رژیم صهیونیستی نیویورک. Cuomo: 'بدترین است اگر ما همچنان به هوشمند' در مورد کوروناویروس

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه گفت دولت است "کنترل گسترش" از coronavirus و به نظر می رسد که "بد

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه گفت دولت است "کنترل گسترش" از coronavirus و به نظر می رسد که "بدترین است ... اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است."

در همان زمان کومو نشان داد که مرگ و میر از Covid-19 در نیویورک — که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده — را در صدر 10000 نفر.

کومو به نام مرگ, شمارش یک "وحشتناک سطح از درد و غم و اندوه."

اما او با اشاره به مسطح روزانه مرگ و میر مسطح در شبکه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و کاهش در تعداد زیادی از مردم در هواکش به عنوان شواهدی وجود دارد که اقدامات رادیکال مانند سازندگان: از غیر ضروری کسب و کار کمک کرده اند حاوی ویروس است.

او گفت: مرگ و میر برای روز یکشنبه بود 671 مقابل 758 در روز شنبه.

"ما در حال کنترل گسترش" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. "بدترین می تواند بیش از, و بیش از, مگر اینکه ما چیزی را بی پروا."

"شما می توانید به نوبه خود تعداد کسانی که در دو یا سه روز از رفتارهای بی پروا," او گفت:.

کومو گفت: او را اعلام بعدا دوشنبه در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی دولت در رابطه با برخی دیگر از فرمانداران.

او گفت که او و فرمانداران از, کانکتیکات, New Jersey, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند صحبت شده است "برای دو روز گذشته در مورد آینده با چگونه ما می آیند تا با یک بازگشایی طرح ؟ و آیا ما می توانیم با هم کار کنند در یک بازگشایی برنامه؟"

جدید مرگ و میر ثبت شده در ایالت نیویورک در یکشنبه عید پاک به ارمغان آورد و دولت در مجموع 10,056, کومو گفت.

"برای من کاتولیک یکشنبه عید پاک است که روز مقدس در بسیاری از راه ... و این اتفاق بیش از این آخر هفته است که واقعا واقعا به خصوص غم انگیز و همه آنها در افکار ما و نماز است."

او اشاره کرد که دولت تعداد کل مرگ و میر ناشی از این ویروس به مراتب بیشتر از 2,753 مرگ و میر در حملات تروریستی در شهر نیویورک در سپتامبر. 11, 2001.

اما کومو به ذکر است که روزانه تعداد مرگ و میر کاهش یافته است کمی از برخی از روزهای اخیر که جدید مرگ و میر تا به حال در صدر 750 نفر در هر روز.

در اشاره به میزان بستری شدن و استفاده از هواکش انداختن کومو گفت: "منحنی" گسترش coronavirus در امپایر استیت "در ادامه به صاف."

او افزود: "حدود 2000 نفر در هر روز در حال قدم زدن در [برای بیمارستان ها] و یا اینکه تشخیص داده Covid بنابراین شما هنوز هم افزایش بیمارستان جمعیت است."

آن را افزایش می دهد هستند که تا حد زیادی جبران بیمارستان ترشحات او اضافه شده است.

"خالص چیزی است که ما صحبت در مورد دلیل ما همیشه نگران کمبود ظرفیت در سیستم بیمارستان," او گفت:.

کومو ستایش "تلاش های قهرمانانه از مراقبت های بهداشتی کارگران, افسران پلیس, حمل و نقل کارگران که نشان داد تا به درایو کسانی که قطار و اتوبوس هر روز" در کمک به دولت پهن گسترش coronavirus.

فرماندار بعد پوشش زمانی که خبرنگاران فشرده او ادعا می کنند که بدترین بود.

"من مطمئن هستم که بدترین است," او گفت:. "اعداد نشان می دهد plateauing, اندکی افزایش, اما plateauing آن چیزی است که کارشناسان باید در مورد صحبت کردیم. که آنچه در این شماره می گویند."

کومو نیز خواسته شد در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آشکار حمله یکشنبه در Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که یک متخصص برجسته در کاخ سفید در پاسخ به این ویروس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترجمه یک پیام توییتر که شامل comment "#FireFauci."

"من فکر می کنم دکتر Fauci بزرگ است, من فکر می کنم آمریکایی ها به او اعتماد کنند. او شده است بسیار مفید به من به عنوان فرماندار" کومو گفت.

"به عنوان دیوانه به عنوان همه چیز در این جهان و در واشنگتن, من نمی توانم تصور کنید که که تا کنون اتفاق می افتد" دموکراتیک فرماندار گفت.

Fauci گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: "بدیهی است که" زندگی بیشتر می تواند ذخیره شده اگر تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس اجرا شد پیش از آن.

اما او اضافه کرد که "بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را در آن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب