چرا من نیاز به یک شرکت امضاء کننده در آپارتمان اجاره ؟

هر بار که من به درخواست اجاره یک آپارتمان جدید در آن احساس می کند مانند من یک رقیب در "American Ninja Warrior"

توسط ELEMENTORSITE در 12 اردیبهشت 1399

هر بار که من به درخواست اجاره یک آپارتمان جدید در آن احساس می کند مانند من یک رقیب در "American Ninja Warrior". فقط وقتی که من به پایان رسید من طناب صعود پیدا کردن یک جای مناسب من عبور پرتو تعادل از scrounging با هم وجوه به صورت سپرده و تنها به دیدار با یک مانع جدید—یک شرکت امضاء کننده. آوردن طرف دیگر به چنین شخصی می تواند دلهره آور و اغلب وجود دارد هیچ راه در اطراف آن است. و با توجه به واقعیت های مالی جدید در مواجهه با آمریکایی ها ما ممکن است با دیدن بیشتر شرکت امضاء کننده مورد نیاز در آینده اجاره. زیر, پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد شرکت و امضاء کنندگان به طوری که شما با اطمینان می توانید آن را در گذشته به خط پایان و به خانه جدید خود را.

چه معنی آن را به یک شرکت امضاء کننده خود را اجاره ؟

یک شرکت امضاء کننده کسی است که از نظر قانونی می پذیرد مسئولیت پرداخت اجاره خود را اگر برای برخی از دلیل شما قادر به پرداخت. صاحبخانه نیاز به شرکت و امضاء کنندگان در اجاره خود را اگر آنها را به هر گونه مسائل را با درخواست اجاره. آنها از نظر جسمی را امضا قرارداد اجاره خود را به عنوان یک شرکت امضاء کننده. اگر شما در یک نقطه تنگ این است که هم تیمی شما (و خود را مالک) می توانید تعداد به برچسب و کمک مالی.

چرا من واجد شرایط برای یک شرکت امضاء کننده?

معمولا مسائل جوش پایین به پول است. اگر شما فقط شروع کنید و لازم نیست مقدار اعتباری (مانند grads کالج های اخیر) و یا اگر شما یک نمره کم اعتباری صاحبخانه نیاز به امنیت یک شرکت امضاء کننده. مالک ممکن است در نظر گرفتن سابقه اخراج و یا رفتار مجرمانه به عنوان پرچم قرمز است که می تواند حکم یک شرکت امضاء کننده نیز هست. خود اشتغالی مردمی, فرفره, اقتصاد, کارگران و مترجمان آزاد همچنین ممکن است در اجرا به این نیاز پس می توان آن را سخت برای دریافت یک تصویر روشن از آن کارگران واقعی درآمد.

آیا من co-signer نیاز به اعتبار خوب?

بله! که تمام نقطه. و co-signer اعتباری به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر یک مستاجر عدم پرداخت. اگر شما خودتان قادر به پرداخت اجاره و توپ است و سپس در بخش co-signer دادگاه هر دیر پرداخت اجاره از شرکت امضاء کننده می تواند به پایین آوردن نمره های اعتباری خود را. به یاد داشته باشید شما با تکیه بر خود را co-signer برای گرفتن که باتوم و اجرا مانند هک به خط پایان. مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید کسی که با اعتباری جامد.

آیا من شرکت امضاء کننده باید حقوق به آپارتمان من?

نوچ. در حالی که شرکت و امضاء کنندگان را در مسئولیت مالی اگر مستاجر نتواند به پرداخت این نمی خرید آنها دسترسی به اموال یا حقوق به عنوان یک مستاجر. آنها لازم نیست با شما زندگی می کنند و آنها می تواند دسترسی به صفحه اصلی خود را بدون اجازه شما.

شما ممکن است از خودتان بپرسید "صبر کنید و سپس آنچه در آن است برای co-signer?" راستش نه خیلی زیاد. گذشته از سود بالقوه خود را به تاریخ اعتبار شرکت و امضاء کنندگان تنها در تلاش برای کمک به عزیزان خود. بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب خود شرکت امضاء کننده عاقلانه است.

که باید از من بپرسید برای ثبت شرکت و برای من ؟

خود شرکت امضاء کننده نباید فقط کسی که با ستارگان مالی رکورد آنها نیز باید اعتماد خود را به عنوان آنها مسئول خواهید بود برای دسترسی به پناهگاه و ضروری به یک ایده کلی از امور مالی خود را. به طور معمول پدر و مادر و یا دیگر اعضای خانواده به عنوان co-signer. دوستان نزدیک کار بیش از حد. فقط مطمئن شوید که آنها کسی که به شما اعتماد کسی که مالی را در نظم و کسی که قابل اعتماد است.

چه می شود اگر من می توانم پیدا کردن کسی برای ثبت شرکت و برای من ؟

اگر هیچ کس قادر به ثبت شرکت و اجاره خود را و یا اگر شما ترجیح می دهم به نگه داشتن خانواده و دوستان خود را از کسب و کار ثبت شرکت و خدمات در دسترس هستند. برای هزینه—و ما در حال صحبت کردن صدها نفر از nonrefundable دلار—شما می توانید همسان با یک شرکت امضاء کننده. البته این فرآیند نیاز به تصویب بیش از حد و شما را مجبور به پرداخت این سرویس اگر شما را تا پایان با استفاده از co-signer. اما آن را به یک کاردان گزینه برای کسانی که بدون شرکت و امضاء کنندگان در دسترس است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de