سهام پرش با کمتر از یک ساعت به سمت چپ از تجارت به عنوان اپل بازدید یک رکورد

سهام روز چهارشنبه در فرار تجارت رهبری از دستاوردهای عمده tech نام هایی مانند اپل و مایکروسافت به عنوان وال است

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

سهام روز چهارشنبه در فرار تجارت رهبری از دستاوردهای عمده tech نام هایی مانند اپل و مایکروسافت به عنوان وال استریت به دست آورد برخی از ضرر و زیان خود را از جلسه قبلی.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 140 امتیاز بالاتر یا 0.5%. پیش از آن در روز داو شد تا بیش از 200 نقطه و به طور خلاصه منفی شد. S&P 500 0.6 درصدی و نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.2%.

اپل رز 1.9% به یک رکورد پس از یک تحلیلگر دویچه بانک پیاده خود را قیمت هدف در انبار. سهام مایکروسافت به دست آورده 1.6% و Netflix صعود 1.95%. آمازون معامله 1.6% بالاتر است.

"به نظر می رسد مانند شما در تلنگر از یک سوئیچ هنگامی که آن Covid موارد بالا رفتن از کشور طول می کشد یک گام به عقب در شرایط بازگشایی اقتصاد و تمام کسانی که نام پیدا تقاضای بالا گفت:" مسیحی Fromhertz مدیر عامل شرکت ترایبکا گروه تجارت با اشاره به تکنولوژی و نرم افزار سهام. در صورتی که تغییرات او افزود: "مردم شروع به نگاه در مطلب زیر متعلق به نام یک بار دیگر."

نام است که بهره مندی از اقتصاد بازگشایی شد تحت فشار برای بیشتر از روز قبل از بازگشت در آخرین ساعت معاملات. ایالات کاهش یافت تا آنجا که 3.8 درصد از این شرکت هشدار داد 36,000 کارکنان در مورد پتانسیل کاهش شغل. سهام به بهبود تجارت 1.1% بالاتر است.

چهارشنبه حرکت بالاتر می آید که ایالات متحده گزارش یک رکورد روزانه سنبله از بیش از 60 ، 000 coronavirus موارد در روز سه شنبه. تعداد کل آمریکا تایید موارد در حال حاضر در مجموع بیش از 3 میلیون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 131,000 در ایالات متحده با توجه به هاپکینز. به عنوان موارد و مرگ و میر افزایش اطلاعات وارد شده توسط نقشه های اپل را نشان می دهد رانندگی فعالیت است که کاهش پایین در سراسر کشور است.

"این COVID اعداد در ما نگران کننده باقی می ماند و این است که شروع به ایجاد اقتصادی headwinds گفت:" آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی در یک توجه داشته باشید.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow سعی در ارام کردن نگرانی های بیش از ویروس' تاثیر بر اقتصاد گفتن CNBC "Squawk Box" این اطلاعات نشان می دهد تیز بازیابی.

"هیچ کس را تکذیب کردند ما تا به حال یک پرش بزرگ در مواردی در برخی از نقاط داغ," Kudlow گفت. اما "کسی نمی تواند رد: در بسیاری از حالات اینجا. ما واقعا نمی هر گونه تجربه واقعی در اقتصاد سنجی مدل سازی برای این نوع از چیزی. چون خیلی های تولید شده توسط ویروس. در حال حاضر ما ایجاد 8 میلیون شغل جدید چند ماه گذشته. ... تقریبا هر قطعه از داده ها نشان می دهد که به شکل V بازیابی."

در روز سه شنبه شاخص S&P 500 و Nasdaq جامعی پنج روز برنده خط, در حالی که داو تضعیف نزدیک به 400 امتیاز.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

—CNBC مایکل بلوم کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب