یکی برای جاده: نیروی هوایی را نشان می دهد Rafales دوباره سوخت و پرکن-Mid-Air در راه خانه

این Rafales همراه با دو A330 Phenix MRTT سوختگیری هواپیما از نیروی هوایی فرانسه.دهلی نو: در عکس های ارسال شده

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399
One For The Road: Air Force Shows Rafales Re-Fuelling Mid-Air On Way Home

این Rafales همراه با دو A330 Phenix MRTT سوختگیری هواپیما از نیروی هوایی فرانسه.

دهلی نو:

در عکس های ارسال شده توسط نیروی هوایی هند در توییتر هند اولین دسته از هواپيمايی جت های جنگنده دیده می شود دوباره سوخت و پرکن-mid-air از یک نیروی هوایی تانکر خود را قبل از برنامه ریزی توقفگاه بین راه در Al Dhafra پایگاه هوایی در امارات متحده عربی.

جت ساخته شده توسط داسو حمل و نقل هوایی و سرنشین توسط افسران نیروی هوایی هند - در زمان خاموش از Merignac در جنوب غربی فرانسه, این شرکت در بیانیه ای گفت.

روز چهارشنبه بعد از 7000 کیلومتر سفر با امارات متحده عربی گودال توقف آنها باید در امبلا پایگاه هوایی در هند برخی از 200 کیلومتر از پاکستان و چین مرز.

آنها به همراه دو A330 ققنوس MRTT سوختگیری هواپیما از نیروی هوایی فرانسه.

تحویل هواپيمايی جت - 36 که به دستور هند در ماه سپتامبر سال 2016 به طور رسمی در ماه اکتبر آغاز شد اما این هواپیما در آنجا ماند در فرانسه برای آموزش خلبانان و مکانیک. تحویل باید کامل توسط 2022.

پنج جت اولین دسته ای خریداری شده در یک بحث 59,000 تومان کرور روپیه دولتی مقابله با دهلی نو است که امیدوار است به سرعت در حال استقرار هواپیما در میان نهفته تنش با چین است.

نیروی هوایی گفته است که هنگامی که هواپیما می رسند در هند "تلاش خواهد شد در تمرکز operationalisation این هواپیما در اولین."

این هواپيمايی جت های جنگنده قادر به حمل طیف وسیعی از شدت موثر سلاح از جمله شهاب سنگ هوا به هوا موشک و سر موشک کروز.

این هواپيمايی جت خواهد آمد با هند-تغییرات خاص از جمله اسرائیل helmet-mounted نمایش radar warning receivers پایین-گروه jammers 10 ساعته پرواز ضبط داده ها مادون قرمز جستجو و سیستم های ردیابی در میان دیگران.

(با ورودی از سازمان)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن