نزدک افزایش می یابد به عنوان عمده سهام فن آوری های اپل و مایکروسافت آمار رکورد S&P 500 می افتد کمی

شاخص Nasdaq Composite با گل رز در سه شنبه, دوره نقاهت بعد از یک کاهش قبلا در این جلسه به عنوان سهام عمده شرکت

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399

شاخص Nasdaq Composite با گل رز در سه شنبه, دوره نقاهت بعد از یک کاهش قبلا در این جلسه به عنوان سهام عمده شرکت های فن آوری مانند مایکروسافت و اپل بهتر.

فناوری سنگین شاخص را به دست آورد 0.15% بود و در سرعت به درجه یک رکورد بسته شدن بالا. نزدک نیز آمار معاملات روزانه ، سهام مایکروسافت به دست آورده 1.6% به آمار تمام زمان بالا. اپل نیز به سطح رکورد بالا رفتن 1.2%. Facebook و Netflix را به دست آورد 2.9% و 1% به ترتيب به تجارت در اوج تمام وقت به عنوان به خوبی.

"این همان گروه از سهام که منجر ما بالاتر تقریبا به صورت روزانه گفت:" پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار. "بقیه در بازار به شرح زیر است, اما آن را قطعا به هیچ وجه نزدیک به عنوان قوی به عنوان آن گروه."

اخبار مثبت در coronavirus مقابل نیز به نزدک افزایش می دهد. دولت ایالات متحده اعطا داروسازی Novavax یک 1.6 میلیارد دلار قرارداد برای توسعه coronavirus واکسن بزرگترین مقدار در عین حال اعطا تحت کاخ سفید را "عملیات با سرعت پیچ و تاب." Novavax سهام بودند تا 37 درصد.

اما بازار گسترده تر تلاش می کرد. S&P 500 معامله 0.2% پایین تر است. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت 194 امتیاز و یا 0.7%.

ضریب اطمینان بازار نگه داشته شد در بررسی سهام و وابسته به اقتصاد بازگشایی از coronavirus خاموش شدن ناگهانی کمتر بود. نروژی کروز خط و کارناوال پارسیان شد کاهش بیش از 2 ٪ در هر. خطوط هوایی آمریکا و ایالات متحده هواپیمایی سقوط کرد 5.2 درصد و 5.7 درصد بود.

"با افزایش ویروس موارد افراد در حال بازی stay-at-home سهام" گفت: برنت Schutte مدیر ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست غربی متقابل مدیریت ثروت. "یکی از چیزهایی که من می گویم این است که احتمال بازگشت به سراسر کشور مستند فوق العاده باریک. بنابراین من نمی تواند شگفت زده برای دیدن بیشتر از یک نورد عقب و جلو بازار به جای یکی که راست می رود تا مانند ما دیده ایم چند ماه گذشته."

بیش از 2.93 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با حداقل 130,306 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از آخر هفته بیش از 20 متحده گزارش بستری نرخ رشد حداقل 5%

آتلانتا فدرال رزرو جمهور رافائل Bostic همچنین گفت: بار مالی بهبود اقتصادی در ایالات متحده خواهد بود "bumpier" به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

هنوز وال استریت بود آینده قوی بعد که دیدم داو پرش به بیش از 450 امتیاز.

"در حالی که ما انتظار داریم ادامه داد: نوسانات ما فکر می کنیم وجود دارد زمینه را برای خوش بینی است که اقتصاد و بازار می تواند آب و هوا اخیر شتاب در عفونت" را علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS گفت: در یک توجه داشته باشید. "نشانه هایی وجود دارد که سیستم بهداشت و درمان در حال مقابله بهتر با COVID-19 کاهش نیاز برای اعمال محدودیت بر آزادی حرکت. داده های اقتصادی در ادامه به اشاره به انعطاف پذیری است."

اصلاح: رفع زمان انتشار برای وزارت کار را در فرصت های شغلی داده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب