انگلستان تلاش می کند برای فریب استعداد های با تکنولوژی که تهمت مسدود شده از ما

قدیمی, خیابان, میدان, در منطقه شناخته شده به عنوان لندن Tech شهرکریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژانگلستان t

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

قدیمی, خیابان, میدان, در منطقه شناخته شده به عنوان لندن Tech شهر

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

انگلستان tech بخش در تلاش است برای تشویق کارآفرینان تحت تاثیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت محدودیت برای حرکت به انگلستان و شروع یک شرکت در شهر لندن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز دوشنبه که تعلیق خارجی ویزای کار از جمله L-1 ویزا که اجازه می دهد تا شرکت برای انتقال کارکنان از دفاتر خارج از کشور و ویزای H-1B را قادر می سازد که شرکت ها برای استخدام بسیار افراد ماهر در زمینه های خاص.

"اگر شما بوده ام تحت تاثیر مسخره تصمیم به تعلیق H1-B در آمریکا, نگاهی به انگلستان جهانی استعداد ویزا" نوشته جیمز عاقلانه یک تکنولوژی سرمایه گذار با Balderton سرمایه در توییتر.

عاقلانه ادعا کرد که انگلستان یک hub برای جهانی و فن آوری که آن را بیشتر توسعه دهندگان و سرمایه و پول از بسیاری از سواحل شرق. خود را صدای جیر جیر است که ترجمه و تایید شده توسط دیگر VCs بنیانگذاران و سیاستگذاران شامل یک لینک به انگلستان Tech ویزا سایت.

ریچارد هوارد, که با این نسخهها کار برای خدمات وب سایت آمازون در لندن گفت: "انگلستان "باید کاملا مصرف سرب در اینجا" و اضافه کرد که "باید آن را به صورت خودکار خوش آمدید برای هر کسی که واجد شرایط برای H1-B یا L."

برخی از انگلیس شرکت در حال حاضر به ابراز علاقه به استخدام افراد متاثر از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

سام گیل از بنیانگذاران و رئیس اجرایی از کربن جبران نظارت بر پلت فرم Sylvera کربن در زمان به توییتر برای تشویق مردم شده اند که نهفته در تماس گرفتن. "ما همیشه باید درب باز برای افراد با استعداد — بدون توجه به جایی که آنها آمده است," او گفت:.

در حالی که انگلستان با تکنولوژی بخش ایجاد کرده است تعدادی از چند میلیارد دلاری شرکت های آن هرگز ایجاد یک کرگدن در مقیاس اپل و گوگل و یا Facebook که به ارزش صدها میلیارد.

شکار غیر قانونی مردم است که ممکن است به طور معمول رفته به ایالات متحده می تواند به عنوان یک راه را به تلاش برای بستن شکاف بین این دو بخش های فن آوری.

انگلیس تنها کشور اروپایی علاقه مند به جذب تکنولوژی کارگران که به طور معمول رفته به آمریکا

گونزالو سانچز از رشد در راه اندازی خدمات جابجایی Jobbatical گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی که "یکی از مهم ترین چیزهایی است که اتفاق می افتد به اروپا tech در در حالی که."

وی با اشاره به داده ها از شرکت سرمایه گذاری Atomico که نشان می دهد در اروپا tech بخش بوده است در مسیر رو به بالا برای دهه گذشته خواستار آن است که در حال حاضر بیش از 100 شرکت به ارزش بیش از $1 میلیارد و 6.1 میلیون و توسعه دهندگان.

در حالی که لندن منطقی "برنده" در اروپا وجود دارد دیگر تکنولوژی هاب در کشورهایی مانند فرانسه و استونی سانچز گفت.

دیگران اشاره کرد که این امر می تواند عاقلانه به حرکت به یک کشور است که در اتحادیه اروپا است.

"نقل مکان به یک کشور عضو اتحادیه اروپا خواهد بود دقیق حرکت" گفت: pro-اتحادیه اروپا مبارز ریچارد اسکات در توییتر. "حق شهروندی شما آزادی حرکت در 27 کشور اجازه می دهد تا شما و فرزندان خود را به مطالعه و کار شروع یک کسب و کار و بازنشسته در هر کجا که شما می خواهم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن