Goldman Sachs نیست متقاعد شده وجود دارد یک مورد برای سرمایه گذاری در cryptocurrencies مانند بیت کوین. Crypto مبلغان انجیلی — شاید تعجب نمی تحت تاثیر قرار گرفته با آن ارزیابی است.

بانک ایالات متحده مصرف کننده و مدیریت سرمایه گذاری بخش منتشر عرشه اسلاید جلوتر از یک سرمایه گذار تماس شنبه, بررسی تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد ایالات متحده. قابل ملاحظه تکه از ارائه متمرکز بیت کوین و سایر ارزهای مجازی.

"Cryptocurrencies از جمله بیت کوین هستند نه یک دارایی کلاس" گلدمن ساکس " استراتژی سرمایه گذاری گروه نوشت در باز کردن یک اسلاید. عرشه دقیق چند دلایل چرا cryptocurrencies نمی تواند در نظر گرفته شود یک کلاس دارایی در حق خود ادعا آنها نمی تولید جریان نقدی امثال اوراق قرضه و یا درآمد از طریق قرار گرفتن در معرض جهانی رشد اقتصادی است.

"ما باور داریم که امنیتی که در تقدیر است و در درجه اول وابسته به اینکه آیا شخص دیگری حاضر به پرداخت قیمت بالاتر برای آن است که یک سرمایه گذاری مناسب برای مشتریان" گروه نوشت.

"ما همچنین بر این باورند که در حالی که صندوق های تامینی ممکن است پیدا کردن معاملات cryptocurrencies جذاب خود را به دلیل نوسانات بالا که جذبه تلقی نمی شود یک سرمایه گذاری ماندگار منطق."

بسیاری از تحلیلگران صنعت شده است با اشاره به افزایش علاقه از سرمایه گذاران نهادی مانند صندوق های تامینی به عنوان یک پتانسیل کاتالیزور برای افزایش قیمت. چنین گمانه زنی ها پس از رشد صندوق های تامینی کهنه پل تودور جونز گفت: در اوایل این ماه که او تقریبا 2 ٪ از دارایی های خود در بیت کوین ،

Crypto علاقه مندان به حال مشتاقانه پیش بینی گلدمن تماس با برخی از فرض 151-سال بانک ممکن است وضع یک مورد برای سرمایه گذاری در بیت کوین ، نیازی به گفتن آنها نیست و آنچه آنها می خواستند در روز چهارشنبه.

این Winklevoss, دوقلو, موسسان cryptocurrency ارز Gemini در میان بسیاری آوازی در واکنش به گلدمن را ادعا می کند.

"هی, گلدمن ساکس, 2014 فقط به نام و خواست خود را برای صحبت کردن در نقاط بازگشت" کامرون Winklevoss گفت: در یک صدای جیر جیر.

برادر خود را تایلر ادعا کرد "من بیشتر در مورد آن فکر گلدمن گزارش است که احتمالا یک سر جعلی" با اشاره به یک ورزش تاکتیک استفاده می شود به پرتاب حریف با تظاهر شما در حال حرکت در یک جهت و تنها پس از آن به حرکت راه مخالف.

گلدمن به خود جلب کرد یک مقایسه بین بیت کوین هیولا تجمع در اواخر سال 2017 — هنگامی که آن را یافت به $20,000 — و هلندی "لاله شیدایی" از قرن 17 یکی از شناخته شده ترین حباب قیمتی در تاریخ است. مشابه مقایسه شده است که قبلا توسط مدیران بانک — مهمترین J. P. Morgan مدیر عامل جیمی Dimon که به نام بیت کوین یک "تقلب" است که در نهایت "منفجر کردن."

گلدمن بازی کردن این ایده است که بیت کوین یک "منابع کمیاب" یادآور میشود که برخی از با ارزش ترین سکه — بیت کوین پول و بیت کوین SV — آیا "چنگال." این به این معنی سکه های جدید که ایجاد شده است از تغییرات در پروتکل های شبکه بیت کوین.

بیت کوین گاو اغلب ادعا دیجیتال دارایی عرضه محدود است بخشی از آنچه که زیربنای آن ارزش و باعث می شود آن را یک پتانسیل "پرچین" در برابر ارزهای که در معرض کاهش ارزش پول در زمان بحران اقتصادی است.

این بانک همچنین به نام cryptocurrencies یک "مجرا به صورت غیرقانونی فعالیت" تاکید بر استفاده از آنها در طرح های جعلی و پول شویی.

"این مهم است که توجه داشته باشید که گلدمن ساکس" رقبای وفاداری و جی پی مورگان ساخته شده اند سرمایه گذاری های قابل توجهی در cryptocurrency گفت:" دیو هاجسون مدیر سرمایه گذاری رئیس و مدیر عامل NEM سرمایه گذاری یک cryptocurrency متمرکز بر سرمایه شرکت. وفاداری سال گذشته راه اندازی یک واحد جداگانه اختصاص داده شده به cryptocurrency پاکسازی و بازداشت در حالی که J. P. Morgan توسعه خود را دیجیتال داخلی ارز "JPM سکه" پرداخت.

"در حالی که بی ثباتی است, در واقع, با کیفیت بالا, در سال در سال و در حال حاضر دهه عملکرد سازگار است روند صعودی بر اساس برگزاری دارایی معامله نیست و نوسانات. با توجه به آن عملی برای آن سرمایه گذاران گلدمن ساکس به خطر انداخته و باعث سرمایه گذاران خود به دست در یکی از بهترین اجرای دارایی در 100 سال گذشته هرگز به ذهن آخرین 10."

اصلاح: این داستان اصلاح شده است تا منعکس کننده این واقعیت است که ارائه شد نوشته شده توسط گلدمن ساکس " استراتژی سرمایه گذاری ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب