واقعیت و داستان در COVID-19: BJP بنگال دولت قفل شاخ

بنگال وزیر Partha Chatterjee متهم به بی جی پی از احتکار جیره (فایل)کلکته: این COVID-19 همه گیر باعث شده رسانه

توسط ELEMENTORSITE در 12 اردیبهشت 1399
Fact and Fiction On COVID-19: BJP, Bengal Government Lock Horns

بنگال وزیر Partha Chatterjee متهم به بی جی پی از احتکار جیره (فایل)

کلکته:

این COVID-19 همه گیر باعث شده رسانه های اجتماعی جنگ بین BJP و غرب بنگال دولت با بی جی پی آن همراه رئیس غالبا پیوستن به نبرد و دولت اجازه نمی هر چیزی به بلامنازع. حزب حاکم ارشد اتهام علیه BJP – که در حال اجرا یک اطلاعات غلط کمپین – گرفته تا شکاف امروز توسط دولت وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee که متهم به اخذ تاییدیه از احتکار به معنای جیره برای فقرا است.

برچسب زدن دولت BJP رئیس Dilip Ghosh آقای Chatterjee نوشت: "در حال حاضر اگر در خانه نشسته و گسترش اطلاعات غلط کافی نبود @BJP4Bengal احتکار مرکزی دولت. صادر برنج جیره در دفتر حزب !!! چگونه می تواند به شما تقلب بنگال & خم شدن بسیار پایین اگر شما در حال ظاهرا در تلاش برای جلوگیری از جیره احتکار در این حالت ??"

در اوایل این شب دولت طناب در دولت و پلیس برای مقابله با "خبر جعلی" گفته می شود قرار داده BJP در مورد دانش آموزان از بنگال رشته در کتا که در حال حاضر در راه خود را به عقب.

بی جی پی به حال توییتی گفت: حدود 3000 دانش آموزان در حال رانده شدن به بنگال از کوتا فقط در 3 اتوبوس. "تنها Mamta بانرجی دولت می تواند انجام این کار" صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

در طول روز از دولت, دبیر خانه بود توییتی تعداد دقیق -- 2,368 دانشجویان گفت: بازگشت شدند در 95 اتوبوس و انتظار می رود برای رسیدن به بنگال فردا.

در شب های بنگال پلیس پیوست نبرد و توییتی در مورد خبر جعلی در مقابل حقیقت است.

یکی دیگر از میدان جنگ است مورشیدبد که سرپرست دولت-اجرای بیمارستان در Berhampur منتقل شد امروز.

BJP ادعا انتقال باعث شد پس از یک وظیفه فهرستی از بیمارستان رفت و در مکان های که در آن به وضوح اعلام شد که اگر وجود دارد یک مرگ COVID-19 بود که نمی توان عنوان کرد به علت در گواهی.

وجود دارد هیچ پاسخ به توییت توسط BJP تا Trinamool MP آلبوم کاکلی Ghosh Dastidar توییتی از تماس ببو Supriyo یک "سوپر پخش" از خبر جعلی.

پس از این سرپرست رو منتقل BJP آن همراه رئیس Amit Bahare پیوست جنگ از کلمات است.

با همه گیر مواج 2021 مجمع انتخابات در غرب بنگال گرفته شده در حد مرگ. اما در رسانه های اجتماعی حداقل شمارش معکوس آغاز شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب