تمیز کردن نویسنده می گوید این 7 تمیز کردن وظایف می توانید صبر کنید و همیشه در پایین لیست

من عاشق تمیز کردن. من مقدار زیادی از تمیز کردن برنامه ها و طرح و برنامه برای پیگیری آنها و حتی یک مقاله برنامه

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399

من عاشق تمیز کردن. من مقدار زیادی از تمیز کردن برنامه ها و طرح و برنامه برای پیگیری آنها و حتی یک مقاله برنامه ریز است که در آن من نوشتن من کارهای روزانه, بنابراین من می تواند جسمی آنها را چک کردن. این به این معنا نیست که خانه من کاملا حفظ شود ، برای من آن را دنبال کنید از طریق پرت که یک آچار در بهترین برنامه گذاشته. شاید به این دلیل که من یک شورشی.

منطقی تمیز کردن خانه, اما برای من مهم است. یک راه یا دیگری من اصول اولیه انجام می شود: حمام ما در حال ارائه و آشپزخانه تمیز است (ظروف شمارنده سینک) چند بار در روز. اما از آنجا که من را انتخاب کنید برای قرار دادن انرژی محدود در جاهای دیگر و یا چون من به سادگی فقط آن را انجام نمی وجود دارد کارهایی است که بدون کنترل باقی می ماند و آنها شمع در پایین از تمیز کردن لیست.

در اینجا تمیز کردن کارهای که برای بهتر یا بدتر من جای اهمیت کمتر در:

1. Decluttering تاپس از کابینت آشپزخانه.

چون من خیلی سخت با چه ابزار و ظروف من اجازه می دهد در آشپزخانه من در وهله اول من نمی نیاز به فضا. بنابراین هر چه ذخیره می شود وجود دارد (چیزهایی مانند ترکه عینک کریستال که من را نجات داد به صورت فانتزی دسر ارائه و یا کسانی که همیشه در حال ضرب تبلیغی بطری آب بچه ها را به من اجازه نمی declutter تا زمانی که آنها را فراموش کرده ام در مورد آنها) تمایل به ماندن در حالی که برای.

2. تمیز کردن داخل زیر شلواری.

اگر شما تا کنون برداشته تقسیم کردن آشپزخانه و یا حمام زیر شلواری, شما می دانید که چگونه کثیف می شود در زیر آنها را. هر decluttering جلسه شامل جارو کردن خرده و پاک کردن ولگرد موها و آرایش لکه. اما این وظیفه من انجام دهد مگر اینکه من در واقع decluttering من زیر شلواری.

این کار با ماوس در نزدیکی پایین از لیست من اگر چه احتمالا نباید. اگر من گرد هر چند قفسه به طور معمول یکی از آخرین مناطق من رسید. من تمایل به تمرکز بر روی نقاط هستند که بیشتر دیده می شود در زندگی روزمره ما مانند lampshades, کمد و میز کنسول سطوح ،

صحبت از آن است که نادیده گرفته می شود, من اعتراف آن را نه فقط در قفسه. هر چند من به خوبی می دانم چه گرد و خاکی آنها (فقط به عنوان گرد و خاکی به عنوان همه چیز شما می توانید به راحتی ببینید!), بالای درب فریم و حتی پنکه سقفی تیغه (من خجالت به اعتراف است که یک) نیستند مناطق من مقابله غالبا.

5. تمیز کردن زیر مبلمان.

حرکت آن برای اولین بار از ترفند کمک می کند اما هنوز هم چیزی نیست که من اغلب. من خوشحال هستم راستش اگر پاک من قابل مشاهده بخشهایی از کف من به عنوان اغلب به عنوان من تمیز کردن برنامه خواسته است.

6. تمیز کردن بالشتک و اثاثه یا لوازم داخلی.

من می دانم که من باید آن را انجام دهد بیشتر از من, اما تمیز کردن پرتاب بالش پاک کردن مبلمان چرم و جارو و/یا نقطه تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی نیست کاملا ساخته شده آن را به من به طور منظم تمیز کردن مجموعه.

7. تمیز کردن زیر سینک دستشویی و حمام و آشپزخانه.

من بیشتر در حفظ و تمیز کردن وسایل در این غرق می شود اما بدون تعمیر و نگهداری منظم من در نهایت با نه کاملا به پایان رسید بطری تمیز کردن اسپری و یا اسفنج و اسکرابر است که من پس از جایگزین و خیلی زود این منابع که قرار بود راحت تبدیل به یک آشفته بازار از تکرار و رد. زمانی که من را هم به مرتب کردن بر اساس از طریق آنچه که من من سیستم کارآمد است اما من آن را انجام نمی اغلب.

چه کارهای تمیز کردن آنها در پایین لیست خود را?

Shifrah Combiths

نویسندگان

Shifrah است که یک نویسنده و ویرایشگر است که با همسرش زندگی می کند و سه شایان ستایش کودکان در تالاهاسی فلوریدا. هنگامی که او کار نمی کند و او معمولا می توان خواندن, مطالعه, دوخت, آموزش عکس گرفتن نویسی و مستند سازی آن را همه در یک دفترچه ی دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب