طولانی مدت مستند فشار ممکن است میلیون ها نفر را به فقر: Ex-RBI فرماندار

Covid-19 مستند: فرماندار سابق انتظار V شکل بازیابییک مستند طولانی مدت ممکن است فشار میلیون نفر از سرخپوستان به

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399
Prolonged Lockdown May Push Millions Into Poverty: Ex-RBI Governor

Covid-19 مستند: فرماندار سابق انتظار V شکل بازیابی

یک مستند طولانی مدت ممکن است فشار میلیون نفر از سرخپوستان به "حاشیه معاش" سابق RBI فرماندار Duvvuri Subbarao گفت: روز یکشنبه در حالی که در انتظار یک "V" منحنی بازیابی هنگامی که COVID-19 بحران به پایان می رسد و چرخش در هند به سریع تر از برخی از اقتصاد. او شرکت در یک وبینار در "تکرار تاریخ - اما متفاوت - درس برای ارسال تاج جهان" سازماندهی شده توسط Manthan بنیاد در اینجا که در آن معاون سابق فرماندار RBI Usha Thorat گرفت.

"از آنجا که اکثر تحلیلگران بر این باورند که در این سال هند خواهد شد و در واقع رشد منفی و یا رشد خواهد قرارداد. ما باید به یاد داشته باشید که حتی پیش از بحران دو ماه پیش ما رشد کند. در حال حاضر آن را به طور کامل متوقف شده است. در سال گذشته رشد پنج درصد است. فقط تصور کنید که پنج درصد رشد در سال گذشته و ما در حال رفتن به منفی و یا صفر رشد در این سال کاهش پنج درصد رشد," او گفت:.

"درست است که هند در حال رفتن به انجام این بحران بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر.اما این هیچ دلداری....چرا که ما یک کشور بسیار فقیر است و اگر این بحران همچنان ادامه دارد و اگر مستند است نه برداشته به زودی به اندازه کافی آن را کاملا امکان پذیر است که میلیون ها نفر از مردم را تحت فشار قرار دادند به حاشیه معاش او گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد مشاهدات خود را در وضعیت کنونی است.

Subbarao گفت که به عنوان پیش بینی شده توسط تحلیلگران هند باید یک V شکل بازیابی است که به مراتب بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

"و چرا ما انتظار یک "V" شکل بهبود ؟ چرا که بر خلاف طوفان یا زلزله این است که یک فاجعه طبیعی محدودیت.

هیچ سرمایه نابود شده است. کارخانه در حال ایستاده. Ourshops هنوز هم ایستاده است. مردم ما در حال آماده به کار به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است.

پس از آن کاملا امکان پذیر است به بهبود خواهد بود V شکل و در حالی که ما باید یک V شکل بازیابی, من فکر می کنم در هند یک فرصت بهتر و سپس در بسیاری از کشورهای" او اشاره کرد.

به گفته وی هند"s بازیابی شد سریع تر از بسیاری از کشورهای دیگر پس از سال 2008 بحران مالی جهانی. در IMFs پیش بینی است که ممکن است در رشد 1.9 درصد در سال جاری برابر با حدود پنج درصد در گذشته مالی Subbarao گفت: بسیاری از تحلیلگران احساس می کنید که پیش بینی منسوخ شده است و رشد تولید ناخالص داخلی ممکن است لغزش به منفی است.

او گفت: "زندگی در مقابل امرار معاش" معضل برای کشور است که مسلما بسیار کوتاه در حالی که" برای هند است. Usha Thorat گفت پمپاژ بیشتر نقدینگی به سیستم به تنهایی نمی توانند کار کنند و بانک ها و غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFC) نیاز به تضمین های اعتباری و یا افزایش شروع به اعطای وام.

او همچنین گفت که دولت نیاز به حمایت بیشتر طول بحران و ساده از عدم شایستگی یارانه ها مورد نیاز بود.

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن