طوفان Nisarga 95 متر از Alibaug در نزدیکی بمبئی 120 kmph بادها به احتمال زیاد

این طوفان بهداشت حرفه ای را ریزش زمین در نزدیکی Alibaug تحریک باران سنگین.بمبئی/ دهلی نو: طوفان گرمسیری Nisar

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

این طوفان بهداشت حرفه ای را ریزش زمین در نزدیکی Alibaug تحریک باران سنگین.

بمبئی/ دهلی نو: طوفان گرمسیری Nisarga که به شدت به یک "شدید طوفان بهداشت حرفه ای" این است که رهبری نسبت به ماهاراشترا و گجرات سواحل و انتظار می رود که به ریزش زمین در نزدیکی coronavirus-آمار بمبئی این بعد از ظهر. این خواهد بود که دوم طوفان به اعتصاب هند در دو هفته و برای اولین بار چنین طوفان به آمار مالی سرمایه در بیش از 100 سال است. هیچ کس مجاز به بیرون آمدن در اماکن عمومی مانند سواحل پارک ها و تفرجگاهها در امتداد خط ساحلی بمبئی پلیس گفت: در اواخر شب سفارش. ماهاراشترا گجرات دامان و دیو و Dadra and Nagar Haveli قرار داده شده است در هشدار به عنوان برخی از قطعات این دو کشور و سرزمین های اتحادیه سقوط در مسیر گردباد توسعه یافته است که بیش از یک منطقه کم فشار بر روی دریای عرب است. گوا حدود 580 متر از بمبئی بیدار شد به باران سنگین این صبح است.

در اینجا 10 تحولات در این داستان:

  1. طوفان Nisarga را ریزش زمین در نزدیکی Alibaug حدود 100 متر از بمبئی باعث بارش باران های سنگین و باد با سرعت 110 کیلومتر در ساعت gusting تا 120 kmph. "طوفان عبور خواهد کرد ماهاراشترا ساحل بین Harihareshwar و دامان بسیار نزدیک به Alibaug بین 1 و 4 بعد از ظهر" Mrutyunjay Mohapatra مدیر کل هواشناسی هند هواشناسی بخش گفت: خبرگزاری ANI. "این وضع محور در 95 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Alibaug, 150 کیلومتری جنوب-جنوب غربی بمبئی در 1030 ساعت IST امروز" آب و کرد در آن صبح بولتن.

  2. بیش از 19,000 مردم در ماهاراشترا منتقل شده اند به ایمنی. وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه به درخواست مردم از دولت برای "ماندن در خانه". "گردباد می تواند شدید تر از آنهایی که دولت مواجه شده است و تا به حال" آقای Thackeray گفت. با بیش از 70000 COVID-19 موارد دولت است که بدترین آمار در کشور با این بیماری همه گیر.

  3. طوفان است که به طور مداوم ردیابی توسط داپلر آب و هوا رادار یا DWRs در گوا و بمبئی. چشم طوفان - منطقه آرام آب و هوا در مرکز این طوفان قابل مشاهده است در رادار آب و هوا بخش گفت: امروز صبح. "چشم قطر حدود 65 متر به عنوان مشاهده شده از طریق رادار. در نتیجه قطر است کاهش در گذشته 01 دقیقه نشان می دهد تشدید سیستم. از این رو سرعت افزایش یافته است و از 85-95 kmph به 90-100 kmph gusting به 110 kmph (sic)" آب و هوا دفتر توییتی.

  4. در بمبئی حرکت مردم در نزدیکی خط ساحلی ممنوع است و تا پنج شنبه ظهر به پلیس گفت: در اواخر شب سفارش و اضافه کرد که هر کسی گرفتار نقض ممنوعیت روبرو خواهد شد اقدام جنایی.

  5. حمل و نقل هوایی داخلی رگولاتور - اداره کل هواپیمایی کشوری و یا DGCA - روز سه شنبه هشدار داد شرکت های هواپیمایی در مورد خطرات ناشی از عامل طول موسمی و طوفانی شرایط. هوا و ترافیک راه آهن مختل شده است با توجه به طوفان است.

  6. طوفان موج - به عنوان بالا به عنوان دو متر (سه تا 6.5 فوت) بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی بمبئی خان و Raigad مناطق طی ریزش زمین, آب و هوا وزارت گفته است.

  7. بیش از 30 NDRF (فاجعه ملی پاسخ Force) تیم مستقر شده اند در مناطق انتظار می رود که آسیب دیده همراه ماهاراشترا و گجرات سواحل. یکی NDRF تیم متشکل از 45 نفر از پرسنل.

  8. نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه در توئیتر خود نوشت: "در زمان سهام از وضعیت در پی طوفان شرایط در بخش هایی از هند در ساحل غربی. دعا برای همه خوب بودن. من مصرانه از مردم به تمام اقدامات احتیاطی ممکن است و اقدامات ایمنی (sic)". در یک صدای جیر جیر دفتر او بعدها گفت که ساعت مودی به صحبت کرد ماهاراشترا رئیس جدید Uddhav Thackeray گجرات وزیر Vijay Rupani اطمینان همه ممکن است کمک از مرکز.

  9. هندی گارد ساحلی کشتی ها و هواپیماهای مستقر شده اند در امتداد ساحل برای هشدار دادن به ماهیگیران و کشتی های تجاری برای بازگشت به بندر. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray دفتر (CMO) در روز سه شنبه ذکر شده برخی از اقدامات است که در حال گرفته شد. این شامل تخلیه کسانی که اقامت در کلبه کاهگلی. غیر COVID-19 بیمارستان ها دستور داده شده است که به آماده شدن برای هر گونه شرایط اضطراری پزشکی. دولت همچنین در نظر گرفتن اقدامات لازم در صورت بروز وقفه در عرضه برق و برای ایمن سازی نیروگاه هسته ای در پلقر منطقه.

  10. طوفان Nisarga دوم خواهد شد برای حمله به هند سواحل در کمتر از دو هفته; ماه گذشته طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر زده بنگال و بخش هایی از اوریسا کشته شدن نزدیک به 100 نفر و مؤثر lakhs. بنگال وزیر برآورد خسارت انجام شده در Rs 1 لاخ کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de