یک چیز شما نیاز به دانستن زمان بعدی شما رنگ در فرش اتاق

رنگ را دشوار است برای حذف مقدار زیادی از سطوح اما پارچه و اثاثه یا لوازم داخلی از جمله فرش و فرش به خصوص می تواند روی حیله و تزویر. عامل کلیدی در اینجا این است که مدت زمان: تمیز کردن هایش رنگ به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و پس از آن اتفاق می افتد (با ابزار مناسب!) برای اطمینان از شما در حال ترک دائمی دنباله از Buxton آبی یا راز علفزار در فرش خود را. هنگامی که رنگ خشک در نظر آن را تنظیم و متاسفانه تقریبا غیر ممکن است برای حذف بدون کمک های حرفه ای (یا در بدترین حالت خود را جایگزین فرش).

نگه داشتن در ذهن است که چگونه برای به دست آوردن رنگ از فرش در نهایت بستگی به نوع کار شما نیاز به تمیز کردن. آب مبتنی بر رنگ مانند لاتکس اکریلیک و یا نیاز های مختلف پاک کننده ها و ابزار از نفت بر اساس رنگ. هنگامی که شما تمیز کردن ابزار و درک درستی از تمیز کردن مراحل شما نیاز به گرفتن شما می توانید جلوگیری از فرش رنگ از تبدیل شدن به یک دائم لهجه در خانه خود را.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونگی گرفتن رنگ از فرش.

دو چیز به دانستن قبل از اینکه شما شروع به

آماده برای مراقبت از ظروف سرباز یا مسافر ؟ توقف و در نظر گرفتن این نکات ،

1. شناسایی چه نوع از رنگ شما در حال تمیز کردن.

آب و نفت بر اساس لکه ها نیاز به تمیز شود متفاوت است. اغلب مردم با استفاده از آب بر اساس رنگ (با نام مستعار رنگ لاتکس) برای پروژه های بزرگتر مانند نقاشی دیوار. نفت بر اساس رنگ که با دوام تر هستند به طور کلی مورد استفاده در برش درب و یا ویندوز.

اکثر رنگ های برچسب شده روشن در مورد اینکه آیا رنگ است که در آب است و یا مبتنی بر نفت است, اما اگر شما مطمئن نیستید سعی کنید این تست سریع در یک خشک, نقاشی دیوار: شیب یک پارچه را در آب گرم مخلوط با مواد شوینده ملایم و سپس شستن یک بخش کوچک از دیوار و خشک آن را با یک حوله. سپس خیس خوردن توپ پنبه در الکل و پاک کردن آن را بر روی منطقه شما شسته شود. اگر رنگ لاتکس, آن خواهد آمد. اگر نه آن را بر اساس نفت.

2. یاد بگیرید چگونه برای جلوگیری از آسیب به فرش خود را و خود را.

پس از پاک رنگ مانند الکل و استون سقز و رنگ تینر می تواند بی رنگ فرش, مطمئن شوید که به انجام یک نقطه تست در یک منطقه کم رنگ قبل از اقدام به پاک کردن رنگ. جلوگیری از آسیب به فرش پشتیبان گیری با استفاده از به عنوان کمی از محصول را به عنوان ممکن است به عنوان شما پاک و هرگز آن اعمال می شود به طور مستقیم به فرش خود را. همچنین با استفاده از یک پارچه تمیز کردن با این محصولات برای جلوگیری از انتقال رنگ از پارچه به فرش شما در حال تلاش برای پاک کردن. و مثل همیشه محافظت از سلامت خود را با پوشیدن دستکش و مطمئن شوید که فضای خود را به درستی تهویه مناسب در این فرآیند است.

چگونه برای به دست آوردن رنگ از فرش

چگونه شما شروع به این بستگی دارد که رنگ تازه یا خشک شده. اولین گام برای از بین بردن رنگ از فرش است که در تلاش برای انتخاب کنید تا هر گونه رنگ بیش از حد که نشسته در بالای الیاف.

چگونه برای حذف رنگ بیش از حد از رنگ های تازه ریخته (از هر نوع):

حذف هر گونه رنگ بیش از حد شما می توانید به آرامی بلند کردن بیش از حد با یک قاشق یا چاقو بتونه مراقبت به گسترش این رنگ به تاثیر پذیری مناطق. شما همچنین می توانید به آرامی بلات در رنگ بیش از حد با یک دستمال خشک و یا حوله کاغذی. نمی اسکراب یا بلات خیلی سخت شما فشار رنگ عمیق تر به فرش.

چگونه به حذف بیش از حد خشک رنگ (از هر نوع):

استفاده از ابزار یا چاقو بتونه چاقو به خراش برش یا دور تراشه در خشک رنگ. سپس وکیوم منطقه به حذف هر گونه باقی مانده بیش از حد. اگر شما یک دستی بخار آن را روشن و بخار بیش از باقی مانده رنگ خشک برای چند دقیقه برای نرم کردن رنگ. اگر شما لازم نیست که یک بخار پز بریزید و کمی آب داغ در خشک رنگ و اجازه دهید راه حل برای چند دقیقه نشستن برای نرم کردن.

در حال حاضر که بسته به نوع رنگ شما در حال تمیز کردن شما می توانید بقیه از فرش خود را.

3 مراحل را برای حذف پایه آب (لاتکس) رنگ از فرش

1. لکه با آب و صابون راه حل: درخواست از مخلوط 1:1 ظرف صابون و آب گرم به رنگ لکه بلات به آرامی با یک پارچه تمیز. مهم نیست که چقدر وسوسه شما به مالش دادن و یا مالش مقاومت در برابر اصرار. “شما فقط نیروی رنگ در فرش خود را الیاف می گوید:” طراح داخلی و وبلاگ نویس کیت دیاز.

ادامه بلات کار راه خود را از خارج به مرکز به تدریج تا زمانی که لکه برداشته شده است. و مراقب باشید برای جلوگیری از رطوبت بیش از حد بر روی فرش خود را. اگر بیش از حد رطوبت تجمع می یابد دیاز توصیه بلات آن را با یک حوله کاغذی یا دستمال تمیز. شما به عنوان لکه لکه خود را, شما ممکن است بخواهید به حرکت پارچه در اطراف به صورت دوره ای به بلات با پاک کردن منطقه از پارچه و یا چرخش خود پارچه ای را برای یکی از جدید در صورت نیاز.

2. استفاده از الکل در باقی مانده رنگ: اگر هر رنگ باقی می ماند اعمال می شود بر اساس الکل تمیز کننده ناخن یا الکل و بلات با استفاده از یک تمیز پارچه سفید. فراموش نکنید که برای نقطه تست اول برای جلوگیری از تغییر رنگ و یا آسیب!

3. پایان با یک پارچه تمیز: زمانی که شما از طریق شستشو منطقه توسط بلات با تمیز پارچه مرطوب و سپس لکه را با یک پارچه خشک برای حذف رطوبت از منطقه به عنوان امکان پذیر است.

3 گام تا حذف نفت بر اساس رنگ از فرش

1. بلات با سقز: پس از تست شما یک بخش از فرش شیب گوشه ای از یک پارچه تمیز سفید در سقز (یا یک رنگ نازک تر توصیه می شود در رنگ برچسب) و بلات منطقه آسیب دیده است. ادامه بلات نه شستشو و یا مالش تا رنگ حذف شده است.

2. حذف تغییر رنگ: اگر هر گونه تغییر رنگ باقی می ماند و شما می توانید سعی کنید و حذف آن را با استفاده از یک مخلوط 1:1 ظرف صابون و آب گرم برای لکه و سپس به آرامی بلات منطقه آسیب دیده را با یک پارچه تمیز.

3. پایان با یک پارچه تمیز: زمانی که شما از طریق شستشو منطقه توسط بلات با تمیز پارچه مرطوب و سپس لکه را با یک پارچه خشک برای حذف رطوبت از منطقه به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *