آسام برای اولین بار دولت به طور مستقیم واردات از 50000 دنده محافظ از چین

آسام به حال یک هدف به نگه داشتن سهام آماده 2 لاخ PPE کیت منابع گفت: (بازنمودی)گواتی: در زمانی که این کشور در ت

توسط ELEMENTORSITE در 28 فروردین 1399
Coronavirus: Assam First State To Directly Import 50,000 Protective Gear From China

آسام به حال یک هدف به نگه داشتن سهام آماده 2 لاخ PPE کیت منابع گفت: (بازنمودی)

گواتی:

در زمانی که این کشور در تلاش برای تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به بهداشت و درمان کارگران در مبارزه با کروناویروس آسام تبدیل شده است برای اولین بار دولت به طور مستقیم وارد کردن کیت از چین است. روز چهارشنبه در 8:15 pm یک پرواز باری توسط آبی دارت لمس کردن در گواتی پس از پنج ساعت پرواز بدون توقف از چین, گوانگژو, حمل 50,000 PPE کیت. با بسیاری از کشورها صادرات چین تبدیل شده است جهانی نقطه برای خرید از PPE کیت.

محموله دریافت کرده بود در فرودگاه توسط آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما.

"دولت هند و همچنین بسیاری از کشورها در سراسر جهان شده اند تهیه PPE کیت از چین است. ما برای اولین بار دولت برای وارد کردن کیت به طور مستقیم از چین. حتی ما این است که خرید از چین" آقای سرما گفت.

آسام به حال یک هدف به نگه داشتن سهام آماده 2 لاخ PPE کیت منابع در بخش بهداشت و درمان گفت. قبل از این محموله در آمد آسام تا به حال در مورد یک لاخ PPE کیت. در مقابل, قبل از وقوع COVID-19 آسام تا به حال تنها 10 PPE کیت.

"این است که حذف یک مانع بزرگ برای ما به عنوان ما خرید PPE کیت در اعداد وجود دارد نگرانی خود را در مورد در دسترس بودن مداوم. ما به زودی توزیع این کیت به کارکنان بهداشت و درمان ما" آقای سرما اضافه شده است.

اما تهیه این PPE کیت به طور مستقیم شد کار آسانی نیست و بسیاری از دیگر بزرگتر متحده با منابع بیشتر بوده است مبارزه در این جبهه.

وزارت بهداشت منابع اضافه شده است که آسام رفت "از راه" برای دریافت کیت. از تبدیل استادیوم به مراکز قرنطینه به تخلیه سه دانشکده های پزشکی و تبدیل آنها به COVID-19 بیمارستان آسام را ایده های نوآورانه ساخته شده دولت بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به رمان شیوع کروناویروس در دولت است.

بالا در بخش بهداشت و درمان گفت: این یک کار چالش برانگیز است و آنها هرگز بیش از چند هزار کیت از هند تولید کنندگان.

"ما می خواستیم ما مراقبت از سلامت کارگران و پزشکان به احساس امن و می خواستم برای جلوگیری از هرج و مرج ما در برخی از کشورها بیش از PPE کیت در آسام" رسمی اضافه شده است.

این مقام مسئول همچنین گفت: این که ممکن نیست بدون Himanta Biswa سرما.

"وزیر بهداشت آغاز شده و با استفاده از تماس های شخصی. از آبی دارت به یک شرکت هندی در تلاش برای واردات به صورت عمده برای مقامات چینی و دهلی نو در حال حرکت در آن Himanta Biswa سرما بود دست در این عملیات خواند و گفت: NDTV.

آسام 33 coronavirus موارد و مرگ است.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن