کرده است که فروش $20 تخت خورشید تا حیوان خانگی خود را می توانید لذت بردن از تابستان خارج

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.مانند خود

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مانند خود انسان ها سگ ها و گربه ها نیز مانند lounging در آفتاب آن را به عنوان خود را افزایش می دهد سطح ویتامین D و بهبود خلق و خوی خود را. اما همچنین مانند خود انسان ها سگ ها و گربه ها نیز می تواند آسیب بیش از قرار گرفتن در معرض گرمای بیش از حد. چیز خوبی کرده است پنجه-fect راه حل: یک تخت خورشید است که اجازه می دهد تا حیوانات خانگی به سالن در خارج از منزل در حالی که حفاظت از آنها را از اشعه های مضر خورشید.

در دسترس از امروز شروع ژوئن 24, حیوان خانگی تخت خورشید در فروش برای $20, مقرون به صرفه با توجه به طراحی مشابه در آمازون هزینه ها دو برابر شود. مورد بالا از زمین به ارائه اضافی جریان هوا در همه طرف دارای یک چادر مانند سایه طراحی شده برای محافظت از UV50 و سبک است تا آن را آسان به حرکت در اطراف حیاط.

"بسیاری از خانواده ها به تصویب رسید سگ در طول قرنطینه" می خواند توضیحات محصول "بنابراین ما می خواستیم برای ارائه بهترین لوازم جانبی در قیمت مقرون به صرفه در حالی که در خانه است.

و پس از چهار پا دوستان ما سزاوار به راحتی شما همچنین ممکن است بخواهید برای گرفتن سگ خود را در فضای چشمه (13 دلار) در حالی که شما در آن هستید. چشمه نه تنها آب مصرف اما همچنین سرگرم کردن سگ خود را. آن را ساده به کار بیش از حد: فقط آنها را به مرحله روی پدال و ماشین را نم نم از چشمه آب الگوهای.

نیاز به کمک بیشتر به نگه داشتن سگ خود را خنک در طول داغتر ماه ؟ این شش محصولات کمک خواهد کرد. و اگر شما تصمیم به از بین بردن pup درجه دائمی لانه دریافت الهام از نمایش جدید "Barkitecture" در Quibi.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب