استارباکس نوسانات به دست دادن به عنوان کافه تعطیلی همه گیر هزینه های وزن بر سود

استارباکس قهوه در هارلم بسته است به عنوان خرده فروش دچار افت ثبت در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در نی

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

استارباکس قهوه در هارلم بسته است به عنوان خرده فروش دچار افت ثبت در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در نیویورک, مارس 15 سال 2020 است.

برایان اسمیت | ایسنا

استارباکس چرخش به از دست دادن در طول آن مالی سه ماهه سوم خود را به عنوان همان-فروش فروشگاه سقوط 40% در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما این شرکت به نظر می رسد خوش بینانه در مورد آینده افزایش چشم انداز برای آن تنظیم درآمد مالی سه ماهه چهارم. سهام این شرکت افزایش بیش از 3 درصد در گسترش تجارت است.

در اینجا چیزی است که این شرکت در گزارش سه ماهه منتهی به 28 ژوئن در مقایسه با آنچه در وال استریت بود و انتظار بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv:

  • از دست دادن هر سهم: 46 سنت تنظیم شده در مقابل 59 سنت انتظار
  • درآمد: $4.22 میلیارد دلار در مقابل دلار 4.07 میلیارد رود

جهانی قهوه زنجیره ای گزارش مالی سه ماهه سوم از دست دادن خالص $678.4 میلیون یا 58 سنت در هر سهم را از درآمد خالص از $1.37 میلیارد دلار یا $1.12 هر سهم سال قبل. هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر مانند پرداخت برای ترک baristas و افزود: اقدامات ایمنی وزن در سود آن است.

به استثنای موارد استارباکس از دست 46 سنت در هر سهم باریک تر از از دست دادن 59 سنت در هر سهم انتظار می رود توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط Refinitiv.

فروش خالص کاهش یافته و 38 درصد به $4.22 میلیارد و شکوه انتظارات $4.07 میلیارد دلار است. این شرکت تخمین می زند که این بیماری همه گیر منجر به $3.1 میلیارد دلار درآمد از دست داد.

جهانی همان فروشگاه فروش کاهش یافت 40 درصد در طول سه ماهه. معاملات در مکان های باز حداقل 13 ماه فرو 51% اما بررسی به طور متوسط 23 درصد افزایش یافت.

آمریکا همان فروشگاه فروش کاهش یافت 40 ٪ در سه ماهه. این شرکت به طور موقت توقیف بسیاری از آن ایالات متحده کافه بین اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل انتقال به درایو از طریق تحویل و تنها. بازگشایی مکان اغلب کاهش ساعت محدود و عملیات. آن تعداد از فعال پاداش اعضای کاهش یافت 5 درصد از سال پیش به عنوان دوره کمتر مشتریان وفادار دستور داد قهوه.

در چین استارباکس' دومین بازار همان-فروشگاه رد می شد کمتر شیب سقوط تنها 19 درصد.

با وجود این همه گیر استارباکس افتتاح 130 net کافی نت های جدید در طول سه ماهه.

به عنوان بحران همچنان به آن را به چالش کشیدن برای شرکت ها برای پیش بینی آینده, نتایج استارباکس تجدید نظر شده آن در سه ماهه چهارم پیش بینی شده است. این شرکت انتظار دارد که درآمد بین 6 سنت به 21 سنت از آن قبل از پیش بینی های منتشر شده در ماه ژوئن از 11 سنت تا 36 سنت. اما آن تنظیم درآمد در این دوره در حال حاضر تخمین زده می شود در یک محدوده 18 سنت افزایش به 33 سنت تا 15 سنت افزایش به 40 سنت.

استارباکس نیز تنگ چشم انداز خود را برای ایالات متحده در همان فروشگاه فروش باقی مانده از سال مالی. بازار هم فروش فروشگاه در حال انتظار برای کوچک شدن 12 ٪ به 17٪. این شرکت قبلا پیش بینی کاهش 10 ٪ به 20٪.

در چین هم فروش فروشگاه به شمار می رود تقریبا مسطح به پایین 5 ٪ در طول مالی سه ماهه چهارم. آن را تخمین زده تقریبا مسطح مشابه-فروش فروشگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب