در اینجا آنچه در آن واقعا به معنی حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و چگونه به انجام آن

برای چند هفته گذشته در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به معترضان راهپیمایی کردند زانو زد و به نام عدالت برای

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399

برای چند هفته گذشته در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به معترضان راهپیمایی کردند زانو زد و به نام عدالت برای جورج فلوید یک مرد که کشته شد توسط پلیس در مینیاپولیس در مه 25. فلوید مرگ می ایستد کنار که از Ahmaud Arbery, Breonna تیلور تونی McDade الیاس McClain و دیگران بی شماری در کشنده حوادث نژادی و خشونت است.

به عنوان حامیان این جنبش سعی کنید برای پیدا کردن یک راه رو به جلو در علاوه بر این به اعتراض و حقوقی و عدالت و بسیاری از آنها خواستار افزایش حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. نه تنها کسب و کار مالکیت ثروت-فعالیت های مولد—که مهم است برای جمعیتی که میانگین ثروت خانوادگی است که میله میله به سقوط به $0 توسط 2053—اما حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار نگه می دارد پول در جامعه برای دیگر کاهش اثرات نژادی و نابرابری.

انجمن فرصت سرمایه گذاری (AEO) یک مطالعه منتشر شده در سال 2017 جزئیات دولت از ثروت و کسب و کار. "هنگامی که ما در ساختمان ثروت برای خانواده ها و یا سیاه و سفید جوامع مالکیت کسب و کار است که یک کلید استراتژی" AEO مدیر عامل شرکت کانی ایوانز گفت: در مصاحبه با آینده شهر است که در سال.

"برخی از مردم در نظر نمی آن را به یک کسب و کار موفق, مگر اینکه کسب و کار ایجاد 500 شغل, اما این است که نه تنها متریک از موفقیت برای همه." ایوانز به عنوان مثال سیاه و سفید متعلق به حمل کردن رستوران بود که در کسب و کار برای 20 سال است. "آنها در حال فراهم کردن شغل و یک منبع در جامعه است."

حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار است و حتی مهم تر فرم اعتراض هنگامی که همراه با این واقعیت است که صرف وجود, سیاه, شرکت ها و جوامع شده است برگزار می شود به عنوان یک تهدید به برتری. ژوئن 1 بود 99 سالگرد شورش های نژادی که set fire to Tulsa, اوکلاهما را Greenwood منطقه در طول تاریخ به عنوان سیاه و سفید وال استریت. این درگیری ها موجب شد شایعات که یک جوان سیاه تا به حال سعی کردم به تجاوز به یک دختر نوجوان. کسانی که پچ پچ بودند در این مسابقه که در آغاز آتش سوزی در یک شهرستان که تنش های نژادی شده بود کله پاچه برای مدتی. هنگامی که سفید باندهای فرود در 35 بلوک مربع از گرین آنها را با حفاظت و با توجه به برخی از گزارش های کمک افسران پلیس محلی که دستگیر بسیاری از سیاه شهروندان اما هیچ یک از مهاجمان.

بر خلاف در سال 1921 امروز آتش سوزی و گریه می کند و خواستار عدالت آمده از جمعیت گدایی زندگی خود را به اندازه کافی محافظت شده و با ارزش برای تلاش های خود را به دیده می شود به عنوان برابر و فرصت های خود را به نمی تواند مانع رنگ پوست خود را. با وجود 24 ساعت از خشونت و تلفات تا 1100 هیچ کس متصل به حمله در وال استریت شد و تا کنون محاکمه یا مجازات توسط دولت است. این Greenwood منطقه بازسازی شد و در سال های پس, اما امروز دیگر یک hub برای کارآفرینی مانند آن بود که در سال 1921.

نزدیک به یک قرن پس از سیاه و سفید وال استریت به زمین سوخته سیاه و سفید متعلق به کسب و کار هنوز در حال مبارزه برای فضا است. پروژه دایان یافت که زنان مطرح کرده اند فقط 0.06% از تمام سرمایه از سال 2009 با وجود دیدن کارآفرینی شماره دو در چهار سال گذشته به تنهایی.

این است که چرا حمایت از سیاه و سفید کسب و کار متعلق به ایدز در پیاده سازی سیستم های ظلم: در زمانی که استارک نژادی و نابرابری باقی بماند نگاهی نزدیک به جایی که شما صرف دلار های خود را می تواند کمک به ثروت و شکاف دستاورد برای کسب و کار است که تقویت جوامع محروم.

پیدا کردن کسب و کار برای حمایت از

اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای پیدا کردن سیاه و سفید متعلق به کسب و کار آنلاین و یا در منطقه محلی خود را دارد و چند مکان برای شروع و بیش از چند هزینه های دسته بندی را انتخاب کنید.

یک برنامه به نام EatOkra تاسیس شد در سال 2016 توسط آنتونی و Janique ادواردز که می خواستم به آن را آسان تر برای پیدا کردن سیاه و سفید متعلق به رستوران ها در شهرهای مختلف. این نرم افزار تلفن همراه, لیست بیش از 1700 میلادی در خدمت طیف متنوعی از غذاهای.

اگر شما می خواهم به جای دیدن یک لیست از همه نوع از کسب و کار—از جمله آنلاین—وجود یک مجموعه قوی از دایرکتوری را انتخاب کنید. نیل لیست که راه اندازی در اوایل این سال شما می توانید مستقیم به برندها فروش همه چیز از مو و مراقبت از بدن برای پوشاک و لوازم. رسمی سیاه وال استریت دایرکتوری اجازه می دهد تا شما را به جستجو برای خدمات کسب و کار در منطقه محلی خود—فکر می کنم سلامتی studios, حسابداران و عوامل املاک و مستغلات—در علاوه بر این به کسانی که از فروش محصولات.

نه علاقه مند به کلیک کردن در اطراف برای سایت های مختلف? وجود دارد یک زن و شوهر از فروشگاه های آنلاین است که به طور انحصاری فروش محصولات از سیاه و سفید متعلق به مارک. BLK + GRN بر همه-محصولات طبیعی با تاکید بر موارد طراحی شده برای زنان است. خود من شرکت پررنگ Xchange به فروش می رساند طیف وسیعی از محصولات از سیاه و سفید متعلق به برندهای با 3-روز حمل و نقل گنجانده شده در هر سفارش.

تغییر خود را در تزئینات داخلی دلار

در ماه فوریه آپارتمان درمانی صحبت کرد و به هنرمندان و طراحی حرفه ای در مورد چالش هایی که با آنها مواجه ایم در فضای داخلی میباشد. موضوع مشترک در میان همه نه از کسانی که مکالمات? Racialized مسائل در صنعت بنیادی نه از کمبود استعداد اما عدم دید. حمایت از سیاه و سفید متعلق به شرکت های طراحی و هنرمندان کمک می کند تا برای کاهش تاثیر این gatekeeping.

ما برجسته سه هنرمند در این قطعه. اولین بری جانسون مستقر در سیاتل, یک روش جالب برای ایجاد کار جدید: "هر بار که من یک قطعه من همیشه یک دفتر خاطرات است که متصل به آن قطعه است." در حالی که او نمی آن را به اشتراک عموم, او با استفاده از هر یک دفتر خاطرات برای نوشتن یک نامه است که همراه با قطعه خود را با شرح طرز فکر و تجربیات در حالی که ایجاد آن است.

نقاش شان Qualls است که با الهام از فهرست تبلیغات در کار خود که تمرکز زیادی روی هویت. در حالی که او نشان داده شده تعدادی از کتاب های کودکان او نیز ایجاد اندازه کامل نقاشی طراحی شده برای ایجاد یک گفت و گو در مورد چگونه مردم خود را.

اشلی آلاله is a self-تدریس mixed media artist. در سنت بزرگ سیاه و صاحبان کسب و کار و خلاقیت او همواره سرمایه گذاری در پرورش جامعه برای دیگران ایجاد یک مجله هنر حتی در حالی که او هنوز هم یک کار شرکت های بزرگ.

اگر چه شما واقعا نیاز به یک طراح است که با شما کار می کنند برای ایجاد و اجرای یک چشم انداز برای فضای خود را (به احتمال زیاد کشیدن در پیمانکاران و فروشندگان در طول راه) وجود دارد مقدار زیادی از گزینه. برای آتلانتا فضاهای در نظر فوربس + کارشناسی ارشد, اسم شرکت طراحی از Tavia فوربس مونه و کارشناسی ارشد.

در شمال آنجلا کمربند نه تنها اجرا در طراحی داخلی پروژه های او نیز سرپرستی یک لیست از متخصصان صنعت. 29 Tastemakers برجسته و هنرمندان و سازندگان و طراحان بیشتر از بین بردن gatekeeping که تهدید به نگه داشتن کار خود را از رسیدن به پتانسیل کامل آن است.

بهره برداری سیاه و طراحان و هنرمندان برای پر کردن مهم ترین فضاهای زندگی خود را در مورد خیلی بیشتر از فقط دلار شما صرف. آن را بر کار و بشریت از افرادی که سکوت خاموش کردن و کم ارزش برای بیش از حد طولانی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب