در یوتیوب این پدر و ارائه می دهد تشویق و عملی آموزش برای خانواده وظایف

اگر ما خوش شانس ما کسی — یک پدر و مادر یا نگهبان — به عشق راهنمای ما از طریق مهارت های اساسی ما نیاز به زنده ماندن به عنوان بزرگسالان: چگونه به مراقبت از خودرو, چگونه unclog تخلیه, چگونه برای تعمیر توالت. غارت کنی نیست همیشه که به عنوان او رشد می کند اما او می خواهد به مطمئن شوید که دیگران انجام دهد. پس از افزایش دو بچه خود را, او در حال حاضر های خود راهنمایی والدین به طور گسترده ای از طریق کانال یوتیوب به نام “پدر و, چگونه فراموش کنم؟”

در مارس سال 2020 مصاحبه با شکسته, مجله کنی توضیح داد که پدر خود را به سمت چپ زمانی که او تنها چهارده سال است. “او حضانت از ما, اما او واقعا نمی خواهید ما,” او گفت:. “من فکر می کنم او نوع انجام می شود که در آن زمان.” هنگامی که پدر خود را به سمت چپ منتقل کنی در با تازه داماد 23 ساله که زندگی در یک 8-توسط-35-پا همراه صفحه اصلی.

از آن پس کنی رفت به ازدواج کرده و دو بچه که در حال حاضر در بزرگسالان است. “هدف من در زندگی من بود که افزایش خوب بزرگسالان” کنی گفت: هم شکسته. “من می خواستم هرگز به ثروتمند. من می خواستم هرگز به لزوما موفق است. هدف من در زندگی بود به منظور بالا بردن خوب بزرگسالان — کودکان خوب اما خوب بزرگسالان — چون من تا به حال شکسته دوران کودکی است.”

زمانی که قرنطینه شروع این بهار, او شروع به یک کانال یوتیوب که در آن او پست ویدئوها توضیح میدهد که چگونه به انجام همه چیز شما ممکن است یاد بگیرند که از پدر خود. او با how to tie a tie و پس از تحت پوشش وظایف مانند تغییر ماشین خود را روغن اتو کردن لباس, پیراهن, و با استفاده از میخ یاب.

در این میان آموزش او نیز ارائه می دهد پدر جوک و تشویق. این ویدئوها را طنین انداز تر از او انتظار می رود او گفت:. بخش نظر ها پر از مردم به اشتراک گذاری داستان های خود را در مورد پدران و ارائه کنی قلبی خود را با تشکر.

غارت کنی نوشته های جدید تصویری به “پدر من چگونه می توانم?” هر پنج شنبه. در مه 26, او همچنین در نظر دارد برای شروع یک سری به نام “ابزار سه شنبه.” شما می توانید تمام فیلم های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de