نزدیک به نیمی از جمعیت ایالات متحده است که بدون کار نشان میدهد که تا چه حد کار بازیابی برای رفتن

افرادی که شغل خود را از دست در خط صبر کنید تا فایل برای بیکاری پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

افرادی که شغل خود را از دست در خط صبر کنید تا فایل برای بیکاری پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در آرکانزاس نیروی کار مرکز در فورت اسمیت, آرکانزاس, ایالات متحده 6 آوریل سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

نزدیک به نیمی از جمعیت هنوز از کار نشان میدهد تا چه حد به بازار کار ایالات متحده است به درمان در پی coronavirus.

استخدام-نسبت جمعيت — تعداد افراد شاغل به عنوان یک درصد از جمعیت بزرگسال آمریکا — سقوط به 52.8% در ماه مه به معنی 47.2 درصد از آمریکایی ها هستند بیکاری با توجه به اداره آمار نیروی کار. به عنوان coronavirus ناشی از خاموش شدن ناگهانی پاره از طریق بازار کار سهم جمعیت شاغل به شدت کاهش یافته است از بالا اخیر از 61.2 درصد در ماه ژانویه دورتر از پس از جنگ رکورد 64.7 درصد در سال 2000.

این نسبت گسترده تر نگاه اشتغال تصویر. آن طول می کشد را به حساب بزرگسالان در نیروی کار و قطاری از کسانی که دلسرد شد در مورد چشم انداز از پیدا کردن یک شغل در حالی که نرخ بیکاری به نظر می رسد مردم به طور فعال به دنبال یک شغل.

"برای دریافت اشتغال به جمعیت نسبت به جایی که آن را در اوج خود در سال 2000 ما نیاز به ایجاد 30 میلیون شغل" Torsten Slok دویچه بانک اقتصاددان گفت: در یک ایمیل. Slok شامل نمودار در یک گزارش به مشتریان.

سرمایه گذاران را به این هفته ژوئن شغل گزارش برای به روز رسانی در سرعت بهبود بازار کار. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز در انتظار گزارش اشتغال غیرکشاورزی حقوق و دستمزد به افزایش 3.15 میلیون در ماه ژوئن پس از افزایش تکان دهنده از 2.5 میلیون در ماه مه بزرگترین شغل افزایش تا کنون در یک ماه.

در همین حال نرخ بیکاری انتظار می رود کاهش به 12.4 درصد در این ماه از 13.3 درصد در ماه مه با توجه به داو جونز. نرخ بیکاری نمی گرفتن آن متوقف شده که به دنبال یک شغل. نیروی کار است که حدود 60 درصد از جمعیت بزرگسال آمریکا.

پس از غیر منتظره snapback در مارس وجود داشته اند نشانه هایی از رکود در بازار کار بهبود به عنوان ترس از coronavirus تجدید حیات عمیقتر در هفته های اخیر. تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مدعیان بیکاری در آمد بالاتر از حد انتظار برای این دو هفته گذشته ،

"در حال حاضر اقتصاد را بهبود کشیده پایین توسط میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها بدون شغل و [که] به سادگی نمی کردم آن را" کریس Rupkey, MUFG اتحادیه ارشد بانک مالی اقتصاددان گفت: در یک توجه داشته باشید. "عظیم زیان کار به معنای اقتصاد نیست از جنگل است."

متحده از جمله تگزاس و فلوریدا را متوقف برنامه های بیشتر برای بازگشایی میان یک رکورد سنبله در coronavirus موارد است. تعداد روزانه Covid-19 نفر در سراسر کشور شروع به پریدن کرد 42 درصد در طول هفته گذشته به طور متوسط حدود 38,200 روز یکشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

ژوئن شغل گزارش می آید پنج شنبه از ساعت 8:30 a. m. ET.

— CNBC Nate Rattner کمک به این داستان.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب