این ماهاراشترا وزیر در مقابل راه آهن وزیر بیش از Shramik قطار

Piyush Goyal گفت: راه آهن آماده به ارسال به عنوان بسیاری از قطار به عنوان مورد نیاز متحده (بازنمودی)دهلی نو: س

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399
It's Maharashtra Chief Minister vs Railway Minister Over Shramik Trains

Piyush Goyal گفت: راه آهن آماده به ارسال به عنوان بسیاری از قطار به عنوان مورد نیاز متحده (بازنمودی)

دهلی نو:

سیاسی ماجراجویی بیش از Shramik قطار ویژه حاضر به مرگ را بین ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و راه آهن وزیر Piyush Goyal بیش از این موضوع را روز یکشنبه با شیو سنا ارشد را متهم به راه آهن از ارائه قطار به اندازه کافی به دولت با وجود تقاضا.

در یک آدرس به دولت در روز یکشنبه آقای Thackeray گفت که در حالی که او خواستار 80 مهاجر قطار ویژه هر روز برای دولت به کشتی مهاجران در خانه آن تنها 40.

آقای Goyal در زمان حفاری در ماهاراشترا سانتیمتر از طریق یک توییت گفت: راه آهن آماده به ارسال به عنوان بسیاری از قطار به عنوان مورد نیاز به دولت ارائه شده آنها نیست "بازگشت خالی باشد".

من امیدوارم که این قطار نمی خواهد که به ترک خالی پس از ورود در ایستگاه مانند آن اتفاق افتاده است قبل از آن. من می خواهم به شما اطمینان دهم که قطار شما نیاز به در دسترس خواهد بود ایم" آقای Goyal با اشاره به زودتر از مواقع زمانی که مهاجران نه هیئت مدیره قطار ویژه.

آقای Thackeray در سخنرانی خود همچنین گفت که دولت در حال پرداخت 85 تومان کرور روپیه تا کنون نسبت به این قطار.

آقای Goyal توییتی ما آماده ارائه 125 Shramik قطار ویژه به ماهاراشترا. پس شما باید گفت که شما باید یک لیست آماده است که چرا من درخواست شما لطفا به ارائه همه اطلاعات را از کجا قطار اجرا خواهد شد لیست مسافران با توجه به قطار خود گواهی پزشکی و که در آن قطار برای رفتن به مدیر کل راه آهن مرکزی در ساعت آینده, به طوری که ما می توانید برنامه زمان قطار".

اتحادیه وزیر به دنبال این است تا با یکی دیگر از صدای جیر جیر "متاسفانه از آن شده است 1.5 ساعت اما دولت ماهاراشترا. شده است قادر به ارائه اطلاعات مورد نیاز در مورد فردا برنامه ریزی شده 125 قطار به گرم آهن مرکزی. برنامه ریزی طول می کشد زمان و ما نمی خواهیم با قطار به خالی ایستاده در ایستگاه های پس از آن غیر ممکن است برای برنامه ریزی و بدون جزئیات کامل."

"من امیدوارم که دولت پيشين را به طور کامل همکاری در تلاش های انجام شده برای بهره مندی از کارگران مهاجر" او گفت:.

قبلا Shramik قطار ویژه شد استخوان از مشاجره بین مرکز و ایالات متحده مانند West Bengal, Jharkhand, Chhattisgarh و راجستان با وزیر اشاره کرد که این دولت ها بودند اجازه می دهد کمتر مهاجر قطار می رسند. دولت CMs بیش از حد بیرون آمد تمام اسلحه فروزان و رد اتهامات در توییتر.

تاکنون 513 قطار باید خاتمه داده شود با در ماهاراشترا با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط راه آهن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب