چین تنظیم شده است را به شما معرفی جدید قانون تامین هنگ کنگ دیده می شود تقویت برگزاری بیش از شهرستان

یک معترض مذاکرات با نیروهای امنیتی پس مداخله خود را در یک مراسم برای بزرگداشت یک قاره که درگذشت 11 ماه پیش در

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

یک معترض مذاکرات با نیروهای امنیتی پس مداخله خود را در یک مراسم برای بزرگداشت یک قاره که درگذشت 11 ماه پیش در جریان یک تجمع در مقابل بحث استرداد لایحه در هنگ کنگ به چین در مارس 15 سال 2020 است.

میگوئل Candela Poblacion | Anadolu Agency | گتی ایماژ

چین آماده است برای تحمیل یک جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی در این سرزمین است. حرکت کرده که به موجب نگرانی این قانون را به پکن کنترل بیشتر بر هنگ کنگ و تحریک بیشتر طرفدار دموکراسی تظاهرات.

جزئیات پیش نویس قانون شد جمعه اعلام کرد که چین ملی (NPC) — پارلمان این کشور — دارای سالانه آن جلسه بود که با تاخیر در این سال با توجه به شیوع کروناویروس.

این قانون است که انتظار می رود برای تقویت پکن, برگزاری بیش از, هنگ کنگ یک منطقه ویژه اداری چین است.

"با توجه به شرایط جدید و نیاز پتروشیمی است که ورزش قدرت (از) قانون اساسی برای ایجاد و بهبود در سطح دولت یک چارچوب قانونی و اجرای ساز و کاری برای حفاظت از امنیت ملی در هنگ کنگ و برای حمایت و بهبود سازمانی در چارچوب یک کشور و دو سیستم" گفت: ژانگ Yesui سخنگوی سومین جلسه 13th ملی از طریق رسمی ترجمه انگلیسی در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه. "این بسیار لازم است."

این پایان "یک کشور دو سیستم" را بدون اشتباه در مورد آن.

دنیس Kwok

دموکرات مجلس در هنگ کنگ

تلاش قبلی برای معرفی یک امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در سال 2003 کنار گذاشته شد و پس از تظاهرات توده.

"این پایان" یک کشور و دو سیستم' اشتباه نکنید در مورد آن گفت:" دنیس Kwok یک دموکرات مجلس در هنگ کنگ است.

"پکن چینی دولت مرکزی به طور کامل نقض وعده خود را به هنگ کنگ به مردم قول می دهم که مندرج در چین-چینی اعلامیه مشترک و قانون اساسی. آنها در حال حاضر به طور کامل راه رفتن بر تعهدات خود را بدهکار به هنگ کنگ, مردم," او گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه "هیچ کس نمی داند و در عین حال" جزئیات چین طرح رویترز گزارش داد. "اگر آن اتفاق می افتد ما آدرس این مسئله به شدت," او گفت:.

در "هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل" مصوب مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2019 نیاز به وزارت امور خارجه به گواهی حداقل یک بار در سال است که هنگ کنگ را حفظ می کند به اندازه کافی استقلال برای توجیه مطلوب آمریکا شرایط تجارت. اگر این وضعیت لغو شده است این امر تاثیر هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک تجارت و مالی توپی و آمار بسیاری از شرکت های بین المللی عامل وجود دارد.

جنوب چین صبح پست گزارش قانون این زمان خواهد ممنوعیت تمام "فتنه را فعالیت" را با هدف سرنگونی دولت مرکزی است.

در حال حاضر یک "فرخنده زمان" برای پکن به معرفی امنیت ملی قانون "به عنوان تمام نقاط جهان مشغول است گفت:" الیور Schell, آرتور راس مدیر در مرکز ایالات متحده-روابط چین در آسیا در جامعه است.

"اگر ملی می گذرد قانون تنظیم شرایط بازی از هنگ کنگ آن را بسیار جدی نقض کل کشور" یک کشور دو سیستم "از آنجا که در واقع باید آن را به شورای قانونگذاری هنگ کنگ می کند که این, اما آنها حاضر به انجام این کار و در هر زمان آنها سعی کرده اند اعتراضات پس Xi Jinping تغذیه و حرکت او را در" Schell گفت CNBC "Squawk Box" در روز جمعه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن