در Unlock1, مذهبی, مکان ها و رستوران ها باز با احتیاط: 10 امتیاز

مکان های عبادت مراکز و رستوران در حال بازگشایی در بسیاری از نقاط کشور است.دهلی نو: مکان های عبادت مراکز و رست

توسط ELEMENTORSITE در 19 خرداد 1399

مکان های عبادت مراکز و رستوران در حال بازگشایی در بسیاری از نقاط کشور است.

دهلی نو: مکان های عبادت مراکز و رستوران ها دوباره باز کردن در بسیاری از کشورهای امروز به عنوان بخشی از آنچه که از آن به نام "Unlock1" بیش از دو ماه پس از آنها بسته به بررسی گسترش coronavirus. دولت تا به حال در پنج شنبه اعلام کرد قوانین جدید اجازه می دهد برای مراکز خرید رستوران ها هتل ها و مکان های عبادت برای باز کردن به تدریج زیر را در سراسر کشور مستند. این دستورالعمل که به اثر می آیند از امروز شامل اقدامات مانند متناوب بازدید کنندگان به مراکز و بدون دست زدن به بتها در اماکن مذهبی.

در اینجا 10 صفحه به روز رسانی در این داستان:

  1. برجسته ترین نقطه برای باز کردن دوباره در اوتار پرادش' ایودیا موقت معبد خداوند رم داخل Ram Janmabhoomi یا Lord Ram را در زادگاه. در ماه مارس, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath تا به حال ریاست یک مراسم به حرکت بت Lord Ram از قلع ساختار بود که در آن نگهداری می شود در دهه جدید یک فیبر. یوگی Adityanath نماز در Gorakhnath معبد در گوراکپور این صبح است.

  2. اما در ماتورا - غربی, Uttar Pradesh شهر نیز معروف برای آن نقطه عطفی معابد - بسیاری از نقاط برجسته عبادت بسته باقی می ماند بیش از نگرانی های همه گیر. این Eidgah مسجد در لکنو باز با شاهی امام و رهبری صبح نماز در یک گروه از پنج.

  3. غنی ترین و پر بازدید ترین معبد در جهان هیل حرم خداوند Venkateswara در آندرا پرادش را تیروملا دوباره امروز. بر خلاف قبل که 80000 تا یک لاخ مردم بازدید تیروملا تیروپاتی معبد هر روز تنها 6,873 مردم را به صورت آنلاین رزرو برای دیدار به عنوان بخشی از دادگاه, باز, زیر همه اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. مردم تنها از تیروملا و تیروپاتی مناطق اجازه خواهد داشت در داخل معبد برای دارشان برای اولین بار دو تا سه روز. معبد مدیریت شده به مرکز درخواست آنها را به اجازه می دهد theertham (آب مقدس) داده می شود به جانبازان.

  4. در Telangana بیش از حد اماکن مذهبی مراکز و رستوران های تنظیم شده را دوباره باز امروز با چند دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از جمله s جانبازان نیاز به شستن دست و پا با آب و صابون قبل از ورود به.

  5. چندین معابد و gurdwaras بازگشایی در دهلی نو بود ، در بنگلادش صاحب Gurdwara, جانبازان آغاز شده که در صبح است. وجود دارد پلاکارد در هر چند متر با پیام های اجتماعی و فاصله. دیگر معرفی حرارتی شامل اسکنر و پدال پا-بر اساس sanitiser اسپری بسیاری از کلیساها در دهلی نو با این حال تصمیم گرفته اند به بازگشایی فقط رتبهدهی نشده است. "مراکز و رستوران ها و اماکن مذهبی خواهد بود و باز از فردا (دوشنبه) در دهلی نو مطابق با مرکز دستورالعمل" وزیر Arvind Kejriwal گفت: در روز یکشنبه.

  6. در دهلی جاما همه نماز تشک حذف شده اند و ایمنی نشانه گذاری شده شش فوت از هم جدا. از مردم خواسته شده است را به خود تشک. هر ردیف جایگزین خواهد بود سمت چپ خالی و نمازگزاران را به پوشیدن ماسک صورت در تمام زمانها. این 'hauz' (استخر برای تمیز کردن دست ها و پاها قبل از نماز) بسته شده است.

  7. اماکن مذهبی, هتل ها و رستوران ها اجازه داده نخواهد شد برای باز کردن امروز در ماهاراشترا که دارای بالاترین تعداد COVID-19 نفر در هند. دفاتر خصوصی داده خواهد شد و اجازه به سر از امروز با 10 درصد کارکنان. این Brihanmumbai تامین برق و حمل و نقل (بهترین) از سر گرفته اند عملیات از امروز به حمل مسافر به محل کار خود را. با این حال تنها 30 نفر می توانند بنشینند و پنج می تواند ایستادن در اتوبوس واحد. تنها یک مسافر اجازه خواهد داشت هر صندلی.

  8. در تامیل نادو بیش از حد دولت با دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند, اماکن مذهبی همچنان بسته باقی می ماند. رستوران ها در دولت بازگشایی شد و امروز پس از دو ماه. دولت صادر کرده است سخت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از جمله سیستم های تهویه مطبوع 50 درصد اشغال و ضد عفونی از صندلی و میز بعد از هر استفاده sanitisers در هر جدول و حرارتی اسکن. وجود دارد حدود 50000 رستوران در سراسر کشور با حدود 20,000 در چنای به تنهایی.

  9. "راجستان وارد مرحله بعدی کاهش محدودیت در مستند هنجارهای از امروز با افتتاح هتل ها, رستوران ها, مراکز خرید و برخی از فعالیت های دیگر. همه باید به دنبال سلامت پروتکل و دستورالعمل ها.ماسک و اجتماعی فاصله است که باید" راجستان وزیر Ashok Gehlot توییتی.

  10. این وزارت خانه در ماه گذشته گفت: "Unlock1" را رول در سراسر کشور از امروز که تحت آن در سراسر کشور مستند که آمد به اثر از مارس 25 خواهد بود آرام تا حد زیادی از جمله افتتاح مراکز خرید و رستوران ها و اماکن مذهبی هر چند سخت محدودیت در محل باقی می ماند تا تاریخ 30 ژوئن در بدترین مناطق ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن