Tech کارکنان تاخیر در تعطیلات به دلیل coronavirus بنابراین کارفرمایان آنها را وادار به زمان برای جلوگیری از فرسودگی شغلی

پینگ هویت مدیر عامل Andre دیورند شمار برای یک پرتره در 14 فوریه سال 2018 است.هارون Ontiveroz | دنور پست | گتی

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399

پینگ هویت مدیر عامل Andre دیورند شمار برای یک پرتره در 14 فوریه سال 2018 است.

هارون Ontiveroz | دنور پست | گتی ایماژ

وجود یک بیماری همه گیر. وجود یک رکود است.

چند شرکت های فن آوری در حال تلاش برای مطمئن شوید که کارمندان خود را نمی سوزاند در میان آن همه با گفتن آنها را به کار کمتر است.

برای چند دهه, تکنولوژی, شرکت ها را تا به حال شهرت بودن سخاوتمندانه به کارکنان از پرداخت به زمان به قدرت پردازش. پس از coronavirus پدید آمده بسیاری از شرکت های خود را داده اند مردم حق الزحمه برای نظارت بر وب کم و سایر تجهیزات همراه با دسترسی به روانی-خدمات بهداشتی و درمانی. این ویروس resurging یا رفت و هرگز دور در بسیاری از نقاط جهان به این معنی است که بسیاری از کارگران هنوز در حال کار از خانه که در آن کار و زمان شخصی می تواند تاری به بی پایان برزخ از زمان روی صفحه نمایش و تماس های ویدئویی. که بد برای کارکنان بهداشت روانی و بهره وری بنابراین برخی از شرکت های فن آوری در حال وادار کردن کارگران به یک استراحت.

Chegg, یک دره سیلیکون شرکت که مبادرت به فروش کتاب های درسی و دانش آموزان فراهم می کند با کمک برای مشق شب آنلاین گفت: کارکنان برای جلوگیری از بار آنها به طور معمول تبدیل به کار بر روی تقویم خود را هنگامی که پناهگاه در محل آغاز شد و در ماه مارس به طوری که آنها می تواند اجتناب از جلسات در آن زمان. کارکنان نیست انجام است که در ماه آوریل این شرکت بیشتر رفت و مسدود کردن تقویم از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد. سپس در ماه ژوئن با نزدیک شدن تابستان, شرکت برداشته بعد از ظهر بان کی مون و به جای تحمیل یک بلوک در تمام طول روز هر جمعه تا پایان ماه اوت.

اکثر مردم در حال گرفتن روز در حالی که دیگران در حال استفاده از زمان اضافی برای گرفتن ایمیل و یا انجام کار دیگر وظایف مربوط به خود را که تمایل به نادیده گرفته شده است.

"مدیریت تیم امید این است که آنها در واقع قطع" گفت: Chegg ارشد ارتباطات افسر هدر Hatlo پورتر. "من واقعا فشار تیم من به کار نمی کند."

Chegg نیز به مردم یک روز مرخصی در ماه آوریل و یک هفته در ماه جولای. یک هفته دیگر خاموش می آیند در پاییز Hatlo پورتر گفت.

"ما باید یک فضای مجاز: نامحدود تعطیلات سیاست اما هیچ کس در نظر گرفتن تعطیلات," او گفت:.

موضوع این است که مردم ممکن است مایل به استفاده از تعطیلات روز اگر آنها احساس آنها نمی تواند انجام آنچه آنها استفاده می شود به انجام. آنها ممکن است احساس مانند آن را سخت خواهد بود به کتاب سفر به یک کشور خارجی به دلیل آنها نمی خواهند به در معرض خطر بودن در هواپیما برای ساعت و ممکن است در صورت قرنطينه و یا ممنوعیت سفر زمانی که آنها وجود دارد. آنها ممکن است احساس کنند که نمی توانند رانندگی به مقصد توریستی محبوب زیرا آنها نمی خواهند به مقابله با جمعیت.

اما دیگر وجود دارد چیزهایی به انجام است. این زمان اضافی خاموش را فعال کرده برخی از Chegg کارکنان به رفتن در راه سفر و اقامت یک شب در خانه آنها اجاره از طریق Airbnb. بسیاری از مردم فقط چسبیدن به در خانه و شراب خواری-سازمان دیده بان در Netflix بکشد. کارکنان بحث در مورد آنچه آنها را تماشا کرده ام زمانی که آنها reconvene در زوم تماس.

Staycation هستید مسابقات

ServiceNow یک دره سیلیکون شرکت با نرم افزار برای مدیریت کمک, میز, بلیط, ایالات متحده اجازه می دهد تا کارکنان به عنوان زمان زیادی به عنوان آنها می خواهند مانند Chegg و سیاست انعطاف پذیر است و سخاوتمندانه برای کارکنان در کشورهای دیگر گفت: Pat Wadors شرکت ارشد استعداد افسر. وجود دارد دوباره آن بود که مردم به واقع کار نمی کند و ServiceNow متوسل شده به کارگران احساس ترس از گم کردن بهتر شناخته شده به عنوان FOMO.

"تیم در حال انجام staycation هستید, مسابقات," Wadors گفت.

اکثر کارکنان در زمان چهار روز در هفته از چهارم جولای — چند شرکت دیگر از جمله wendy chambers and juan carlos alonso duran به کارکنان تمدید تعطیلات — و تیم های مختلف شده اند موافقت خود را روز خاص با هم. برای مثال ServiceNow مهندسی سازمان نمی خواهد کار در آگوست 7. شرکت هدایت مردم به فیلم ها و یا تصاویر را از فعالیت های خود را در طول زمان خود را خاموش. سپس کارکنان رای در ساخته شده است که بهترین استفاده از آن زمان است.

برخی از مردم برگزار شد حیاط خلوت مسخره بازی های المپیک با بچه های خود را. دیگران مجبور دوچرخه سواری مسابقات. Wadors خودش خریداری کایاک و رفت برای دست و پا زدن با شوهرش پسر و دختر در سانتا باربارا بندر. آنها را دیدم شیر دریایی. روز بعد یک کوسه دیده می شد خوردن یک شیر دریایی به سمت راست جایی که آنها قایقرانی. "این یک حافظه لحظه ای. من انجام داده است که قبل از," او گفت:.

او و دیگر رهبران نیاز به زمان و نشان دادن آنچه که آنها انجام می دهند تا مردم احساس می کنند که اجازه دسترسی به آن را آسان Wadors گفت.

در پینگ هویت که نرم افزار کمک می کند تا کارگران شرکت ورود به بسیاری از برنامه های کاربردی مدیر عامل Andre دیورند احساس کردند که نامحدود تعطیلات فقط به اندازه کافی نیست. او نگران بود که برخی از کارگران به ویژه کسانی که در 20s و 30s ممکن است روشن نیست کار و زندگی میکرد. پینگ ایجاد مصنوعی تعطیلات در جولای 17, و یکی دیگر از خواهد شد در ماه اوت است.

"آیا شما فکر می کنم شما به آن نیاز دارید یا نه, شما احتمالا" گفت دیورند که شرکت مستقر در دنور.

آن را فقط به شرکت های بزرگ که در حال تلاش برای کاهش فشار بر کارگران به عنوان بیماری همه گیر در drags. تدوین 30 نفر شروع کردن با دفاتر در سان فرانسیسکو و کلمبو سریلانکا است که به هر کس یک هفته از انتخاب خود در این تابستان.

یکی از تدوین سرمایه گذاران جاش Felser از آزاد سرمایه توییتی در مورد این طرح بدون گفتن داستان کامل.

در ماه اکتبر تدوین تا به حال راه اندازی یک سرویس برای رستوران ها برای ساده کردن سفارشات از تامین کنندگان مختلف. سپس در ماه مارس و رستوران ها بسته به عنوان مقامات دولتی به کارگردانی شهروندان به ماندن در خانه. که صدمه دیده تدوین است که اجازه دهید به برخی از کارکنان.

کارکنان مورد نیاز برای به کار سخت را امتحان کنید و بازگرداندن از دست داد و تقاضا گفت: مانی Kulasooriya start-up را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت. این تیم به سرعت معرفی یک محصول دوم: یک سرویس آنلاین برای سفارش رستوران درجه مواد غذایی. برای هفته آنها کار کرده 10 تا 12 ساعت در روز و گاهی اوقات در تعطیلات آخر هفته آنها به عنوان مسائل ثابت که تا ظهور.

Kulasooriya متوجه شده است که مردم نبودند گرفتن روز حتی اگر start-up ارائه می دهد نامحدود تعطیلات. او فکر کرد که آن را قابل قبول برای مردم فقط نگه دارند و تعطیلات را هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت. او پیشنهاد خود را یک هفته ای تعطیلات ایده به شرکت دیگر رهبران و آنها اعلام کرد این هفته از چهارم جولای. هر کس تا به حال به را انتخاب کنید یک هفته آنها را خاموش میان و پایان ماه اوت و یا تقسیم زمان بیش از چند هفته است.

چیزهایی نیست که از کوره در رفته بودند که چند ماه پیش در حال حاضر که تدوین بازار سفارش سرویس با ثبات تر است.

"وجود دارد یک کمی آرامش از نظر تعداد ساعت" Kulasooriya گفت.

تماشا کنید: کارفرمایان باید برای مقابله با همه گیر مسائل مربوط به سلامت روان: روانپزشکtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب