هواپیما, اتوبوس, اجازه داده می شود در انتخاب مناطق در مستند 4.0 می گویند منابع

دولت نیز برنامه ریزی برای باز کردن آسمان برای بخش داخلی از هفته آینده.دهلی نو: طرح از "عادی بر روی زمین" خواهد

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399
Planes, Bus To Be Allowed In Select Areas In Lockdown 4.0, Say Sources

دولت نیز برنامه ریزی برای باز کردن آسمان برای بخش داخلی از هفته آینده.

دهلی نو:

طرح از "عادی بر روی زمین" خواهد بود که تمرکز مستند 4.0 که می آید را به اثر از مارس 18. یک مقام ارشد وزارت رسمی گفت NDTV که یکی از اولین مناطقی که آرامش اجازه خواهد داشت هر کجا که ممکن است حمل و نقل عمومی -- در زمین و آسمان است. مرزهای خواهد بود بر اساس متحده' طرح -- به دنبال نخست وزیر نارندرا مودی در اوایل این هفته -- و چگونه سازگار است با این وضعیت در زمین مقامات درگیر در طراحی این مستند 4.0 دستورالعمل گفت: NDTV.

اشاره گر به زمین وضعیت آنها گفته خواهد شد اطلاعات crunched توسط وزارت خانه یک کپی است که در اختیار NDTV.

مقامات همچنین نشان داد که یکی از کلیدی مطالبات متحده-داشتن قدرت برای تعریف نقاط -- ممکن است اعطا می شود. این پرچم توسط یک تعداد از کشورها در نشست خود با نخست وزیر نارندرا مودی در اوایل این هفته.

در سخنرانی خود به ملت در روز سه شنبه ساعت مودی ساخته شده بود آن را روشن است که مستند 4.0 را "کاملا متفاوت" با قوانین جدید.

توضیح یک مقام رسمی گفت: "اتوبوس محلی شروع خواهد شد پیمودن با ظرفیت محدود در غیر hotspot مناطق". اتومبیل و تاکسی ها نیز اجازه داده می شود با محدودیت در تعداد زیادی از مسافران است. بیشتر از این اجازه خواهد داشت به رفت و آمد در داخل مناطق در غیر مهار مناطق, او گفت:.

بزرگراه میان ایالتی سفر نیز ممکن است باز اما تنها برای کسانی که با سفر عبور می کند.

دولت نیز برنامه ریزی برای باز کردن آسمان برای بخش داخلی از هفته آینده.

قطار خدمات در حال حاضر آغاز شده است. اجازه نیز به احتمال زیاد داده شده برای صفحه اصلی تحویل همه نوع کالا به جای فقط در موارد ضروری, مقامات گفت.

"اکثر متحده موافقت می نمایند که دقیق مراحل باید انجام شود برای جلوگیری از گسترش ویروس" این مقام گفت.

"به عنوان آنها خواهد بود بازتعریف صلاحیت خود را در نقاط در هیچ فعالیت اجازه خواهد داشت در این مناطق. اما در بقیه آنها می خواهند تسهیلات," او گفت:, و اضافه کرد که قبل از اجازه می دهد که "ما انجام داده خود ما خرد"

داده های این وزارتخانه است که به خصوص با تمرکز بر این است که نه فقط مثبت اما کسانی که در انزوا. در سراسر مختلف متحده 11.9 لاخ مردم در زیر مشاهده است. یک بخش از آنها را تست مثبت را به جهش به شماره تماس ردیابی را تبدیل به طور فزاینده دشوار است.

ماهاراشترا است که حداکثر تعداد موارد و متناسب با مقدار زیادی از مردم در قرنطینه است و برنامه ریزی برای گسترش مستند. "آنها نمی خواهند به اجازه می دهد هر اینتر منطقه جنبش همانطور که از در حال حاضر و یا دفاتر باز" گفت: یکی دیگر از رسمی. چند صنایع گفت: ممکن است اجازه داده شود به رنگ نارنجی و سبز مناطق.

گجرات است دومین شماره از coronavirus موارد است. با 9,268 نفر تست مثبت و 2,08,537 مردم در قرنطینه دولت می خواهد برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی در تمام مراکز شهری. اما تقریبا 80 درصد از موارد خوشه در دولت مراکز شهری – احمدآباد سورت و وادودارا با 70 درصد موارد در احمدآباد. مقامات گفت: برخی از تسهیلات را می توان در مناطق که در آن هیچ مورد گزارش شده است.

متحده که پیشنهاد باز کردن بسیاری از بخش ها شامل آندرا پرادش کرالا, Karnataka, Gujarat و دهلی نو است. از این کرالا با آن ستارگان رکورد حاوی ویروس است درخشان چشم انداز گرفتن بیشتر از آن لیست علاقه مندی های.

"کرالا می خواهد از سرگیری مترو خدمات محلی قطار پروازهای داخلی رستوران ها و هتل ها برای احیای بخش گردشگری" یک مقام رسمی گفت:, و اضافه کرد که همه از آن است که "امکان پذیر".

از 535 موارد گزارش شده در دولت حداکثر تعداد شده است درمان می شود و حتی اعداد در انزوا بالا نیست با وجود بسیاری از مردم از بازگشت از خارج از کشور. تنها 494 مردم در قرنطینه در دولت است.

به گفته مقامات ایالت های شرقی از Bihar, Jharkhand و Odisha می خواهید به ادامه با سختگیرانه تر مستند خود را به عنوان COVID-19 موارد با توجه به بازگشت کارگران مهاجر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de