بانک مرکزی چین کاهش خطر در HDFC: گزارش

PBOC حال افزایش سهام خود در هند بزرگترین سایه قرض دهنده در 12 ماه مارس به پایان رسید.بانک مرکزی چین به فروش می

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399
China's Central Bank Cuts Stake in HDFC: Report

PBOC حال افزایش سهام خود در هند بزرگترین سایه قرض دهنده در 12 ماه مارس به پایان رسید.

بانک مرکزی چین به فروش می رسد حداقل در برخی از سهام خود در توسعه مسکن امور مالی شرکت با توجه به سهامدار جزئیات ثبت با مبادلات.

بانک خلق چین کاهش یافته است خاموش لیست سرمایه گذاران برگزاری حداقل 1 درصد سهام در این شرکت به عنوان از پایان ماه ژوئن. این PBOC برگزار شد حدود 17.5 میلیون سهم حسابداری برای یک 1.01 درصد سهام در پایان ماه مارس. آن را نمی توان مسلم اگر بانک مرکزی چین همچنان دارای هر گونه معامله در وام مسکن وام دهنده یا نه.

این PBOC ممکن است به فروش می رسد حداقل بخشی از سهام خود را در بازار باز هندو خط کسب و کار روزنامه گزارش شده است بازار با استناد به منابع. HDFC سهام کاهش یافت تا آنجا که 2.2 درصد در بمبئی در اوایل معاملات روز شنبه. سهام کاهش یافته و 40 درصد از آن در ماه ژانویه رکورد بالا به آن مارس کم است اما پس از بازگشت از 27 درصد است.

av5ghis8

PBOC حال افزایش سهام خود در هند بزرگترین سایه قرض دهنده در 12 ماه مارس به پایان رسید. دولت در ماه آوریل تشدید قوانین سرمایه گذاری در شرکت های خود را از کشورهای همسایه از جمله چین در تلاش برای کاهش خطر تصاحب فرصت طلب در میان coronavirus-led قیمت سهم قطره.

آن است که اجباری برای عموم شرکت های معامله در هند به افشای سهام بیش از 1 درصد در پایان هر سه ماهه. HDFC جهانی نهادی دارندگان به عنوان آخرین بیانیه شامل دولت سنگاپور نیز به عنوان بودجه اجرا شده توسط پیشتاز و Invesco اوپنهایمر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن