"پالم اسپرینگز" پر است از صحرا رفت و آمد مکرر Vibes

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.برای مجاز

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای مجازی تعطیلات خود را با شتاب از راه دور. Hulu به تازگی بیرون آمد و با "پالم اسپرینگز" لذت بخش رام-com در مورد دو تنها مهمانان عروسی که بطور منظم احساس همان روز بارها و بارها در حال توسعه احساسات برای هر یک از دیگر در طول راه در برابر جذاب کویر پس زمینه.

در حالی که به عنوان امتیاز به یاد شهرستان رفت و آمد مکرر فیلم بود در واقع نه فیلم برداری در پالم اسپرینگز. به عنوان طراح تولید Jason Kisvarday گفت Architectural Digest "بزرگترین چالش در تلاش بود تا بهترین های ما را امتحان کنید این شهرها احساس می کنم مثل پالم اسپرینگز و مناطق اطراف آن در واقع بدون وجود دارد."

تیم هدف خود به دست آورد. فیلم مجموعه ای از آینه معمولی Palm Springs resort مقصد با شکوه و منطقه استخر شنا, کامل با, رنگارنگ, صندلی, دمدمی, شناور, و, روشن, ساحل, چتر—تحت اللفظی کویر واحه. "ما هر آنچه که ما می تواند بنابراین هیچ کس می تواند بگوید تفاوت. ما حتی در آورده درختان نخل" Kisvarday ادامه داد.

و فانتزی در ادامه به مجموعه داخل. محل اقامت اصلی اتاق خواب پر از الهام با پالت رنگ و اواسط قرن-دیدار-boho لهجه مانند گیاهان گلدانی چوبی, مبلمان, یک لامپ جدول و طرح دار فرش.

اگر این فیلم به شما الهام بخش به ارمغان می آورد برخی از کویر تعطیلات vibes به فضای خود را در فضای, در اینجا چند چیز شما می توانید با استفاده از نگاه.

محافظت از خودتان را از خورشید صحرا با بعضی از شیک, سایه کامل با پررنگ راه راه و سرگرم کننده حاشیه.

خرید: راه راه, هوای آزاد, چتر $169 از Sur La Table

این ساده زنجیر صندلی می تواند سفارشی با بیش از 100 پارچه از یاد Scalamandre گورخر به موزاییک سیمانی مرمر نما-الهام گرفته از چاپ.

خرید:: کابین و صندلی $119 از داخل

Swimline بادی تکه از پیتزا استخر شناورtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب