"پرانایاما" می تواند کمک به افزایش ایمنی در میان همه گیر: PM یوگا روز

ساعت مودی خطاب به ملت به علامت بین المللی یوگا در روز است.دهلی نو: نارندرا نخست وزیر امروز صبح گفت که "پرانایا

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

ساعت مودی خطاب به ملت به علامت بین المللی یوگا در روز است.

دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر امروز صبح گفت که "پرانایاما" - تمرین کنترل نفس در یوگا می تواند "کمک به افزایش ایمنی" را به عنوان او خطاب به ملت به علامت بین المللی یوگا روز در میان سنبله در coronavirus موارد در سراسر کشور است.

"Covid-19 حملات سیستم تنفسی ما. چه چیزی باعث می شود سیستم تنفسی ما قوی تر است "پرانایاما"است که تمرین تنفس. معمولا anulom, vilom محبوب "پرانایاما" تکنیک های. ما باید این بخشی از زندگی روزمره ما است. وجود دارد بسیاری از تمرینات یوگا که ما افزایش ایمنی و تقویت سوخت و ساز بدن" ساعت مودی گفت: این صبح است.

"بسیاری از coronavirus بیماران در سراسر جهان در حال بهره برداری با توجه به یوگا. آن را به ما می دهد اعتماد به نفس به مبارزه در شرایط دشوار و ظهور پیروز. یوگا به ما می دهد قدرت بدنی و صلح از ذهن" او اضافه شده است.

هند عبور 4 لاخ-علامت شب گذشته پس از یک رکورد پرش در تعدادی از coronavirus عفونت بیش از سه روز. بیش از 12000 بیماران فوت کرده اند در این کشور تا کنون. در سراسر جهان بیش از 86 لاخ شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

برای اولین بار پس از آن برقرار شد در ژوئن 21, 2015 همزمان با انقلاب تابستانی هر سال ریاضت بعد رفته دیجیتال این سال است.

موضوع امسال "یوگا در خانه و یوگا با خانواده". "این سال ما در حال جشن یوگا روز در خانه ما. امروز نیز یک روز که ما را تقویت پیوند با خانواده ما" ساعت مودی امروز گفت.

یوگا باعث افزایش "تلاش ما برای یک سیاره سالم" نخست وزیر گفت که "در آن پدید آمده است به عنوان یک نیروی وحدت و عمیق تر از اوراق قرضه بشریت". "آن قائل است. آن را فراتر از نژاد و رنگ و جنسیت و دین و ملت. هر کسی می تواند در آغوش یوگا," او گفت:.

"اگر ما می توانید لحن خوب ما آکورد سلامت و امید روز که دور نیست زمانی که جهان شاهد موفقیت سالم و شاد بشریت است. یوگا قطعا می تواند کمک به ما در ایجاد این اتفاق می افتد," ساعت مودی گفت. او همچنین به نقل از Swami Vivekananda, به یاد به عنوان یک روحانی نابغه که معرفی یوگا به جهان غرب و Bhagavad gita یک کتاب مقدس در آیین هندو در طول آدرس خود را.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه بود و از اولین رهبران این صبح به صدای جیر جیر بین المللی یوگا در روز است. "یوگا وسیله ای برای ایجاد هماهنگی بین بدن و ذهن فکر می روند و کار بشریت و طبیعت... این هدیه گرانبها از فرهنگ هند به کل بشریت دریافت پذیرش جهانی با توجه به مودی ji تلاش های... جهان در آغوش یوگا" او هنوز توییتی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب