ما بخش خصوصی در کاهش 20.2 میلیون در ماه آوریل بدترین دست دادن شغل در تاریخ گزارش ADP

بخش خصوصی در hemorrhaged بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل به عنوان شرکت های قطعه قطعه کارگران در میان coronav

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

بخش خصوصی در hemorrhaged بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل به عنوان شرکت های قطعه قطعه کارگران در میان coronavirus ناشی از خاموش شدن که در بسیاری از ایالات متحده, اقتصاد آنلاین, به گزارش روز شنبه از ADP.

در تمام, کاهش بالغ بر 20,236,000 — به راحتی از بدترین دست دادن در بررسی تاریخچه رفتن به 2002 اما نه به عنوان بد به عنوان 22 میلیون نفر است که اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز به حال شده است در انتظار. رکورد قبلی بود 834,665 در فوریه 2009 در بحبوحه بحران مالی و همراه با رکود اقتصادی ،

"از دست دادن شغل از این مقیاس بی سابقه ای" گفت: Ahu Yildirmaz co-رئیس موسسه تحقیقاتی ADP که کامپایل گزارش در رابطه با مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. "تعداد کل زیان کار برای ماه مارس خود به تنهایی بیش از دو برابر تعداد مشاغل از دست رفته در طول رکود بزرگ."

این گزارش به احتمال زیاد هنوز هم طلب بخشایش واقعی آسیب های انجام شده در طول اجرای اجتماعی فاصله گرفته است. ADP مورد استفاده در این هفته از آوریل 12 به عنوان نمونه آن دوره مشابه به روش وزارت کار برای آن استفاده می کند رسمی اشتغال بخش غیرکشاورزی دفعات مشاهده شده است. هفته بعدی در ماه دیدم برخی از 8.3 میلیون بیشتر آمریکایی ها فایل برای مزایای بیکاری و اقتصاددانان انتظار می رود یکی دیگر از 3 میلیون در هفته گذشته.

در مجموع بیش از 30 میلیون نفر را در پرونده ادعا می کند بیش از شش هفته گذشته.

آوریل مجموع می آید پس از یک افت 149,000 در مارس تجدید نظر پایین تر از در ابتدا گزارش 26,594.

صنایع خدمات سخت ترین ضربه

به عنوان انتظار می رود کار ضرر و زیان شدند عمیق ترین در خدمات و بخش مهمان نوازی به عنوان کافه ها و رستوران ها تا به حال به طول بیماری همه گیر عملا با هیچ غذا خوردن در ناهار خوری مجاز است. در همه بخش دیدم 8.6 میلیون furloughs حتی به عنوان برخی از موسسات تلاش برای از دست رفته را جبران کسب و کار با منظقه و خدمات تحویل.

تجارت و حمل و نقل و آب و برق بعدی بود که سخت ترین ضربه بخش از دست دادن 3.44 میلیون در حالی که ساخت و ساز کاهش یافته است 2.48 میلیون. دیگر ضرر و زیان بزرگ در آمد ساخت (1.67 میلیون) دیگر خدمات دسته (1.3 میلیون دلار) و حرفه ای و خدمات کسب و کار (1.17 میلیون). مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی بکن 999,000 اطلاعات خدمات کاهش 309,000 خدمات مالی و حال 216,000 اخراج.

تنها مناطق گزارش دستاوردهای شد آموزش و پرورش با 28,000 و مدیریت شرکت ها و موسسات در 6000 است.

طور کلی خدمات مربوط به صنایع کاهش یافت و بیش از 16 میلیون در حالی که کالاهای تولید کاهش یافته و 4.3 میلیون نفر است.

کسب و کارهای بزرگ با بیش از 500 کارمند بودند و سخت ترین ضربه از دست دادن فقط خجالتی از 9 میلیون شغل است. شرکت هایی با کمتر از 50 کارگران توسط بیش از 6 میلیون و متوسط شرکت دیدم 5.27 میلیون اخراج.

تند زیان کار آمده میان تریلیون دلار در برنامه های نجات از کنگره و فدرال رزرو است که در بخش, به دنبال تشویق شرکت ها برای ادامه پرداخت کارگران در طول خاموش کردن. تغذیه نایب رئیس ریچارد Clarida CNBC گفت که روز سه شنبه در حالی که او می بیند یک جهش آینده در نیمه دوم سال, او پیش بینی سیاستگذاران نیاز به انجام بیشتر برای حفظ اقتصاد شناور.

رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد گفت CNBC در روز چهارشنبه که از پرش شدید بیکاری تعجب آور نیست و او انتظار دارد که این وضعیت به نوبه خود در اطراف بطور قابل توجهی قبل از پایان سال است.

"این تعجب آور نیست. آن را یک بیماری همه گیر از آن خاموش شدن وضعیت" بولارد گفت: "Squawk Box." "ما نیاز به این بیماری همه گیر تحت کنترل است. سپس البته شما باید برای کمک به این کارگران است."

گزارش ADP قبل از روز جمعه منتشر شده از اداره آمار نیروی کار است که انتظار می رود نشان می دهد که اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش 21.5 میلیون در ماه آوریل از ماه مارس 701,000 رها با نرخ بیکاری بالا رفتن به 16 درصد از 4.4 درصد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب