مغلوب ساختن پیشی جستن و RNC مطرح $74 میلیون در ماه مه انتهایی بایدن را مسافت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در "حفظ آمریکای بزرگ" کمپین تجمع در هانتین

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در "حفظ آمریکای بزرگ" کمپین تجمع در هانتینگتون در مرکز تولیدو اوهایو در ژانویه 9 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه همراه به منظور بالا بردن $74 میلیون در ماه مه مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در روز شنبه اعلام کرد.

این مسافت کمتر از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن مجموع مسافت که در همان ماه و این نشان دهنده اولین بار بایدن و کمیته ملی حزب دموکرات در ترکیب به جمع آوری بیش از مخالفان جمهوری خواه خود را. این کمپین می گوید: مقدار زیادی مطرح شد از طریق کمپین RNC و مشترک خود را جمع آوری کمک های مردمی کمیته.

آنها در ترکیب به $265 میلیون روی دست, رفتن به ماه ژوئن است.

این تحولات به عنوان برگ برنده نگه می دارد خود را برای اولین بار در شخص کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما پس از اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل این سال است. این هم از بایدن و DNC اعلام آنها به افزایش بیش از 80 میلیون دلار در طول همان دوره زمانی. این بیشتر مبارزات انتخاباتی خود و DNC ترکیب به افزایش در سال 2020 چرخه انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده و تحت بررسی برای چگونه دولت او به کار گرفته شده در اوایل اتفاقات از همه گیر و مداوم در سراسر کشور تظاهرات که آغاز شد در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس.

بایدن منجر شده است در اکثر نظر سنجی های ملی در ماه های اخیر. واقعی روشن سیاست ملی رای گیری به طور متوسط بایدن نزدیک به 9 امتیاز بیش از رئيس جمهور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب