5 اثر از تاریخ تمیز کردن کالاهای اساسی شما نیاز به جایگزین ASAP

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تا آنجا ک

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تا آنجا که به ما بستگی دارد ما در تمیز کردن وسایل به نگه داشتن خانه ما تازه و تمیز وجود دارد بهتر از صفر شانس شما در حال حلق آویز بر روی مقدار زیادی است که دیگر مفید است. این که آیا آن را اسپری ضد عفونی کننده و یا یک گردگیر منسوخ تمیز کردن محصولات انجام نمی دهد و شما—و یا خانه خود را—هر نعمت.

برای کمک به شما کشف کردن آنچه در خانه داری در مورد شما احتمالا نیاز به تعویض, ما به نام کدی Dulude جادوگر از خانه برای کمک به. از بی اثر پاک کننده ها به خارج از تاریخ ابزار در اینجا چیزی است که شایع تمیز کردن کالاهای اساسی و این ممکن است زمان برای خداحافظی به.

پراکسید هیدروژن (به خصوص اگر آن را در معرض نور)

اغلب استفاده می شود به عنوان یک غیر سمی مواد ضد عفونی کننده در اطراف خانه Dulude می گوید زمانی که ذخیره شده نادرست پراکسید هیدروژن می تواند از دست دادن آن خواص ضد باکتری است. "پراکسید هیدروژن تجزیه می کند و از دست می دهد و آن قدرت های جادویی که در معرض نور بیش از حد طولانی به همین دلیل است که همیشه می آید در یک بطری تیره" او می گوید. "ذخیره آن را در جای خنک و تاریک (در آن بطری اصلی) برای اطمینان از آن باقی می ماند قوی و قدرتمند است." حتی زمانی که به درستی ذخیره می شود یک بطری را باز کرد از پراکسید هیدروژن تنها حفظ اثر خود را برای شش ماه تا یک سال باید آن را نشان می دهد عمر مفید آن بر روی برچسب. پس از این زمان منقضی شده راه حل مضر نیست اما نمی توان آن را به عنوان موثر در ضد عفونی به عنوان آن استفاده می شود.

اسپری ضد عفونی کننده و یا دستمال مرطوب بیش از دو سال

آن را دوست دارم یا نه Dulude می گوید اگر آن نشسته است, و دستشویی خود را برای بیش از حد طولانی و رفتن به شما اسپری ضد عفونی کننده و یا دستمال مرطوب نیست چیزی است که شما می توانید بر روی تعداد. "اسپری های ضد عفونی کننده معمولا فقط برای یک تا دو سال max," او می گوید. "اگر شما متوجه بوی شروع به ضعیف تر و سپس شما می دانید آن را به احتمال زیاد موثر نیست و به عنوان یک ضد عفونی کننده دیگر." شما می توانید به هر یک نام تجاری جدید ضد عفونی محصول یک گزینه مانند سفید کننده یا الکل و یا اگر کسانی که در دسترس نیست استفاده از آب و صابون برای شستن میکروب به دور است.

مدرسه قدیمی پر Dusters

اگر شما هنوز هم با استفاده از قدیمی مدرسه دست dusters خود را برای تمیز کردن سطوح سپس Dulude می گوید شما در حال انجام آن اشتباه است. "پر dusters و رنگین کمان رنگ dusters منسوخ شده چرا که آنها بی اثر است," او می گوید. بدون پاک کننده و یا لهستانی یا چیزی به چسبیدن به گرد و غبار آنها فقط حرکت خاک خود را در اطراف. "در جادوگر از خانه ما با استفاده از Swiffer dusters برای نور گرد یک بار در هفته اما برای خوب و موثر عمیق تمیز استفاده همه منظوره تمیز کننده و یک پارچه میکرو برای به دام انداختن گرد و غبار و سطوح خوب بدرخشد."

خود را باستان Handheld Vacuum

به عنوان مفید به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد برای تمیز کردن کوچک فاجعه در تنگنا Dulude می گوید: برخی از دستی خلاء نیست عملی یا بهداشتی. "قدیمی دستی خلاء پر شده با گرد و غبار و آوار و انجام یک کار بسیار خوب جارو مسائل," او می گوید. "اگر شما به دنبال ارزان و کوچک خلاء سپس برای یک Eureka قوطی. فضای عاقلانه آن را نمی کشد تا مقدار زیادی از اتاق اما عملکرد عاقلانه آن را شب و روز!" شما نیز باید خود را جایگزین خلاء اگر شما متوجه پلاگین یا طناب رو به وخامت یا چیز ساییده شده—شما می توانید خطر ابتلا شوکه شده و یا شروع آتش سوزی های الکتریکی.

ادامه مطلب: 6 نفر در ق با فوق العاده, پیر جاروبرقی هنوز رفتن قوی (به علاوه نسخه های مدرن شما می توانید خرید امروز)

هنوز هم با استفاده از همان سبک mop پدربزرگ و مادربزرگ خود را انجام داد ؟ Dulude می گوید string-مبس (مبس) در حال ناکارآمد و غیر بهداشتی و منسوخ شده است. "ترین طبقه نباید خیس-mopped دیگر به هر حال آنها باید از فضای خشک-داستد و سپس مرطوب-mopped توسط اسپری تمیز کننده به طور مستقیم بر روی زمین و بلافاصله جلا, تمیز," او توضیح می دهد. "رشته-mop واقعا تند و زننده پس از یک زمان کوتاه و اگر شما نگاه کنید که چگونه کثیف شستشو آب می شود شما همچنین می خواهید به تجدید نظر تا کنون با استفاده از آن دوباره." جدید استاندارد طلا برای طبقه مبس (مبس) یکی با میکرو رشته و یا یک اسپری mop با یک دستگاه قابل شستشو تمیز کردن پد.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن