که کیم یو جونگ? این رهبر کره شمالی خواهر کوچک می تواند حرکت به چیزهای بزرگتر تحلیلگران می گویند

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد (L) و خواهر کیم یو جونگ حضور در بین کره ای نشست و در آرامش خانه در تار

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد (L) و خواهر کیم یو جونگ حضور در بین کره ای نشست و در آرامش خانه در تاریخ 27 آوریل سال 2018 در Panmunjom کره جنوبی.

استخر | گتی ایماژ

کیم یو جونگ به نظر می رسد پله در خود به تازگی و بدون او برادر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در کنار او — که به گفته تحلیلگران نشان می دهد که او می تواند در حال حرکت به یک نقش بزرگتر در رهبری کشور ،

در هفته گذشته پیونگ یانگ صادر کرده است تهدید و دستورات زیر کوچکتر کیم نام تنهایی — توسعه گفته تحلیلگران قابل توجه بود.

"ما شاهد تعداد زیادی از اظهارات بیرون آمدن از کیم یو جونگ" گفت: John Park, مدیر پروژه کره در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. این نشان می دهد که نقش خود را نه فقط در مراسم و که او تا به شده است "مزمن دست کم گرفت," او اضافه شده است.

سالمند کیم خواهر و برادر را کامل نبود به خصوص قابل توجه است گفت: Miha Hribernik سر از آسیا خطر بینش در Verisk Maplecroft.

"با اجازه خواهر کیم یو-جونگ رهبری بسیار قابل رویت اتهام جنوب, او به احتمال زیاد تخمگذار زمینه را برای ارتفاع بیشتر به یک سمت ارشد در درون رژیم" Hribernik نوشت: در یادداشت این هفته قبل از کره شمالی منفجر کردن آن مشترک دفتر ارتباطی با کره جنوبی.

وجود سابقه برای این پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد به ویژه رهبری بمباران کره جنوبی Yeonpyeong جزیره در سال 2010 به منظور تقویت جایگاه خود را با ارتش قبل از مصرف به عنوان رهبر در سال 2011 Hribernik اشاره کرد.

کمی شناخته شده در مورد کیم یو جونگ, اما آن را به خوبی مستند شده است که او به صرف برخی از زمان در سوئیس با او برادر کیم جونگ سازمان ملل متحد. هر دو متولد شدند به همان مادر و یک همسر به اواخر رهبر کره شمالی کیم جونگ ایل.

تحلیلگران می گویند که خواهر و برادر با هم زندگی می کنند برای یک سال در همان محل در خارج از کشور خود پرورش است روابط نزدیک بین این دو است و در حال حاضر تجلی در خواهر کوچکتر به ارتفاع در سطح سیاسی.

"من فکر می کنم آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر اساسا بازتابی از یک همکاری است که او با برادرش گفت:" پارک. "به نظر می رسد مانند وجود دارد این نوع از قدرت همکاری بین این دو که شد بیشتر قابل مشاهده است."

جوان کیم اول به جهانی موردتوجه زمانی که او با حضور در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی 2018 Pyeongchang. این ساخته شده است برای اولین بار از کیم خانواده به پا در کره جنوبی.

بعد کوچکتر کیم به همراه برادرش که او با حضور در نشست با رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-in رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین.

اگر چه کوچکتر کیم یک عامل شناخته شده بوده و عملا شماره دو کره شمالی برای چندین سال او فقط شروع به دفاع از خودش این گذشته مارس گفت: Lee Sung Yoon, Kim کو-کره بنیاد استاد کره ای مطالعات در مدرسه فلچر در دانشگاه تافتز.

که ماه او با صدور نامه خود نام مسخره کردن کره جنوبی به دفتر ریاست جمهوری و دیگر اذعان رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای به برادر سیگنالینگ به "جهان او مسئول سیاست خارجی" گفت: Lee.

و با بمب گذاری مشترک-دفتر روزهای آینده و پس از او در مورد آن هشدار داد "او را نشان می دهد که او مسئول است و او است که hardnose رهبر کره شمالی گفت:" لی.

در حالی که جالب است که کیم یو جونگ شده است "با توجه به بلند گو حرف زدن" به تحویل تهدید این زمان است که ممکن است همچنین به این معنی است که تنش ممکن است رشد در شبه جزیره کره گفت: یونگ Pak این SK-کره پایه صندلی در کره جنوبی تحصیل در موسسه بروکینگز و مرکز شرق آسیا گذاشت.

"اگر این کار در نظر گرفته شده است به او بدهد نظامی اعتبار بود که یک سوراخ خمیازه, در, رزومه, سپس ما ممکن است از دیدن اضافی اقدام تحریک آمیز و تولید بحران است که در نهایت در یک نظامی برخورد" پاکستان گفت: CNBC.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب