این بوئنوس آیرس خانه به برخی از بهترین قفسه دیده ایم و در عین حال

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: توما

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: توماس مارتینا نینا و Florián
محل سکونت: بوئنوس آیرس, آرژانتین
حجم: 1808 متر مربع
سال زندگی در: 4 سال متعلق به

توماس است که یک معمار و مارتینا یک دکوراتور پس از دوره خانه آنها را به اشتراک در بوئنوس آیرس با دو فرزند خود خیره کننده است. ولی همیشه این راه! زمانی که زن و شوهر اولین بار این آپارتمان را تا به حال نادیده گرفته شده است برای سال ها و آن نیاز به یک کامل عوض کردن. خوشبختانه این به خلاق, زن و شوهر فرصت را نه تنها به روز رسانی های زیبایی از فضا, اما همچنین ایجاد یک صفحه اصلی است که سازگار و توابع برای خانواده خود را.

"من واقعا دوست دارم پخت و پز و ما صرف مقدار زیادی از زمان در آشپزخانه, پس از آن بسیار مهم است برای ما که آن را راحت و کاربردی و با یک جدول بزرگ; بنابراین ما به طور کامل تغییر ساختار قبلی و ساخته شده آن را بسیار بزرگتر" می نویسد: Martina. "ما تصمیم مواد عملی برای مقابله با (Neolith) و مبلمان." این خانه در خدمت خانواده خود را به خوبی برای چهار سال, اما آنها روی خود, خانه بعدی ماجراجویی. "بدون واقعا به دنبال آن ما در بر داشت یکی دیگر از آپارتمان با باغ زیبا, و ما در حال حاضر شروع به تعمیر آن را برای حرکت... بنابراین ما واقعا به این خانه!"

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: Uncontracted, راحت, آرامش, ظریف است.

الهام: سفر, مجلات.

مورد علاقه عنصر: مورد علاقه من شی است که در اتاق ناهار خوری کتابخانه: آن است که یک قاب با آرژانتینی ملی نشان دوزی توسط هنرمند مرسدس Guiraldes (@paisana.آرژانتین) من آن را دوست دارم چرا که آن را نشان دهنده تغییر ارزش پول از هنر و صنایع دستی است و به عنوان نمادی از کشور است.

Proudest DIY: من مانند قرار دادن تعداد زیادی از تلاش در آماده سازی بچه ها من تولد و برای که من به دو چیز عشق بیشتر: پخت و پز و تزئین.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ من دوست دارم که من خانه خود عطر است. من ساخته شده توسط خودم با اسپری روغن های ضروری است. من ساخته شده من را پاک کن با سرکه و اسطوخودوس من از باغ. من استفاده از آن برای همه چیز! به عنوان نرم کننده لباس بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب