Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دکتر Fauci توصیه متحده با شیوع بیماری باید در نظر توقف بازگشایی فاز

کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci کنگره گفت شنبه که برخی از بخش های ایالات متحده در حال دیدن یک "ا

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci کنگره گفت شنبه که برخی از بخش های ایالات متحده در حال دیدن یک "افزایش نگران کننده" از عفونت و او نگران افزایش جامعه گسترش یافته است. مقامات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های غذا و دارو و وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حال بحث در مورد آنچه هر آژانس انجام داده است در پاسخ به شیوع کروناویروس.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 9.17 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 474,513
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.33 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 121,119

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

توکیو می گوید آن انتظار 'تعداد زیادی از موارد جدید

1:25 بعد از ظهر (به وقت سنگاپور) — جدید خوشه از عفونت یافت شده است در یک دفتر در ژاپن سرمایه باعث توکیو استاندار هشدار می دهند که این شهر ثبت خواهد شد "کاملا تعداد زیادی" از موارد جدید در روز چهارشنبه با توجه به انتخاب.

"خوشه در محل کار تبدیل به یک مشکل بزرگ به تازگی گفت:" فرماندار Yuriko Koike. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

شهر نیویورک برگزار خواهد شد پراکنده در جولای 4 آتش بازی نشان می دهد در این سال

6:42 p. m. و — شهر نیویورک نمایش آتش بازی برای ژوئیه 4 متفاوت خواهد بود این سال است. این شهرستان در حال برنامه ریزی برای برگزاری تعدادی از پنج دقیقه را نشان می دهد با شروع ماه ژوئن 29, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد با توجه به وال استریت ژورنال.

برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری به تماشای زمان را نشان می دهد را نمی توان اعلام کرد, مجله گزارش شده است.

نشان می دهد به اوج رسیدن در یک فینال بزرگ در جولای 4, که شامل آتش بازی بیش از ساختمان امپایر استیت و یک NBC پخش با موسیقی مهمانان مجله گزارش شده است. میسی حمایت نمایش. —میشل گائو

دکتر Fauci توصیه متحده شاهد موج باید در نظر توقف بازگشایی فاز

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, برگ, پس از شهادت در طول یک خانه انرژی و تجارت جلسه کمیته در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن در روز سه شنبه 23 ژوئن 2020.

کوین Dietsch | استخر کرج

6:26 p. m. و— ایالات آریزونا فلوریدا تگزاس و دیگران با رشد coronavirus شیوع بیماری ممکن است نیاز به خاموش کردن دوباره مانند بسیاری از را در ماه مارس کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci گفت.

به جای چنین آمده است که باید "یک مشکل جدی" ممکن است نیاز به در نظر گرفتن تاخیر و یا نورد, پشت, مراحل بازگشایی مجدد او اضافه شده است.

"من نمی خواهد می گویند لزوما مطلق خاموش شدن lockdown اما اگر کسی در حال رفتن از دروازه ورود به فاز یک به فاز دو و آنها را به دردسر در فاز 2, آنها ممکن است نیاز به بازگشت به مرحله 1," Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: اعضای کنگره در طول یک جلسه قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته. —خواهد Feuer

آریزونا گزارش رکورد تک روز افزایش موارد جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج او به عنوان تورهای یک بخش جدید در ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار ساخته شده در San Luis, آریزونا, ژوئن 23 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

4:45 p. m. ET — coronavirus آلوده 3,593 مردم دیگر رکورد اضافی روزانه موارد در آریزونا کشته و اضافی 42 نفر از دوشنبه, آوردن متحده' تلفات به 1,384 با توجه به آریزونا وزارت بهداشت.

در حالی که افزایش روزانه تعداد مورد, می تواند منعکس کننده تاخیر در اطلاعات گزارش و یا افزایش تست در برخی از مکان در سراسر ایالت آریزونا است که به طور متوسط حدود 2500 روزانه موارد جدیدی که از شنبه که حدود 94 درصد افزایش از یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. افزایش موارد می آید به عنوان برگ برنده سفر به ایالت های مرزی و به ققنوس جایی که او برنامه ریزی شده برای شرکت در یک کمپین تجمع در یک کلیسای محلی. کارشناسان بیماری های عفونی هشدار داده اند در برابر بزرگ داخل سالن اجتماعات مانند تهمت های اخیر تجمع در Tulsa, اوکلاهما به عنوان موارد افزایش در غرب و جنوب. —نوح Higgins-دان

14 درصد از صاحبان کسب و کار انتظار اخراج

4:09 p. m. و — حدود 14 درصد از صاحبان کسب و کار انتظار می رود به اخراج کارگران بعد از استفاده از منابع مالی از طریق چک حفاظت از برنامه بخشایش برنامه وام ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند.

مقامات کاخ سفید باید اعتبار این برنامه برای استارک چرخش در اشتغال در ماه گذشته زمانی که 2.5 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به محل کار.

دریافت کنندگان فدرال کمک می توانید تنها با دریافت کامل وام بخشش توسط rehiring گذاشته و یا furloughed کارگران است.

اما کسب و کار در حال مبارزه حتی به عنوان متحده آغاز کرده اند بازگشایی اقتصاد خود را. غایب بودجه اضافی مجاز توسط قانونگذاران فدرال اشتغال ارتجاعی دیده می شود در ماه مه می تواند به اثبات کوتاه زندگی می کردند. —گرگ Iacurci

جوکوویچ معذرت خواهی برای میزبانی مسابقات تنیس که در آن coronavirus گسترش

2:59 p. m. و — برتر تنیس نواک جوکوویچ عذرخواهی در توییتر برای سازماندهی یک تنیس نمایشگاه سری در طول شیوع بیماری است. جوکوویچ و همسرش, آزمایش مثبت برای coronavirus پس از حضور در این مسابقات است.

جوکوویچ گفت که او و دیگر سازمان اعتقاد بهداشتی پروتکل مواجه شد و این منطقه تا به حال به مبارزه ویروس به خوبی به اندازه کافی برای جمع آوری اما "ما در اشتباه بودند و آن را بیش از حد به زودی." آسوشیتد پرس گزارش داد که روز شنبه که اجتماعی فاصله نگهداری می شد به عنوان بازیکنان دیده می شد بغل کردن هر یک از دیگر.

"من نمی توانم بیان ببخشید من برای این کار و برای هر مورد عفونت" جوکوویچ گفت: در عذرخواهی در توییتر.

صربی بازیکن, گیر افتاد, انتقاد برگزاری سری در میان همه گیر. مرحله سوم از این سری در اصل برنامه ریزی شده برای هفته آینده در بوسنی لغو شد.

جوکوویچ تشویق هر کسی که با حضور در این مجموعه برای آزمایش برای ویروس ها و تمرین های اجتماعی فاصله. او و همسرش را قرنطینه به مدت پنج روز. —الکس Harring

Fauci با هشدار نسبت به عوارض جدی در افراد جوان نگران کننده افزایش موارد

2:53 p. m. و — Dr. Anthony Fauci هشدار داد که کارشناسان بهداشت و درمان در حال دیدن "بیشتر و بیشتر" coronavirus عوارض در افراد جوان در حالی که شهادت در طول یک خانه انرژی و تجارت جلسه کمیته.

هر چند افراد جوان در ابتدا به نظر می رسد امان از ویروس' بدترین علائم در اوایل شیوع Fauci گفت: آنها در خطر ابتلا به درد و رنج "زیان عواقب" CNBC برکلی لاولیس جونیور گزارش.

Fauci نظر می آیند که بیشتر افراد جوان موفق به عمل اجتماعی-فاصله اقدامات و تست مثبت برای ویروس.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز گفت که بخش هایی از ایالات متحده در حال تجربه "افزایش نگران کننده" در coronavirus عفونت لاولیس و CNBC را Feuer گزارش.

هر چند برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک دیده می شود کاهش Covid-19 موارد دیگر دیده می شود افزایش تعداد مورد که "منعکس کننده افزایش در جامعه گسترش" که Fauci به نام مربوط. —هانا میلر

شهرستانها هشدار می دهند از زیرساخت های کاهش مخارج بیشتر اخراج

2:39 p. m. و — بیش از 700 شهرستانها در سراسر ایالات متحده برنامه ای برای تاخیر و یا لغو برنامه ریزی شده پروژه های زیربنایی و پس از پاسخ به coronavirus شیوع چپ بودجه با unplugged سوراخ, با توجه به یک لیگ ملی از شهرستانها بررسی.

اکثر شهرستانها برنامه ریزی برای به تاخیر انداختن و یا انصراف از خرید تجهیزات است که می تواند شیرین کاری های محلی و فعالیت های تجاری در میان کسب و کار و اضافه کردن به اخراج و furloughs در حال حاضر در جریان است در یک سوم از شهرستانها که در پاسخ به این بررسی که اطلاعات جمع آوری شده از بیش از 1100 شهرداری ها در تمام 50 ایالت.

بسیاری از شهرستانها گزارش خود بزرگترین غیر منتظره هزینه بیش از چند ماه گذشته درگیر خرید وسایل حفاظتی شخصی و پیمانکاری خدمات مواد ضد عفونی کننده برای نگه داشتن ساختمان های عمومی پاک به عنوان آنها شروع به باز کردن. لیگ ملی از شهرستانها به نام دولت فدرال در ارائه بودجه فدرال به طور مستقیم به شهرداری ها و هشدار داد که اگر نبود کشور بهبود اقتصادی از Covid-19 تهدید می شود. —نوح Higgins-دان

کاخ سفید در نظر shakeup در CDC بیش از botched Covid-19 پاسخ گزارش می گوید

یک عابر پیاده با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در آتلانتا گرجستان روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

الیاس Nouvelage | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

2:15 p. m. و — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است افزایش نظارت از سوی کاخ سفید به عنوان برگ برنده دولت به دنبال مقصر این سازمان برای bungled ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس گیر یک گزارش جدید می گوید.

چند مقام ارشد دولت گفته مقامات سیاسی که CDC را تحت بررسی عملکرد تمرکز تمرکز در این سازمان را عدم تحویل کار آزمون در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر.کاخ سفید کارکنان نیز مورد بحث و باریک CDC ماموریت و یا اضافه کردن سیاسی انتصاب سیاسی گفت. —یلنا Dzhanova

آمریکا 7 روز به طور متوسط از coronavirus موارد موج 30% از هفته پیش

1:40 p. m. و — هفت روز به طور متوسط روزانه جدید Covid-19 موارد افزایش بیش از 30 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. موارد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 26 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و مونتانا.

تگزاس اضافه شده 4,846 موارد جدید در روز دوشنبه آوردن آن هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی به 3,940 با توجه به هاپکینز " داده است. دولت دیده می شود بیش از 100% افزایش در آن هفت روز به طور متوسط در مقایسه با هفته پیش.

آریزونا است به طور متوسط حدود 2500 روزانه موارد جدیدی که از شنبه که حدود 94 درصد افزایش از یک هفته پیش. کالیفرنیا شاهد یک پرش در آن روزانه گزارش از موارد مثبت و افزود 6,219 جدید موارد با توجه به هاپکینز " داده است. این شکل جدید را شکست قبلی خود تنها-بعد از ثبت 4,084 جدید تایید موارد از پنجشنبه گذشته با توجه به کالیفرنیا وزارت بهداشت. روز دوشنبه گزارش شماره شهرستان توسط ادارات بهداشت در سراسر کشور شامل برخی از هشدارهای به عنوان برخی از استان ها گزارش چند روز در مجموع پس از به روز رسانی خود را در مورد شمارش بیش از آخر هفته. —یاس کیم

فروش خانه های تازه ساخته شده نشان می دهد افزایش, اما جلسه تقاضای یک چالش است

1:18 p. m. و — فروش خانه های تازه ساخته شده افزایش نزدیک به 13 درصد سالانه با توجه به سرشماری ایالات متحده.

اما single-family مسکن شروع می شود در ماه مه نزدیک به 18 درصد کاهش سالانه و جواز ساخت در پایین در حدود 10% ترک سازندگان در تلاش برای دیدار با تقاضا برای ساخت و ساز, CNBC trulia گزارش.

برخی از homebuilders کاهش عملیات در مارس اما دیدم سریع سربازان ارتش از بهره در ماه آوریل با وجود هنوز هم تولید زیر تقاضا سطوح. Homebuilders اضافه شده اند 226,000 شغل در ماه مه با توجه به رابرت Dietz اقتصاددان ارشد در انجمن ملی سازندگان خانه اما در حال حاضر وجود دارد کمبود کارگران ماهر قبل از همه گیر. —الکس Harring

برخی از کالج ها برش برنامه های دانشگاهی به عنوان مدارس را ضربه مالی از Covid-19 تعطیلی

دانشگاه آلاسکا در انکوریج پردیس نشان داده شده است در انکوریج آلاسکا.

Yereth روزن | ایسنا

12:24 p. m. و — کالج ها و دانشگاه ها در سراسر کشور صورت افراطی درماندگی مالی برخی از موسسات در حال برش از برنامه های علمی است که یک بار مرکزی به گرد آموزش و پرورش است.

در اوایل ماه ژوئن, دانشگاه آلاسکا سیستم اعلام آن را قطع 39 بخش دانشگاهی در همه از جمله برنامه های تحصیلی در جامعه شناسی, نوشتن خلاق شیمی و علوم زیست محیطی.

برای شناور ماندن رفتن به جلو بیشتر مدارس ممکن است مجبور به تغییر اولویت های خود را به دور از ارزش انسانی آموزش و پرورش و تمرکز بر روی درجه است که به طور مستقیم بازگشت سرمایه با توجه به رابرت Franek سردبیر در رئیس پرینستون را نقد کنید. —جسیکا Dickler

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مقصر اصلی افزایش موارد در تست داده ها نشان می دهد این ویروس در حال گسترش است

دکتر وینسنت Carrao تساوی خون از بیمار برای بیماری کروناویروس (COVID-19) و آزمون در پالیسیدز جراحی دهان در فورت لی نیوجرسی, ایالات متحده, ژوئن 15 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در ژوئن 15 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

11:54 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به سرزنش افزایش coronavirus موارد در افزایش تست با وجود نصب شواهدی وجود دارد که این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر برخی از جوامع است.

"موارد می رویم تا در آمریکا از آنجا که ما در حال آزمایش به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر و تا کنون در حال گسترش" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اوایل روز سه شنبه. "با کوچکتر تست ما نشان می دهد کمتر از موارد!"

با استناد به یک افزایش در بسیاری از ایالت ها که درصد از کل آزمون به آینده مثبت است که در افزایش سلامت عمومی و متخصصان و برخی از سیاستمداران را به عقب رانده و گفت که عفونت نیست فقط تایید موارد در حال شتاب گرفتن.

"حتی با تست افزایش یا, تخت, تعداد افراد آزمایش مثبت است شتاب سریع تر از آن" فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. "شما می دانید که شواهدی وجود دارد که انتقال در آن جوامع است." —خواهد Feuer

مراقبت بهتر و بیماران جوانتر می تواند در کاهش مرگ و مير دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

11:26 p. m. و — به عنوان coronavirus به نظر می رسد برای آلوده کردن بیشتر افراد جوان در حداقل برخی از ایالت ها و پزشکان یادگیری به ارائه مراقبت بهتر برای Covid-19 بیماران مرگ و میر از این بیماری به احتمال زیاد افت در هفته پیش رو, سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

جوان و در غیر این صورت با افراد سالم کمتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما افراد جوان هنوز هم می تواند به توسعه بیماری شدید و همچنین مرگ از بیماری و دانشمندان هنوز در حال تحقیق در دراز مدت اثرات بهداشتی ناشی از یک عفونت است.

"به عنوان بيمارستان را پر کنید تا با Covid بیماران ما در حال رفتن برای دیدن چقدر میزان مرگ و میر کاهش می یابد به عنوان یک تابع از آن را در یک گروه جوان گروه سنی بلکه ما باید بهتر از درمان" گوتلیب گفت: در CNBC "Squawk Box." "هیچ سوالی وجود دارد که ما قصد داریم برای حفظ زندگی بیشتر در حال حاضر که ما باید از این فرصت های درمانی در دسترس ما است." —خواهد Feuer

مدیر عامل دلتا خواستار یک دولت ماسک-حکم پوشیدن

10:01 p. m. و — عمده خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در هیئت مدیره در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 اما اجرای آن روی حیله و تزویر است بدون یک دولت دستور Delta Air Lines' مدیر عامل اد Bastian گفت. در حال حاضر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند در صورت پوشش مانند ماسک در مکان های که در آن آن را دشوار است به لحاظ اجتماعی فاصله مانند هواپیما.

"اگر شما خود را ماسک کردن ... ما نمی خواهد به زور حذف شما از هواپیما" باستین گفت Axios در مصاحبه ای که پخش دوشنبه شب. "اگر دولت بودند به دستور آن من فکر می کنم که کمک خواهد کرد. اگر دولت موظف آن و سپس شما می توانید اجرای آن است."

دولت "چپ آن را به شرکت های هواپیمایی را به این تصمیم." هفته گذشته خطوط هوایی آمریکا گفته است که به طور موقت توقیف یک مسافر که حاضر به پوشیدن یک ماسک و گفت او می تواند بازگشت هنگامی که این پوشش صورت دیگر مورد نیاز در پرواز. —لسلی Josephs

بازیکن تنیس, نواک جوکوویچ, تست مثبت پس از برگزاری نمایشگاه سری

یک فایل عکس به تاریخ ژوئن 5, 2016 را نشان می دهد نواک جوکوویچ از صربستان بازگشت به اندی موری از بریتانیا در مردان مجرد نهایی در تنیس باز در مسابقات Roland Garros ورزشگاه در پاریس در ژوئن 05, 2016.

مصطفی Yalcin | Anadolu Agency | گتی ایماژ

9:57 p. m. و — برتر صربی بازیکن تنیس, نواک جوکوویچ, آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازی در یک تنیس نمایشگاه سری او سازمان یافته آسوشیتد پرس گزارش داد.

جوکوویچ شد چهارمین بازیکن برای تست مثبت زیر مسابقات در بلگراد و زادار, کرواسی. هر دو جوکوویچ و همسرش را آزمایش مثبت است.

هیچ اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده در این مسابقات به عنوان بازیکن دیده می شد در آغوش گرفتن یکدیگر در گزارش AP. جوکوویچ مورد انتقاد قرار گرفته برای میزبانی این نمایشگاه در میان نگرانی های بهداشتی با این بیماری همه گیر.

سازمان از آدریا تور تأييد به AP که مرحله سوم از این سری در اصل برنامه ریزی شده بعدی برای هفته آینده در بوسنی لغو شده است. —الکس Harring

سهام باز محکم بالاتر زیر خلاصه ای چین-آمریکا معامله تجاری ترساندن یک شبه

9:38 صبح ET — آتی سهام بهبود زودتر از ضرر و زیان به تجارت بالاتر در باز پس از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو روشن سخنان خود که پیشنهاد آمریکا-چین ایران است.

ناوارو به سرعت راه می رفت و پشت سخنان خود. "من نظر گرفته شده اند wildly خارج از چارچوب" او در بیانیه ای گفت. "آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در محل."

میانگین صنعتی داو جونز آتی شد تا حدود 230 امتیاز در شروع معاملات. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز معامله بالاتر است.

سهام گسترش روز دوشنبه دستاوردهای با وجود فشارهای اطراف آن رشد تعداد Covid-19 "نقاط داغ" در سراسر کشور. —تری کالن

دانشگاه میشیگان نیش ترمزی میزند از میزبانی مناظره ریاست جمهوری با استناد به نگرانی های بهداشتی

9:30 p. m. و — دانشگاه میشیگان گفت: از آن خواهد شد بیرون کشیدن از قرارداد خود را با این کمیسیون در بحث ریاست جمهوری به میزبان انتخابات ریاست جمهوری بحث در آن پردیس در پاییز.

بحث خواهد شد و هنوز محل در Oct. 15 اما به جای آن برگزار خواهد شد در میامی در آدرین Arsht مرکز هنرهای نمایشی از Miami-Dade County, با توجه به بیانیه ای توسط کمیسیون.

دانشگاه میشیگان تصمیم به عقب بود و ریشه در نگرانی های بهداشت عمومی خطرات آوردن نامزد مبارزات و رسانه ها به دانشگاه در طول همه گیر مطبوعات آزاد دیترویت گزارش روز دوشنبه با استناد به منابع مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

رئيس دانشگاه علامت Schlissel نوشت: در نامه ای به این کمیته که میزبانی این بحث است و دیگر امکان پذیر است, توجه به بهداشت عمومی و مسائل ایمنی که همراه آوردن بسیاری از بازدید کنندگان به آن آربور میشیگان. پردیس. —الکس Harring

روزانه موارد جدید در آمریکا روند رو به بالا

شرکت سانوفی مدیر عامل شرکت می گوید که این شرکت می تواند کمک دو موفق coronavirus واکسن

8:56 صبح ET — مدیر عامل شرکت سانوفی Paul Hudson گفت CNBC هر دو از فرانسه داروسازی را واکسن حرفه موفق می تواند در جلوگیری از Covid-19.

"جهان نیاز به میلیاردها دوز. ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کشور هر کسی که نیاز دارد که حفاظت می توانید آن را دریافت کنید" هادسون " در "Squawk Box." "ما فکر می کنیم قطعا بازی با یکی و شاید حتی هر دو ما واکسن."

هادسون نظرات آمده پس از شرکت سانوفی اعلام بالقوه $2 میلیارد مقابله با آمریکا بیوتکنولوژی شرکت ترجمه زیستی به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن. شرکت سانوفی در حال حاضر وارد یک واکسن با همکاری گلاکسو یک شرکت دارویی بریتانیایی.

هادسون تبلیغ ترجمه زیستی تجربه کار در درمان mRNA با استفاده از فن آوری است که می گوید سلول های انسانی برای تولید مشخص پروتئین به منظور تولید یک واکنش سیستم ایمنی بدن به یک بیماری خاص. واکسن نامزد از شرکت سانوفی و ترجمه زیستی می تواند آماده "بعد از آن در سال 2021," هادسون گفت.

"یکی از دلایل که چرا ما رفت و عمیق تر به این همکاری بود چرا که آنها بوده ام در mRNA برای 10 سال. آنها می دانند که چگونه آن را مدرج است که هرگز قبل از انجام با هر شرکت دیگر. هنگامی که ما آن را ترک خورده که ما فکر می کنم ما خواهد شد و ما قادر خواهید بود برای رسیدن به حجم زیادی بسیار به سرعت," او گفت:. —کوین Stankiewicz

انگلستان, میخانه ها, رستوران ها و هتل ها به بازگشایی در جولای 4

مردم دیده می شود خرید غذای آماده پیمانه نیم لیتری در یک میخانه در Wandsworth مشترک در 28 مه سال 2020 در لندن, انگلستان.

پیتر تابستان | گتی ایماژ

8:05 صبح ET — نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد انگلستان, میخانه ها, رستوران ها و هتل ها خواهد شد مجاز به بازگشایی در تاریخ 4 جولای به عنوان بخشی از این کشور در مرحله بعدی از سرگیری تجارت با توجه به گزارش رویترز.

"همه مهمان نوازی در داخل خانه محدود خواهد شد به جدول خدمات و راهنمایی ما را تشویق کارکنان حداقل و تماس با مشتری," او گفت: در مجلس با توجه به انتخاب. "ما بخواهید کسب و کار برای کمک به بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی پاسخ به هر محلی شیوع بیماری با جمع آوری اطلاعات تماس از مشتریان است." —سارا سالیناس

آلمانی منطقه می رود به مستند پس از شیوع بیماری در گوشت پردازش کارخانه

یک مرد صحبت می کند به کارگران خارجی در داخل منطقه امن توسط پلیس محلی و نیروهای در یک مجتمع آپارتمانی مورد استفاده توسط Toennies گوشت شرکت به خانه کارگران از شرق اروپا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در ژوئن 20, 2020 در فرل در نزدیکی Guetersloh آلمان.

الکساندر Koerner

7:13 p. m. و یک منطقه مسکونی در آلمان است که دیده حاد شیوع کروناویروس موارد در گوشت پردازش گیاه است که برای قرار دادن به مستند برتر ایالت نوردراین شده گفت.

دولت برتر آرمین Laschet گفت: او در قرار دادن منطقه Guetersloh به اطراف 360,000 مردم پشت تحت مستند تا 30 ژوئن. این حرکت در می آید و پس از حداقل 1000 کارگران در یک کارخانه فرآوری گوشت در این منطقه قرارداد Covid-19.

آلمان زمان بوده است در طول coronavirus بحران در اروپا به عنوان یک کشور بود که به ظاهر موفق به کنترل این ویروس گسترش تا حد زیادی از طریق سازمان یافته و تماس اولیه سیستم ردیابی. در حال حاضر این کشور دیده می شود تجدید حیات از موارد با توجه به چندین موضعی شیوع بیماری در نقاط مختلف کشور است.

و همچنین شیوع بیماری در Guetersloh زیادی Covid-19 شیوع در منطقه گوتینگن در ایالت نیدرزاکسن در کشور ترسیم شد به جمع های خانوادگی و دیگری در ماگدبورگ در ایالت زاکسن-آنهالت در کشور پدید آمده در چند مدارس که در حال حاضر بسته شده است. در برلین شیوع 85 موارد مرتبط شده است اعضای یک جامعه مذهبی است. —هالی Ellyatt

AstraZeneca بالقوه واکسن نشان می دهد وعده در خوک ها با دو عکس

AstraZeneca ساختمان در Luton, انگلستان است.

تیم ایرلند | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

7:03 p. m. و — AstraZeneca بالقوه coronavirus واکسن نشان داد برخی از وعده در یک دادگاه از خوک ها است که در بر داشت که دو دوز شات تولید آنتی بادی های بیشتری از یک دوز.

تحقیق منتشر شده توسط Pirbright موسسه نشان می دهد که دو رویکرد شات از دانشگاه آکسفورد-طراحی و توسعه کانديد واکسن ممکن است موثر در جلوگیری از Covid-19 عفونت است.

"محققان شاهد یک افزایش مشخص در خنثی سازی آنتی بادی است که با اتصال به این ویروس در راه است که بلوک های عفونت" را Pirbright تیم در بیانیه ای گفت. اما بالقوه واکسن هنوز باید ثابت کند آن را بی خطر و موثر در انسان نیز هست.

پتانسیل واکسن همچنین به عنوان شناخته شده AZD1222 در حال توسعه در همکاری بین محققان در دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca. نامزد است که در حال حاضر در آزمایش های انسانی و شرکت قبلا آن را گفته امیدوار است که داده ها در آن است که آیا موثر در جلوگیری از Covid-19 بعد از این سال. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده اینجا هستید:: شرکت چینی می شود تصویب به صورت بالقوه واکسن محاکمات; منطقه یورو و رکود برطرفtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im