این خانه ساخته شده در Stilts در بالی هستند مانند تجمل Treehouses برای بزرگسالان

Stilt Studios یک طراحی پایدار شرکت است که ساخت سازه های پیش ساخته شده خانه های ساخته شده در stilts در اندونزی

توسط ELEMENTORSITE در 12 مرداد 1399

Stilt Studios یک طراحی پایدار شرکت است که ساخت سازه های پیش ساخته شده خانه های ساخته شده در stilts در اندونزی جزیره بالی. خانه های پیش ساخته, همچنین به عنوان خانه های پیش ساخته, هستند خانه های ساخته شده در خارج از سایت است که می تواند حمل شود و دوباره بهم وصل در مکان های مختلف. خانه توسعه داده شد به عنوان یک دوستدار محیط زیست راه حل فعلی وضعیت معماری در بالی است که در آن ساختمان ساخته شده اما تخریب در مدت کوتاهی پس از آنجا که این سایت ها فقط از اجاره برای یک مقدار کوتاه از زمان.

در Stilt را جمع و جور خانه ها ساخته می شود در انواع مکان های مختلف در راه است که به طور قابل توجهی کاهش می دهد تاثیر بر چشم انداز. نتایج مینیمالیستی و دوستدار محیط زیست خانه های مدرن است که اجازه می دهد تا ساکنان به میان درختان. (آن را در نظر لوکس treehouse خود بالغ رویاهای که استناد آنهایی که شما تا به حال—و یا می خواهید شما تا به حال اگر فقط شما تا به حال یک حیاط—به عنوان یک بچه.)

"واقعیت این است که ما اغلب پیدا کردن مال الاجاره توطئه با یک مقدار محدود از سال" الکسیس ● یک بالی مبتنی بر معمار و بنیانگذار شرکت از Stilt استودیو توضیح داده شده به طراحی و معماری, مجله, Dezeen. "این وضعیت برای ما به آج به آرامی از طریق سازه های پیش ساخته است که می تواند بسته بندی شده و دوباره ساخته جایی دیگری است."

این طرح را با استفاده از جراحی چارچوب اما در طول زمان این استودیو امیدوار است تا با استفاده از پایدار cross-laminated timber. ساخته شده در وسط جنگل و در نزدیکی درختان برای آن سایه دیگر پایدار خواهد شد ویژگی های بزرگ شامل سه طبقه ساخته شده است برای به حداقل رساندن خورشیدی-حرارتی به دست آوردن جمع آوری آب باران صلیب تهویه و پانل های خورشیدی. امید است نیز قادر به رشد مواد غذایی زیر سازه. "به منظور توسعه به مناطق دور افتاده به تقویت اقتصاد در جزایر دوردست ما نیاز به دست کشیدن پایین سازه های است که می تواند بنا در حداقل مقدار از زمان" ● گفت.

به علاوه "تجربه بودن زمین تداعی حس protectiveness ماجراجویی و ایجاد یک چارچوب برای خاطرات" معمار اضافه شده است.

جسیکا وانگ

آخر هفته ویرایشگر

جسیکا یک آخر هفته را سردبیر در آپارتمان. کار او نیز به نظر می رسد در شلوغی, نایلون, InStyle, و بیشتر. او زندگی می کند در کالیفرنیا با سگ خود را.

دنبال جسیکا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب